Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg sem szólaltam:)))Nem kell lófej:)Bár az a rózsaszin rajtszám:)khm khm:)
Aki bántja a motoromat, az a családomat is bántja, tehát kicsinálom!

Akik lófejjel az ágyban ébrednek:

Balusk8
Kurti kawa
...............
...............
Hagyszokja a kis hülye BMW-s....
huhh.. azért ez erős kis "riposzt" volt...

LX
Azért ennél még a pink is jobb...nemde?
Aqua! Gondold el, hogy csajos-rózsaszín motorral is ment az 1.57.6..mi lenne, ha valami macsó cuccal nyomnám..?
hogy nézmánki az a barbie rózsaszín rajtszám Teeee!
vagy ez már a klimax jele mi?
na jó... legalább 2 betűt eltaláltál...

LX
az már szar is lehet amikor saját magadat toszod meg hátulról... Teeee perverz disznó... teeee....

LX
Hol?
naaa.....akkor itt jo esélyed van akár az utolsó helyre is!
Az éppennél egy kicsit jobban is mivel, hogy sosem indultam semmilyen jegyzett versenyen a két vagy 3 kawa kupa kivételével. Mondjuk felesleges is lett volna.
könnyezek geci a röhögéstől
köszi LKZTBFV KHNJZT
mondjuk ez logikus!mertt a hátsó és első tükör segítségével(gyengébbek kedvéért,együttes használatával)látom mikor fékezek,így nem rohanok magamba hátulrol közvetlenül belém én önmagam!
a pótkerekeket le kell szerelned, és tükröt kell tenned a féklámpára... remélem hasznos segítséget nyújtottam..

LX
már legalább egy perc eltelt....meddig várjak még!
igaz a hír miszerint holnap gsxrklub kupa lesz?tudja valaki hogy ebben a sorozatban van e időlimit(mittomén 2,64 altt)esetleg vmi szigoru technikai szabályzat miszerint nem indulhatok csak is gázolajjal?segítségeteket előre is leszarom!sőtttt....kapjátok be!
nem állítható.. legjobb tudásom szerint..

LX
Ha rendesen viselkedsz beugorhatsz felsz.pónak.
Beállitás kérdése.Vagy nem?Vagy nem jól tudom?Vagy nem tudom.
Quadosok!
Ha valaki-"k" szeretnének edzőtársat short-trackben akkor én vagyok hétfőtől ,Kecelre megyek ha valakit érdekel:tel.0036704096926
futóművel nem volt gondom miután át lett Öhlinsesve a motrjával meg aztán pláne nem..még elüldögéltem volba rajta egy 4 évet mire kimotorozom.
A kawa jó,,csak a motorja necces.futómű is kedves,,bár Brian nem szerette .
dejó nekik.. az enyémbe sem ártana.. mert a Yamaháé elmarad a kawa cucca mögött.. ez az egy dolog, ahol a régi vasam jobb volt..

LX