Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kikérem magamnak a "gyenge mezőny"-t. max. pályán és azonkívül is gyors....
És mi lenne, ha visszaraknád az eredetit? Én is visszatettem a dunlopra a gyári tárcsát, és meg kell mondanom, hogy jobb mint a tuning.....a kereked meg nem hoz annyit amit hiszel, sőt....?!
igaz Sonáj.. azonban teljesen egyenlő feltételeket soha nem tudsz biztosítani.. mert ugye van aki tud új gumit venni, van aki nem,.. van akinek 4 éves a technikája, és van olyan akié mai darab.. de sorolhatnám még.. ez egy amatőr verseny lenne, és én bőven az vagyok.. DE elfogadom a szabályokat, ezért ugye nem is jelentkezek.. szeretnem (vagy örülnöm neki) azonban nem kell.. és ez már egy lerágott csont, ne kezd újra rágni.. inkább húzzál porszívózni...

LX
Tompi vaze! Még csak az alapozó edzésnél tartok!
Eddig a Lucky-Predi, most a Frits.
Elleszünk a motoros napokon 30perc motorozás 30 perc box. Vagy ha nem megy, 30 perc futás.
fiuk mi van veletek? ekkora a válság? az idei elsö dt elég gyenge mezöny vóót 1000ben már 120kilós ember 2ik bérczivel mi volt?3henger ment a motorjába? hát ez csucs nekem is indulnom kell....
Balusk8!
Igaziból lehet másik lábtartó, ugyan ott kell rögzíteni és ugyan ott kell állnia mint a gyárinak.
Kedves LX-YR6!
Előre bocsájtom, hogy nem szeretnélek megbántani, csak a felvetésedre reagálok. Szerintem a műszaki szabályokat nem lassú vagy gyors emberekre találják ki, hanem arra, hogy egy versenyen azonos műszaki átalakításokkal rendelkező motorok induljanak az esélyegyenlőség jegyében. És így ahogy az én motorom sem felel meg a kritériumoknak így a tied sem.
Ui.: Sajnálom az eltelt időt a válaszig, de takarítanom kellet.
sajnos ez ilyen "sport".. velem is előfordult már párszor..

LX
dehogy.. csak tankolni fog nekünk az endurance-on..

LX
Most olvasom, hogy a Frits is jelentekezz a május végi AKCIÓS SVÉD OPENRE a Hungaroringre, addigra már összeszedi a bátorságát és rá mer ülni a motorjára...?
Sokaknak elmaradt , buktam is a 20-ast
Te.. olvassál már figyelmesebben... már vagy 5x fent volt.. najó.. ez azért némi túlzás.. de 1x már tuti

LX
na.. látom megfejtetted

LX
ITT a márkakupák kiírása, meg minden www.roadandride.eu
Mivel a mai Panring elmaradt, és legközelebb jövő hét végén lehet motorozni, arra gondoltunk páran, hogy kimegyünk pénteken a Gsxr futamra, mert ott is lehet más márkával motorozni. A pénz a következő

Pártolók 14.000 ezer 3* 20 perc lesz külön pártoló verseny az meg egy 10-es még.

Na?
az má l20 leszbazmegvagym20hahujeségetírszfigyejjémeratompiidegeslesztőleamis
enkitsemérdekelmertjelentéktelenafizikumaaköridejemegkurvagyenge!
De-de mégis...:D
Na azért
Jah, nem te vagy az az LX, aki néha olyan beszámolóféléket írt a Főnix napról, vagy mi....
csak vicc volt nyugi

LX
Nem rosszindulatból osztottalak, csak úgy írtam, na. Én 20 év múlva is lassabbb leszek egy k 20-al, mint ti egyenként egy Campingel, vagy sziti bájkkal
te.. várjál már egy kicsit.. őket ismerem.. ők oszthatnak.. Kivéve a Lukas-Zolit, mert ő még nálam is lassabb.. De teeeee? de mert arcodat adtad a kommenthez (kitöltött adatlap) ezért nagylelkűen megbocsájtok...

LX
egy hóóóónaaap? Te nagyon nagy bizalommal vagy irántam... szerintem egy egész szezon kellene..

LX
ha máár így oszotgatjátok egy mást......
.... csak egy hónap? de laglább folyamatos műszakban, menet közbeni tankolással, és olajcserével..
Ha abból indulunk ki, hogy lassú vagy és gyakorolnod kell, ki kéne bérelned a pályát 1 hónapra
naja.. rendesen..

LX