Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez az, az olaszok ki vannak tagadva ! V2 kupában rohadt gyorsan mennek, a célegyenes végén lehet én lennék az első
Aprilia futam egyébként sincs... viszont V2 kupa van.. te mázlista..

LX
jól vagy már kis kukis.
sógival mivan?
Na hogy szíjjátok le a cicafijút!
Na ugye.
Ez buzisabb, mint a Mortis sokkal.
Áki cicafijjú.
olyan kis buzis
a Mortis nevet még 15 évesen használtam, mivel már 17 vagyok megváltoztattam. Mé nem jó?
én is buktam 2 óra 5 perc felett kell körbeérni ?
Mi ez a új Nick név?
Ezt hamar kiderítetted
Annyit tennék még hozzá, hogy aki tavaly az R szérián indult, annak nem a 2:05-ös időlimit a határ, hanem a 2:03! A 2:05 csak azokra vonatkozik akik eddig a Dunlop ill. Phönix rendezvényeken mentek.
Na de Jani,,ha nem értékelnek akkor minek:)Azért menjek Kawával,,mert mindig elromlik?:)Inkább veszek 1 r6 ot és megyek dunlopra utolsó helyre:)
Tájékozódtam a dolgokról, szerintem a Kawa kupán elindulhatsz, mert nem lesz 40 jelentkező legfeljebb nem értékelnek.
De az LX most rossz márkát választott. Szerintem ott lesz 40 ember, 2.05.0 alatt ment és cseszeget engem meg a Tompit. Úgyhogy írásban adom be az Óvást ha elindul.
az OK, hogy őt főztök, meg takarítotok.. de hiába adod itt az ártatlan kis "huncutot".. tudjuk, hogy mi folyik kettőtök között...

LX
Én a Csillánál, a Tompi a Veronikánál. Mert ezt az évet így csináljuk végig. Szerintem bármilyen nehéz lesz kitartunk!
Á én 2 10 alatt sosem tudtam menni:)))
a kiírás szerint szinte biztos... ráadásul neked is van 2,05 alatti időd DT-n... szóval elfelejtheted..

LX
Szerintem én is a kawa kupát:(
már, hogy te meg Tompi? Azt, hogy ki hol van éppen? grat! Ez aztán a meleg büszkeség!

LX
Basszátok meg, itt a coming out. Én a Tompival élek eggyütt a Csilla meg a Veronikával. Aztán néha cserélünk.
Tomi!
Köszi hogy felraktad a kiírást. Ugye ősszel volt egy kissebb vita itt(én gerjesztettem természetesen) a műszaki dolgokról. Itt le van írva a két kategória műszaki szabályzata.
Még az én motorom sem szabályos mert 5 évnél idősebb(bár mint tudjuk a gyorsaságával nincs baj ). Ha ezt betartatja a Porkoláb úr akkor és a tavalyi is ez alapján ment az indulók zömét ki kellett, ill lehet hogy ki kell zárni. Kiváncsi vagyok az indulókra milyen motorral indulnak. Meg arra is mennyire tartatják be a technikai szabályokat.
Köszi Tomi... úgy látom, hogy ezt a versenyt (is) buktam..

LX
vazze.. neked es csak most esett le? Én már csak azt várom, hogy mikor lesz az igazi "coming out" mint Rikkki Martin esetében.. (Tompinak van is rikkimartinos pólója... )

LX