Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pussycat... persze, persze, na de szóval erted, áhhhh dehohy érted
igen, erre gondoltam én is, de nem láttam az adatlapján macskát..

LX
Na de uraim...
LX .. HÁÁÁÁT mit a cicáját...
lehet nem is kawás, csak jól leplezi...
ööö.. várj.. nem értem.. mit dobsz be a közösbe?

LX
Hölgyem maga mit akar be dobni a kozosbe?
uhh a kawa-s csajok bele erositenek jobb lesz vigyazni..
tyű! ennyire menők itt a macskás emberek? akkor bedobom én is a közösbe...
már mé' ne vigyorognék vazze'... péntek délután van, és nincs kedvem dolgozni.. viszont minnyá' hétvége.. ja, és már nincs 40 centi hó a városban.. repkednek a pluszok...

LX
már épp akartam kérdezni, hogy egy suzukis miért ölelget egy hondást.. de aztán láttam hogy egy "macskás" motoros.. végre.. csak jó ember lehet (és mellesleg nagydarab a képek alapján.. tehát inkább nem kötekedek.. )

LX
Ye, Alex tell me the truth Realy like you, almost your desire baszki es ne vigyorgj mint a befuto ló a monitor elött:)))
Hey Foxi Lady Welcome
MILF? inkább rendljed meg amit rendelned kell...

LX
Odébb vagyok kicsit.... Egyebkent en Stifler mamáját akarom megcsinálni:))))

Neked meg jó remegést a mosdóban
KEdves Druszám, (bocs, de az eredeti én vagyok... )

ezzel megint csak korábbi állításomat igazolod, hiszem ebből magasan kitűnik, hogy ilyen körökben mozogsz és ilyen közegben érzed otthon magad.. Egyébként merre esz a fene?

LX
Tompi!
Én szívesen mennék de drága lenne a Taxi. Mivel itt akkor éjjel lesz majd iszunk a Csillával az egészségetekre
http://www.youtube.com/watch?v...
Kb ez lesz a helyzet körülöttünk
PEP
Alex
Tompi!

Ezt a briganti társulatot mind a Blue Oyster mellék helységében hőmérőzi egymást...
LX,

Meg lesz csinálva a fosód két bepipázott nigger által ha basztatod a HONDA tulajdonosokat.

Én mondom neked az eredeti .........

Comprende?
LX-YR6!
Hívd fel azt a fasza sofőr szolgálatot aki a Tompi qrva jó kis bulijáról hazavitt minket.
Lucky!
Idézet tőled:
Buzinak azokat mondjuk akik hím neműek és szexuálisan a saját nemükhöz vonzódnak. Valamint nincsen szép házuk jó autójuk és drága motorjuk.
Ezt Írtad. Ha félre értettelek Bocsi.
Ejha, ez nem semmi, most már én is útálom a külföldön pályázókat , nesze neked válság:D, am hajrá, drukkolok mindenkinek