Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ecce csakelfogy én már szóltam mindenkinek akinek jo lehet....de hát ezeknek a kawásoknak mondhatod mi a jó--nekik a bal kezükben van az anti hipp-hopp
meg van még.. az a baj, hogy nekem se.. csak kerülgetem.. el viszem a méh-be...

LX
tudod van egy mondás:aki kérdez az max 2 percig tűnik hülyének,,,aki meg nem az örökre De köszönöm a kimerítő válaszod-sokat segítettél megvan még a csúszókuplungod?mer nem kell
óóó te képzavaros.. Kürti Pityu mikor ment kawával? na így már megy?

LX
kicsit képzavarban vagyok igy felvilit kérek...kürti vagy kurta jani?
Énis kezdő vagyok Jani:)
Na holnap asszem büntetésből a keresztneveden foglak szólítani.
Mer' ugye lenyomni úgysem tudlak. Se így, se úgy.
Szia,
Elvileg kint leszek (ha az égiek is úgy akarják ).
Nyugodtan ordíts rám, így legalább megismerjük egymást.
Nylontacsko Te esetleg holnap kint leszel a ringen?
Mert a Zali sajátszáma se műkszik a cégest meg elkevertem valahova. megadhatnád kint.
Na a két homár elkezdte járni násztáncát... Kiküldjem a National Geographicot..forgatni...?
Hello Gazember
Nemsoká hívlak.
Jó reggelt Te siroki betyár. Egyem a husodat.
Na akkor most már csak időre lenne szükség.
Abból is a - ra meg a szabad- ra.
Jani!
Építs bele 1 Honda blokkot!
Amúgy a márkakupák a kezdőknek lettek kitalálva,ezért a köridő.
Akkor ebbe éppen beleférsz Te is Tiborom.
Köszi a választ. Akkor ez tényleg az amatőröknek, kezdőknek van, jó ez!
Nekem már mind1 mert úgysincs motorom,,de vicc ez a 2 05 limitidő,,szerintem 2 00 lett volna a reális,igy nagyon sok ember kihullik
Pedig elég egyszerű. Indultál már DT van Ob futamon vagy a Phoenix racingen? Ha igen mentél ezen futamok alatt 2:05 alatt a Hringen vagy 2:10 alatt a Pringen?
Ha nem indultál vagy nem mentél ilyen köridőt akkor indulhatsz. De ha tavaly 2:04.99-et mentél a DT-n akkor nem.
A "profi-félprofi" versenyzőket akarják távoltartani.
Sziasztok! A márkakupáról kérdeznék! Ez a limitidő nem tiszta nekem, akik már indultak valamilyen kupában limitidő van meghatározva, legjobb köridő blabla ... Magyarul ez alatt kell tudni, vagy ...?
Vagy aki még nem indult bénázhat akármennyivel? De akkor meg nagy különbség lesz eleje vége, amatőr és "amatőr" között.
De igényes vagy
Itt meg marha gyors vagy
Tompi,,honda sem szimpi,,Jani a blokkon kivül a kawa jó volt,,szerettem.
Wooow
ha jo az ido.................
megosztjuk...van 18 krossz topik-ott nagyobb sikerrel járhatsz