Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki itt a moderátor...? LAssan szexchat lesz itt.....
Most meg mááááá el is ment?
Egyre gondoltunk.
A bunyó nem az erőségünk.
Mi durvában nyomjuk, sikosító nélkül.
Aki nem bírja nélküle az nem közénk való.
A csupaszöklös engem is érdelek.... viszek hozzá síkosítót...ti hozzátok a csajt..... De lehet hogy nem erre gondoltál?
ez az enyém ne vagánkoggyá a másévaa he....a tejed sokkaaaa nagyobb!
egyébként meg nem bulizni megyek hanem motorozni!véresen komoly csaták lesznek!(állítolag esténként az üres boxokban lesznek csupaszöklü viadalok,én arra is beneveztem)
viszek egy vig vam-ot svéd!mi a baj ezzel!?(meg mellé egy indián cirmost)motor nem kell mert futva fogom teljesíteni a távot!
A leasz.rt sz.rt is lesz.rom! Én úgy bevágom vaze féktávon akárki mellé, hogy öröm lesz nézni. Akinek nem tecccccik, az beugorhat hozzánk egy teára a futam közben.
Apám. ez állat.....de szerintem a célrarában nagyon billegni fog...
A múlt héten érkezett meg az új családi kirándulós vas. Gondoltam ki is próbálom. De ha szeretnéd, hogy veletek egy helyen tentézzünk, akkor természetesen kérek egy szobát magamnak és kicsinyke feleségemnek, Predinek.
Predi és Lucky
Hol fogtok aludni?
ugy nem gondoljátok komolyan hogy találtok ennél a nevetséges napi 33 euronál olcsobban szállást reggelivel?
És remélem nem hiszitek hogy márciusban lehet a furgonban vagy a boxban aludni? Éjjel 8-10 fok van.
Amugy meg miért maradnátok ki a bulibol? A buli a hotelben is buli.
Aludnék de nem tudok mert azt tettem egész nap
nekem meg jött a kedvem....nagyon is
Aludjámá te manilai csodadoktor.....
Ugye azt mondanom sem kell. A tipus a lényeg.
Nagyon jó kép d3e a vége sajnos lemaradt. Mert van tovább
(amikor rájön, hogy a gép is fejlődhet) Na itt a vége!
Gabikám, keress már magadnak valami elérhető célt, mert Portugáliában is és Spanyolban is ezen erölködtél 7 napig, és még csak a közelébe sem voltál....
énis ezen vagyok csak egy csere egyszerübb lenne
Nem jó hozzá.A feketét meg fesd kékre és kész
hello. az a kérdésem lenne hogy nincs e itt valaki akinek van kék szinü 600 as k6-k7 es felnije és elcserélné feketére vagy eladná. abba tudtok segíteni hogy az 1000 esé jó e a 750 re? előre is köszi.
[/b]2010 március 12-13-14 hétvége Mugello [/b]

Mégegy lehetöség hogy felkészülj a hazai pályaszezonra. Ez a klasszikus MotoGP pálya kicsit hossabb az átlagnál, festöi tájon, izgalmas vonalvezetés, kihívó szintkülönbségek, néhány vak kanyar, sehol egy igazán lassu rész, hatalmas bukózonák, nagyon laza mély fehér kavicsággyal, hosszu célegyenes!
Német hagyományos szervezés: ingyen transzponderes idömérés, ingyen az összes 8 körös verseny: 600, 1000, Ladys Cup, Crazy Old Man, és egy igazi GP távú verseny, 45 perces.
Ezenkivül ingyen kávé egész nap, este ingyen köridök kinyomtatva és ingyen sör.
3 éjszaka egy 3 csillagos hotelben reggelivel csütörtöktöl vasárnapig.
620 euro
A félpanziora még alkudozok ha sikerül jo árat kapni akkor azt majd a helyszinen beszedem. Boxot is a helyszinen szedem össze, mindenkinek javasolt a box motorosd csak igy van éjszaka biztonságban és csak akkor leszel igazán tagja a csapatban ha együtt vagy veünk egész nap.
Aki kér motorszállitást is az 160 euro oda vissza, ezt mindenképp jelezd az alábbi jelentkezési lap kitöltésénél. Nyilván több órát lehet azzal sporolni ha kényelmes és gyors szamélykocsikban utazunk a furgonok helyett. Furgonnal el kell indulj csütörtök reggel, kocsival elég délben indulnod.
Golyo ott lesz velünk végig és nagyon kedvezö 1000 ft-os áron fog nekünk gumizni.
A Svéd Open és a Svéd gOldboys Kupa külön lesz értékelve.
A versenyek mint ahogy az összes többi Moto GP pályán, itt sem rajtrácsosak hanem repülörajtosak. Viszont itt nem a célbaérés a mérvadó hanem a 8 megtett kör összideje a mérvadó.

A jelentkezési lapot alaposan töltsd ki, ha hozol családtagot a hotel miatt irdd be pontosan, ha egyégyast akarsz azt is közöld a hotel rovatban és akkor 45 euroval többet fizess be

itt találsz linket az ürlaphoz, csak 10 helyet foglaltam ugyhogy siess
http://gsxrfans.hu/forum/viewt...
Sziasztok,

van 2 db tanktakaróm új R1-re (2009-2010) Ha valakit esetleg érdekelne írjon a prorideracing@hotmail.com -ra. Az ára 20.000 ft/db
A srác elgyorsabb köre 2:10
Eddig én 2x voltam Mugelloban, a pb-m 2:14
A cél 2:10 alá kerülni
A másik Cél Tompit végre legyürni
Harmadak cél
Megnyerni a Svéd gOldboys kupát
Yeti Race holnapután Pring:
havas verseny lett a döntés
holnap minden csapat annyit gyakorolhat amennyit csak akar
Van ismerösök között aki indul?
osztrákok azt tárgyalják hogy vajon milyen gumival lehet talpon maradni 1 órán keresztül
többen a Pilot Powerre szavaznak
van aki esö gumit ir
van aki cross gumit
de azt hiszem ma el lesz takaritva a ho, a cross gumi meg csak hoban lehetne jo választás
Egy kis kedv csináló Svéd márciusi szervezéséhez :
http://www.youtube.com/watch?v...