Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Norbi update, vagy válás...?
jogdíjam ?
nem nem.... még magam is tuning vagyok a motoron(by aya)mert fogytam 24kilot!mostmár szép is vagyok nem csak okos!
Igen, épp erre gondoltam, a kanyartechnikán botrányos, tavaj csak élvezkedés céljából jártam ki de idén keményebben szeretném tolni neki. Hát igen 30 körül van, de valahol el kell kezdeni.
kezded a menőzést a köridővel?már itt is?
Ha meg mégse, akkor mondhatod, hogy ezek nettó számok voltak és még rájön az Áfa, úgy már biztos meglesz....
Nem az a lényeg, hogy mennyit mész, hanem hogy önmagadhoz képest mennyit fejlődsz....Ha most 2.30 mész akkor a 2.20 jónak számít....
először is jo volna ha motorom kibírná a teljes szezont mert a hengerfej csúnyán megpiszkálódott!
másodszor meg szeretnék gyors lenni.....kurvagyors!
hring 1.58 alatt
pring 2.04alatt
brünn2.15alatt!
ez szerintem menni fog,mer ugye mé vónék lassab mint tavaly!?
Én csak az endurancera emlékeztem, ott meg 2.03- körül mentél....a 2.00.4 kurva jó idő....
Na, hogy legyen valami vicces is:
P.ring:2:20alatt jólvanna, nekem csak 59 pónim van...
meg 2007.ben is.
Vazz...!Aki mindíg külföldön van,az lemarad az itteni történésekről.
Bevállalom brother .....mintha valami bajnok lettél volna 2008-ban..? Vagy rosszul emlékszem..? Na, akomeg...!
na akkor én.
mivel új mocim lesz nem tűzök ki nagyobb célokat mint...

hring 1 alkalom
pring 1 alkalom
brno 1 alkalom
rijeka 1 alkalom

kb ennyi.
Ja az más...akkor biztos meg lesz!
Beszarok én néha még motorozás nélkül is .....elméri az ember van ilyen!

Azért a többit sem érzem olyan egyszerűnek,de pont ez a jó ,így legalább van miért küzdeni.

Bár a Pancsin idén jártam először,ha jól számolom 6 alkalommal és így ment már a 2:00.4.
Lesz egy kis fejlesztés idén a motoromban,és persze én is szeretnék még fejlődni tehát meg lesz az az 1:58!
Dave ment 2.00-át a pringen...lemaradtam valamiről? Én 2.03-ra emlékeztem.....
Hát ha azt vesszük, hogy Pringen sokkal kevesebbet volt és még is 2:00-át ment szerintem az lesz a könnyebbik neki.
Nem kötekedünk, reménykedünk, de szerintem ebből a pringi 1.58-ért fogsz beszarni a többi sima ügy....
Na aszongya!

Háring 1:55
Pancsi 1:58
Rijeka 1:33
Brno 2:08

Ja és mindezt úgy,hogy max 1 pályanapot szánok edzésre és állítgatásra.
Remélem az anyagiak engedik majd....bár új gumim idén sem lesz.
Motiváció az van...

Lehet kötekedni! (kinek kell egy pofon? )
Úgy értettem, hogy aki erősebb nálam, az küldhet el a picsába.... Te nem tartozol bele.... Ja VIK te sem, úgy hogy vedd le a kezed a qurva billenty üről....
melyiken?
Máshol sem szeretnek.

H.Ring: én gy 2.00-át már nagyon meg tudnék becsülni.
P.Ring: 2.06-7.
B.Ring: 2-3kör.
Brno: 2.15.
Sz.Ring: fingom sincs.


Jaaaa, és menj a picsába.
Szerintem, ha már úgyis pályamotorozásnál vagyunk, itt a szezon elött írja le mindenki , hogy mit szeretne menni idén...csak hogy merjünk nagyok lenni...(jön a választás).. Ha faszság, nyugodtan küldjetek el a picsába....más forumon szeretnek

Tompi:

Hring: 1. 56.1

Pring: 2.00.8

Balatonring: 1 kör
iTT NEM UGRANAK A MODIK MINDEN SZIRRE SZARRA.
Hagynak minket érvényesülni. Nem tokos idióták. Ha szar lesz az idő akkor nagyon mérges leszek.