Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értem én, hogy új kamera meg minden.. Na de miért kellett elrontani a napomat ezzel a fejjel?
na jól van na.. ne vedd viccnek...

LX

Jaaaa!
Mondjuk van az a pénz amiért hazudok.
persze te a bumerángot halgattad

ménem aszondod, hogy te svéd, jol mutatsz a képen, teljesen filmezhetö azaz fotogén az arcod szóval nyugodtan mehetnél reklámfilmezni
Ez is minek/kinek köszönhető?
Hát nekem!
Többszöri életveszélyesnek abszolult nevezhető fenyegetéseim hatására elkövetett, hirtelen felindulásból, előre megfontolt szándékkal vásároltál végre egy hang rögzítésére is alkalmas kamerát.
Gratulálok.
ma teszteltem
vágtam
feliratoztam
és most kapaszkodjatok
http://www.youtube.com/watch?v...

na most lehet hányni :lol:

a kamera super
és iszonyat a széleslátoszöge
megtaláltam a super vágóeszközt is
a Live MovieMaker - sokkal kényelmesebben vágja mint a korábbi moviemaker és rádásul azonnal youtubra optimalizálja, söt már ö is tölti fel a youtubra, feliratozni is sokkal könnyebb vele
Nagyon komoly tuning karült ma a K9-be
kapott egy bubis plexit
Mugello hosszu egyenesére való tekintettel a 46-os hátso lánckereket lecserélte Golyo egy 44 esre. Igaz igy sajnos hátrább került a hátsokeek, remélem ez nem fog zavarni bekormányzásnál
Ezenkivül hagytam magam tegnap rábeszélni egy 1 éves használt öhlins ttx hátso gátlora amit ma akartunk betenni de a az igéret ellenére nem passzol a k9 be és Greksa korrekt volt, azonnal visszahozta a pénzt, igy visszatette Golyo a gyári gátlót.
Igaz valoszinüleg nem vettem volna észre ugysem a különbséget

Ja és hála Almanonak megjött az uj Gopro Hero, Motorsorts HD meg Wide meg amit akartok cimü superkamerám
sajnos a movie maker nem kezeli az mp4 es formátumot, ez a super kamera meg mp4 formatban rögzit
szoval vágni egyelöre nem tudok
de ma teszteltem és iszonyat a széleslátoszögü objektvje
képzeld a mellettem lévö anyosülés fejtámlája alá szoritottam és elörefelé forditottam mégis felvette a fejemet vezetés közben!
ISMÉT GOKART ENDURANCE
Március 23-án kedden este 19.30 Gokart Endurrance 3 órás program

3 órára a miénk a leghosszabb fedett pálya a Material Centerben találhato G1 Kart Center, Robert Károly krt 54 mélygarázs
Amig a legtöbb helyen 20 másodperc körül van a fedett pályák pályacsucsa, itt kb 32 mp, tehát nem nyulfaroknyi pálya. http://www.g1kartcenter.hu/

A lebonyolitás ismét a bevált koncepcio:
Minden csapat 4 föböl áll és minden csapat összsulya minimum 300 kg kell hogy legyen. Mérlegelés a helyszinen történik.
1. Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 4 menet egymás után
2 utána kvalifikácios versenyek következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a végeredményt. Minden csapatbol az átlag köridö kerül a rajtkockára

Ezzel elmegy kb másfél óránk

A verseny maga másfél órás lesz. Csapatonként minimum 11 db cserét kell végrehajtani a verseny alatt, fejenként minimum 3 vezetést jelent, de lehet több is ha a csapat ugy akarja.
1 csere kihagyásáért a büntetés 1 kör hozzáadást jelent a végelszámolásnál.

A részvételi dij 8000 ft ezért a jelentkezést kérem komolyan venni, Max 32 versenyzö, utána várolista

Jelentkezni csak ezen a linken lehet, ÉS NEM CSAPATONKÉNT HANEM MINDENKI EGYESÉVEL, A MEGJEGYZÉSBE BEIRHATOD A CSAPAT NEVÉT HA VAN MÁR CSAPATOD
itt a forumon is felirhatod magad, de a forumlista csak tájékozodásra van: http://compaya.hu/motorosok/re...
Breaking News Mugello!
Köszönöm hogy mindenki visszajelzett emailben a rossz hirek olvasásárol
Azt is köszönöm hogy mindenki nyugodt és megérti a helyzetet

Most este ismét felhivtam a szervezöt, a Rehm Race tulajdonosát, Ez a szervezö évtizedek óta törzsvendég a Mugelloi pályán, tehát nagyon jo viszonyban van a pályával.
Van néhány jó hirem számotokra, ezek nem nagy dolgok, de ilyenkor minden jol jön:
1) sok végleges lemondása van némteroszágbol ezért joval kevesebben leszünk a pályán
2) a kevés létszám lehetövé teszi hogy átalakitsa az idötervet hogy lényegesen többet motorozhassunk
3) Vasárnap megkaptuk az egész délutánt is motorozásra, tehát a rendezvény mégsem 13.00 kor fog véget érni.
4) Ha a holnap délelötti személyes megbeszélésükön ugy döntenek hogy nem nyitják ki pénteken a pályát, akkor a RehmRace is visszakapja a pénteki bérleti dijat és mi is kaåunk a péntekre visszatéritést. A szombat-és a vasárnap egész nap biztos meg lesz tartva

Tartsatok ki, Nagy Csaba és Beszko elindulnak mindenképpen mert zárt pálya esetén pénteken kirándulnak, ha mas is hasonloan dönt már ma este akkor értesitsetek mert akkor azokat a szobákat nem mondom le elsö éjszakára.

Megmondom öszintén hogy szerintem a pálya nem akarja azt péntekre esö kb 10.000 euro bérleti dijat elveszteni, szerintem már ma de legkésöbb holnap totál letisztitják a pályát és a többit a szélre meg a napra bizzák. De talán a nagyon régi ismerettség miatt mégis elengedik a pénteki bérleti dijat. Holnap 10 kor hivom öket és után talán azonnal kéne is indulni ha mégis nyitva lesz pénteken a pálya
Nálam pont,hogy az xrac bírt ki 2 pályanapot (6x20perc).
Brembo még mindig tart ugyanennyi pályanap után. Kb a fele kopott el. Lehet a TL gyári tárcsája nem szerette. A fék jó volt,de nekem nem volt vmi gazdaságos. Főleg,hogy megégett és a 11-ben megkóstoltam a szivacsot.
személy szerint csak a brembo,és semmi más!nem a legolcsóbb,nem a legtartósabb,de messzemenően a legkiválóbb a fékhatása!
Svéd!

Hólapát!
AP-val még a suzukin is van némi fék és 15000 ft a garnitúra na az a nem mindegy
A legfrissebb Mugelloi hirek:

èjszaka havazott Firenze környékén, az olaszok nem láttak ilyet évtizedek ota március közepén.
Felhivtam a pályát, megerösitették hogy a pálya jelenleg hófedett, Tehát Beszkonak igaza lehet, siléc nem árthat.
A szállodával is beszéltem ott is megmaradt a hó.
A pályának sem ma sem holnap nincs foglalása, holnapra napos idöt mondanak és a ho természetesen vizzé válik talán már ma is.
Hétvégére napos idöt mondott a pálya titkárnöje is.
Ezekután felhivtam a német szervezöt a Rehm-t.
Beszéltem a fönökassznnyal. Most Misanoban vannak és most lett vége egy 3 napos tréningnek ami esös és hüvös is volt, ma költöznek át Mugelloba. Holnap 09.30 kor lesz megbeszélése a pályával a helyszinen.
Azt beszéltük meg hogy az idöjárás függvényében megprobál ugy megegyezni a pályával hogy esetleg a pénteket sztornoznák, akkor ö is kapna a pályabérletböl kedvezmény ami számunkra is visszatéritést jelenthetne, kb egyharmad részt egy pénteki sztornozásért.
Természetesen ez semmiképpen nem vehetö egyelöre készpénznek és nem jelenti azt sem hogy mi akkor is visszakapnánk a pénteki pénzt ha a megbeszélés holnap azt a döntést hozza hogy az idöjárás elörejelzés pozitiv és a pálya teljesen rendbe lesz. Tehát nem arrol van szo hogy most bármelyikünk lemondhatja a pénteket és visszakapja a pénteki pénzt.
Ezért kérnék mindenkit hogy ne induljatok holnap korán, a távolság nem olyan hatlamas hogy korán kelljen indulni, arra kérnék mindenkit hogy fél 11 kor nézzetek rá a forumra, vagy olvassátok el a körevelet amit küldök nektek holnap, vagy hivjatok fel
Természetesen megprobálom a szállásfoglalást is modositani, tehát 1 nappal röviditeni és arra is akkor tudok majd visszatéritést adni.
Ha valaki akar a pályával beszélni, itt a szám: +390558499111
xrac-nál kevés jobb betét van..és ami a fasza benne,hogy birja a gyári tárcsa
ferodo brembo
A lucast próbáltam és az pályán valami förtelmes volt. Nem is vártam vele sokat és adtam neki egy ívet a szemetes irányába.
AP RACING SF
Brembo,Ferodo,Gyári,Lucas-ezek mind nagyon jók
Hringen délelötti utolsó menetre szoktam kimenni és a délutáni három. Mindez kétszer.
meg traktorral
krosszmotor most is mehet rajta
brembo szinter carbon
Sziasztok!
Ha már a fékbetéteknél tartunk, segítsetek nekem!
Milyet vegyek szerintetek? Gixer750 k8, pályázok vele ezerrel.
Megyünk egy nagy fenét. Ezek a retvás g.cik nem fognak vele végezni. Ez lesz Bős-nagymaros 2.
Bár ne lenne igazam.