Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ancsika, Árlista...info@klimamax.hu
Te Vik! Mi volt a legjobb időd?
A lóf... hiányoztál Te már verekedtél volna, pont beszéltük az Imrével, hogy milyen jó hogy nem vagy itt, mert már csináltad volna a tüzet
nem akarok szerény lenni de az SZ.S Team tagja ként igen
Amúgy meg Szia Alex! Szia Vik!
Vik! Te mentel a gokarton?
Az is igaz hogy viszont a hidegvízre nagy szükségem vagyon mert itt biza hüteni kell magam meg mindig kb 25 fok van pedi elmúlt éjfél
C termeszetesen
Az tök jo mert en olyan helyen vagyok ahova ö nem jöhet be kivan irva ALCOHOLIK DRINCS ARE PROHIBITED IN THIS PREMIS! Ugyhogy 1 pohar hideg víz mellet ücsörgök itt
Hi Sonáj!

itt van mellettem Jack bácsi is Tennessee-ből
Tompi!
Látom már csak én hiányoztam volna.
Gyula.. ez neked szól...

"The bitch is hungry, she needs to tell, so give her inches and feed her well!"

Svéd .....A teljesség érdekében:

Az egész gokart jó hangulatban kezdődőtt, jó volt látni a motoros arcokat ősz után. A hely maga is jó volt, meg a merész dekoltázs is. Az Tompi team kálváriája ott kezdődőtt, hogy a rajtrácsra felrakott gokartunkat nem indították be, mint a többiekét, hanem a versenyt indították inkább, tehát fél kör hátrányba voltunk az első körben, de a szervező úgy gondolta, hogy ez nem gond..(neki), majd erőtejes kérésemre új rajtot prezentált. A mi taktikánk az volt, hogy az elején viszonylag gyorsan 6 percenként cserélünk, aztán a végén jobban tudunk játszani az idővel...például a svéd a te csapatodhoz képest az első 4 csere után már 1 váltással előrébb voltunk, tehát abban bíztunk, hogy a végén még lehet meglepetés, még ha nem is az első hely....aztán a vereny vége elött tönkrement a gokart, mire beültünk a hideggumis tartalékba, amit a Riziék is kicseréltettem mert olyan szar volt, folytatttuk a versenyt , de az időmérönk a másik gokarton volt....és hiába raktak vissza késöbb találomra a régi pozicióba, rövidesen a másik gokart is bedöglött, igazából azon borulta ki, amikor megkérdezted a pályamunkás srácot hogy már az is szar, azt mondta, hogy biztos béna aki benne ül ...( 48.as köröket lehetett menni vele, aztán 58.at) Szóval szeintem az ingerültség a csapattól érthető volt, és a bosszantó az, hogy mindegyik eset an én csapatommal történt. Az korrekt volt részedről , hogy intéztél valami fájdalomdíjat és kaptunk pénzt vissza, csak ezt pont leszar... ha versenyezni mész...
Hozzáteszem hogy a hangulat és a szervezés hibátlan volt, jó volt lökdösni a lassú Suzukisokat, és a tacsit is.....

Gratula a gyözteseknek, és nem tudom ki a franc votl aki 34-et ment , de neki is.
Nya,elvileg mindenkinél ott kell lennie az árlistának.
Innentől please uramat basztassátok mindenért,ok?thnx
tibor.kiss@pr.hu
06/209786219
Felírtam adatlapomra az email elérhetőségeket.légyszi oda írjon,akit érdekel még gumi:))))köszi.
Ez itt nem az LFP Snake!
Itt nem szabad ilyen csúnyán beszélni.
Ancsy, szerintem add meg az email címedet (az adatlapon csak msn van...), mert így csak feleslegesen teleszarják a topikot.
Szia!
Én is szeretnék : gyutaiat@citromail.hu
Helló! Nekem is kellene.
adi_mhr@hotmail.com
Szia Ancsy! somarace@freemail.hu köszi
autoglobe@freemail.hu
Szia. Én is kérem szépen a gumiárlistát. iceman9@freemail.hu
gal.koskukacfreemailponthu

Köszi