Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Brutál a kiscsaj mi? Mi csak azért járunk oda Na jó nem, Silverkart is fasza szerintem ez a 2 legjobb Bp-n
Kedves Fiatalok!
Férjuram szokás szerint engem nyaggat,hogy írjak fel infót nektek...
Na szóval.Aki első körben rendelni szeretne gumikat,légyszi FEBRUÁR 19-ig adja le a rendelését a tibor.kiss@pr.hu - ra. köszi.
Ezek a gumik március első heteiben fognak ideérni Magyarországra.
Utána ha szeretnétek rendelni,az sem gond,csak szólunk,akinek hamarabb kell gumi, tudjon időbe szólni nekünk. A korábbi beírásnál elírtam a dátumot, de most a helyes dátum van fennt!
illetve esőgumit is lehet rendelni,csak még bővül a lista...
Hehe!
Ahogy Nejlontáska mondaná: "ahhoz ember kell nem karikatúra".
Egyik motoros csajszitól kaptuk a képet,állati
így van, én nem gyógyulok meg soha, és széjjel fogok tépni mindenkit, de főleg téged...
jajjj Te.
hááát látszik hogy Dabasi gyerek vagy...
tudod így nem fogok kapni nyolcszázmillió spamet...
tudod mi az a spam?
megkaptam köszi!
igén én estem olyan picikét, amilyeneket szoktam...
jól vagyok már köszönöm, de a mocim még nem gyógyult meg.
de rajta vagyok.
Kedves Fiatalok!
Férjuram szokás szerint engem nyaggat,hogy írjak fel infót nektek...
Na szóval.Aki első körben rendelni szeretne gumikat,légyszi február 15-ig adja le a rendelését a tibor.kiss@pr.hu - ra. köszi.
Ezek a gumik március első heteiben fognak ideérni Magyarországra.
Utána ha szeretnétek rendelni,az sem gond,csak szólunk,akinek hamarabb kell gumi, tudjon időbe szólni nekünk.
Sosem fog meggyógyulni. A vér nem vállik vízzé. Ott van a szemeiben a küzdőszellem.
Elküldtem,sikíts,ha nem kaptad meg.
Egyébként már meggyógyultál?Te estél pancsin ugye?
Esküszöm neked, hogy kevés dolog van amit annyira utálok, mint a gyúrást. Ettől függetlenül már nagyon mennék. De a bicepszem helye még mindíg fáj.
Lehet holnap reggel beugrom és cardiozom 1 órácskát. Mert az nagyon rám férne.
Te lucky, azt még elnéztem, hog egész gokart alatt a bicepszedet mutogattad, holmi sérülésre hivatkozva, de hogy ma lógtál az edzésről az mán sok!
Mi van aqua, nem találtad a @ a gépen? Vagy ott vidéken a giliszta már háziállat, mi?
Az igen valószinü . Amúgy nem beszéltem az Imivel de igazam volt mesélte, hogy vannak valami überfasza pályaversenyzők akik minden pénteken odajárnak 2-3-órát és 40et mennek milyen jók Mondtam neki,hogy szerintem mindenki kifujja az orrukat a motorosoktol ezekszerint majdnem így is volt.
javítanám, inkább info@klimax.hu

Ancsika nekem is lécci!

kurdigabor kukac koroskabel.hu
köszi!
azt meg hogy kell? nem mindegy hogy emeled el?bár ha belegondolok Te mindig kerekezel kötsög
Bar a multkor ugy emeltem el a betonrol hogy lehet hogy nem tetszett neki:))) a legjobb:)))
levegőben ugysem érezni a szalagkorlátgyanús stikliket
Ahogy mondod Tompi bácsi
Navazzzze!
Ráéreztem én arra a klimax-ra.
Alex, te részeg disznó Mit ünnepelsz? Szerdát?
én észre sem vettem ezt az idegeskedést Tompi....ezek szerint valós volt az indok hogy lecseréltettük a 6 os gokartot...mindettől függetlenül köszönjük a szervezést Svéd....
egyéni véleményem hogy a Silverkart jobb volt....de ott nem voltak ilyen cicik áttyáúristen
36.1xxx de hogy hogy a faxba azt még én sem tudom ...