Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Új tagja vagyok az oldalnak, és egy kérdéssel fordulnék hozzátok. A közeljövőben szeretnék vásárolni egy 250ccm 2T krosszmotort, de nem vagyok vele pontosan tisztába, hogy Kx,Yz,Rm,Cr legyen. Hálás lennék ha megosztanátok velem tapasztalaitokat, mind a menetteljesítmény mind a fenntartási költégek terén! Ez utóbbi főleg fontos nekem, mert egyik se egy elveszett motor a pályán :)
Előre is köszönöm
a világért sem hagytam volna ki...de szívesen motoroznék már...
Jössz pénteken Laci?
Crazy!Látom neveztél az endurance-ra.
ésmindez 120€ ?
Igen olcsóbb. Akik voltak tudják. Ráadásul vasárnap Pl.a Svájciak az utcsó verseny után. kb.3 órakkor kinyitották a pályát és 6-ig mehettünk.
Mi?
Jani!
Ki a baj vele? Azonkívül, hogy Kawa.
Tényleg van egy másik cbr600rr-em 2008-as. Hivj fel és megdumáljuk.
Hogy nyalnád meg a lencsevédőmet.....
Nem tudom,,,tanácstalan vagyok,,gőzön sincs mit vegyek,,lehet 1 gsxr 600 kellene.
tompinak van egy másik hondája, de az is csak honda sajnos
Kawasaki projektet lezártam...valami olcsó fullos pályamotor,,érdekel.
meg vehetnél végre egy rendes motort is
Köszönöm szépen. A nagy számok törvényében bízom. Egyszer majd csak sikerül.
Jó istenke éltessen!


Megtanulhatnál már valami normális kört menni.
Megnézhetők a Sportmotor és Youtube videók közvetlen a fórumban
Szezonnyito 3 órás Gokart Endurance motorosoknak
Május 8.-án szombat este 17.30 a város leghosszabb szabadtéri pályáján
Budaringen http://www.budaring.hu

A verseny szokásos modon edzéssel kezdödik, utána idömérö/kvalifikácio aztán 4 fös csapatokban nekivágunk a másfél órás versenynek.
A csapatoknak összsúlya el kell hogy érje a 300 kg-t.
A részvételi dij változatlan CSAPATONKÉNT 32.000 FT -ban megszabni. (fejenként 8000 ft)
10 csapat indulhat tehát 40 fö, + kérnék további 4 föt a várolistára
A pályát 18.00 tól 21.00 ig a miénk, de a gyülekezést mindenképpen kérem 17.30 ra betartani
1.Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 4 menet egymás után
2 utána kvalifikácios versenyek következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a végeredményt.

Ez eddig kb másfél óra

A verseny maga másfél órás lesz. Csapatonként minimum 11 db cserét kell végrehajtani ez a verseny alatt fejenként minimum 3 vezetést jelent, de lehet több is ha a csapat ugy akarja.
1 csere kihagyásáért a büntetés 1 kör levonást jelent a végelszámolásnál.

Saját bukót érdemes hozni, de van a helyszinen is, tiszta maszkokat kapunk a sisakokhoz. Kesztyü is jol jöhet.

itt kell jelentkezni mindenkinek egyesével, email megadással. http://compaya.hu/motorosok/re...
Ja,csak a külföldi szervezésekre előre kell utalni és ha elmossa az eső megszívtad!
A másik meg az hogy ki az a hülye aki végig nyom egy 6x vagy 8x 20percet?Senki!
Biztos vagyok benne ha az OB-n több lehetőség lenne edzésre akkor sem élnének vele.Max a kezdők akiknek nem kopik a gumi.
Hajrá, hajrá, sok sikert!
Nalátod, vannak neked jó ötleteid is....
Korán van.
Esik.
Hideg van.
A kedvem is szar.
Megyek a francba..........
Ja.De neked akciós ha otthagyod amit leveszek