Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most olvastam az áprilisi PS magazinban az idei masterbike nagytesztet
az elsö három hely az europaiaké, és csak aztán jönnek a japánok, a kedvencemet csak a hetedik helyre hozták ki, szerintem ezek nem értenek hozzá
na persze német ujság ugyhogy BMW nyert, duki meg az RC8 még a dobogon
Ja bocsi ,én nem a mostani motorozásukra gondoltam,csak azt tudom hogy a Rizi már ment 56-ot P Ringen.!
Azt se tudtam ,hogy idén már mentek a pancsin.
De mind1.

Sonájnak jó a gépe tudja ezeket az időket és Szombaton meg is mutatja milyen gyorsan tud vele menni! !Nemde?
jajj hagyj már ezzel...nem szégyen ha neked nem megy amugy néha jól esik és ennyi.nem szorul ez különösebb magyarázatra.
Te Jani! Mást sem hallok tőled, csak hogy a motorom 1.56-ot megy a ringen, meg 00-át a pancsin..stb Ez lassan olyan mint ha azt mondanád, hogy a csajom jól meg.....ta valaki.. üjjé mán fel arra a kurva gyors motorra, és csapasd!
Ez nem a bunyós topik te kis hülye Lucky Inkább az iveket tanuld, nem a horgot... ...ne feled...a jelszó: szelepszár!
az lehetséges, de ez tuti. amúgy köszi nekem elég lenne ha ez állna a nevem mellett.
Nem biztos, hogy a versenyen menték a legjobb időt.
Én 1:59.4 látok a neve mellett.
Pedig komoly csata volt de aztán a Labancz úr lemaradt.
Ne nevess előre, idén még járhatsz TE is így.
Látom tapad a dunlop , és szép menet
Dave! Még az is lehet, de nekem a Lajos 58-at mondott és amikor néztem még nem volt fenn az idő.
De igazából a lényeg a 00.-án volt ám.
Szerintem 56-ot ment Rizi Pancsi n
VIK fajin gyerek, majd adja az ívet, a kawasaki nem birta alatta a kiképzést, de majd az R6 , már majdcsak
Ezért nagyon megszórlak bal jobbal Te szemtelen kurva.
majd behangolódik a motorod a nagyobb tempóra
az action bike-on döntötted azért rendesen a gépet az tuti
hát az R6ommal járok majd pályázni
Na, vak vezet világtalant....
Vik! Te egyáltalán mikor vagy fent a pályán? Legfőképpen mivel?
Ilyen tájékozatlan vagyok, bocsi.
Sajna ezt nem TE csináltad így" kicsit " rosszabb a minőség!
Ez a SonáJ. Nem s dőlésszöggel van a baj. A tempó külömbség nagy.
Balázska ha rólam nem lesznek majd ilyen frankó képek akkor öri hari ...
Sonáj fekteti
Mindenkinek!
Aki pénzt energiát alkatrészt nem kímélve tuningolja a motorját. A motorom 2.00-át tud a pancsiringen! A Rizi 58.-at ment (nem tom mivel) de azthiszem az IDM motorral, mert itt a csapata. Azt a sok tuningpénzt elkölthetnétek fagyira,meg motoros oktatásra.