Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont ma találkoztam Horváth Józsival, ő pedig ügyvéd lett...
ah so.. azt hittem már valamire rosszul emlékeztem.. remélem majd egyszer egy pályanapra azért kilátogatsz, és akkor mi is összefuthatunk.. igazából nem is emléxem mikor találkoztunk... nem tegnap volt az biztos...

LX
anno szimplán összefutottam vele motorozás közben, aztán azóta jóban vagyunk.
szzzééép.. de, hogy kerültél te Moshe gépének közelébe? Ő nem volt osztálytársunk..

LX
Keresne, ha bérbe adja. Mindegy nekünk, hogy HD-ben látjuk a lassú köröket. De lehet, hogy meg tudja gyorsítani a felvételt ezzel az űrtechnikával
Szép lett a gép. Gratulálok a Moshe-nak remélem jó időket megy vele.
És itt lehet a gép által létrehozott hangokból kis ízelítőt kapni:

Katt ide!
A tulajdonos kérésére akkor ide is beteszek pár képet...
Köszi! Egy két kép még jól jönne a lámpáról
http://auto.indavideo.hu/video...

Úgylátszik a BMW-nek valóban lesz esélye idén mindenféle versenyeken
naja.. bár minden rosszindulatom, és irígységem ellenére bízom benne, hogy tudtok motorozni.. ja, és azért ne fetrengjetek ha nem fontos.. (max este részegen...)

LX
Senki nem hozott silécet, ez mindenképpen hátrány. A hotel ugyan csak 5-6 km-re van a pályátol de itt az utszélén még ott a hó. De feljebb vagyunk párszáz méterrel.
ma 4 évszakos slicket teszek fel
ja bepakoltunk a boxba is, igaz a többiek reggel pakolnak be, sok német lemondta az egészet ezért az idöterv meg lett lazitva, többet mehetünk
szombat vasárnapra napot mond, holnapra meg felhöt, de esöt talán megusszuk
a jelenlegi hömérsékletet inkább mellözném
mi is megjöttünk
sörözünk, már csak Csabi és Qpi hiányzik a mai érkezökböl
Mi már ideértünk Mugello-ba,a szállásunk fasza,csak sajna vacsit már nem kaptunk,pedig marhára siettünk...Viszont piával fogadtak minket,na az jó volt,jól be is szédültünk.Holnap meg irány a pálya.
Én a Gixer750k8 pályaidomba Bandit 1200 projektorát tettem be. Lámpatartó konzolt a Sima Bélával csináltattam a fejidomtartó konzolra. Így könnyen le tudom venni bármikor lámpa nélkül a fejidomot is. És még sötétben is látok vele. Csak refim nincs. Hétvégén rakom össze. Ha gondolod, tudok neked több infót adni, esetleg segíteni.
Te szemtelen kis taknyos.
Ne magadból induljál ki.
Én nem vagyok ennyire drága.
Nekem sok időm van még pénzt keresni.
Fiatal vagyok és messze még a klimax.
Te lucky!

Van az apénz amiért te bármit megteszel....mondjuk 100EUR..?
Láttátok a Svéd fejét a videón.....az járt a fejében, hogy ezzel nem keres semmit.....na ez ki is ült az arcára...
Hali! Hol találok pályaidomba projektoros, vagy hasonló lámpát? Vagy valami ötlet a lámpával kapcsolatban, persze amivel látni is valamit
Mugellósoknak jó utat, és jó időt!
a Matizzal ?
Szépöcsém, Mi újság betét-ügyileg? Nem intim
Balaton alatt tartunk
Szlovenián át tervezzük az utat
én Hangonyi Janival megyek, alias Öcsi
Sirály,köszönjük az infót,mi is elindulunk.
Közbe ezt nézzétek,kisfiam tanulja a szakszavakat:

http://www.sportmotor.hu/motor...
BREAKING NEWS Mugelloro
A pálya teljesen száraz jelenleg is, már tegnap elolvadt a ho, tehát nem félretolták a havat hanem elolvadt.
A rendezvény holnap elkezdödik, ezért ha valaki mégsem akar már ma elindulni, sajnos nem fog visszatéritést kapni a kihagyott péntekért
Viszont a megkapott vasárnap délután az marad tehát vasárnap egész nap mehetünk
a szállást sem mondom le akkor mert kb félora mulva én is indulok, este legfeljebb bepiálunk és holnap kicsit késöbb megyunk ki a pályára