Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ilyesmiről felesleges beszélni,mikor a Viktor meg a Dávid
1'51,1'52 ket mennek ezzel a Pirellivel a H ringen.
Mind a két gumi profi,mindegyikkel lehet kurva gyorsan menni és mind a kettővel lehet nagyot esni.
(Dunlop/Pirelli)
Csáó!
Új géped összeállt már? Nagyon kíváncsi vagyok, mert jókat hallottam:)
Én nem szeretném játszani az okost gumi ügyben(pedig nagyon az vagyok! ), de nekem a dunlop valamiért nagyobb biztonságot nyújt mint a pirelli. De lehet, hogy csak meg kell szokni a pirellit és akkor azzal sincs semmi gond. Na persze a gusztustalan ár miatt nem valószínű, hogy tizesével fogom venni a dunlop-ot.
Akiket érdekel: Márciustól folyamatosan lesz R1 2009-2010-hez komplett pályaidomszett (3 réteg, nem reped-szakad össze egy szezon alatt) tankvédővel, karbon váz és lengőkarvédő, karbon deknivédők, bukógomba szett, első és hátsó tengelygomba szett.
Lehet .. ezzel véget is ért a tavalyi évem (kéz műtét, rehab)
brutál eza kép, jól e kapta a pillanatot a fotós...
nekem sehol nem csúszott el a Bridge sem és a Metz sem..Viszont a Bridgestonnal sokkal szebb gumikép volt ugyanazzal a beállítással,a Metz mégis többet bírt ki.És 2.04 alatt sokkal stabilabbnak éreztem a Metzellert..
Én is így gondolom. Talán még az eleje többet bír, de a hátulja nem.
Lehet hogy abban a pillanatba a Dunlop is elcsúszott volna.
Hi. Nekem meg pont a pirelli eleje szerepelt le .. a diablo superbike nem szedte össze magát ott, ahol elötte d211gp-vel elfordultam Nekem előre csak dunlop, hátra mehet pirelli, vagy metzeler is.
+36203224093
oké megbeszéltük budapesten rendben van az átvétel adj egy telefonszámot amin el tudlak érni és megbeszéljük a részleteket köszi
Szia!

Ok. Pesti vagy? Mert pénteken járok pesten ha gondolod tudunk találkozni?
vegyé pneumantot
az való neked
Ha nem adod akkor meg elveszem. Tudsz tenni elenne valamit?
nekem jo lesz!ha mégsem akkor majd neked adom!
ill azt akartam irni hogy igazatok van, tévedtem!(már megint)de én akkor is pirellit fogok használni!
nekem nem kopott jobban a pirelli sem....bár akkor még nem mentem csak kb.2.06-ot.a dunlop meg semmikép nem bírt ki két versenyt,meg a faszom keresget a kismillio keverék meg számozás meg a faszom közt!sc 1 2 3 oszt jóvan!baszok majd szarakodni idén!(a kétmillio loerős motormmal meg pláne)majd idén kipróbálom mennyit és hogyan bír ki!de a dunlop egyenlőre leszerepelt!(nekem)nem bír az ki szerintem semmivel sem többet mint más!
Gokart kedden este 18.30 a Robert Károly körúti Material Centerben
Ha nem leszünk ki 32-en akkor a jövöben elöre fogom kérni a lét
Svéd! Mikor is kezdődik kedden a gokart?
Ezt irtam kb két héttel ezelött:
[quote="FélSvéd"]
játszunk még valamit: probáljuk megtippelni a legjobb köridö sorrendet a két pályára. Most nem a Svéd open verseny eredményéröl beszélek hanem a legjobb köridö sorrendröl, sajnos Tibiröl és Attilárol semmit nem tudok ezért öket nem tudom megsaccolni
Az én tippem:
Portimao:
Csabcsi
Tompi
Ádám
Svéd 2:00 alatt
Peti
Sanyi
Golyo
Öfelsége

Jerez:
Csabcsi
Tompi
Svéd 2:00 alatt
Ádám
Golyo
Peti
Sanyi
Öfelsége[/quote]


És mennyit tévedtem?
Portimaoban az elsö ötöt találtam el helyes sorrendben, Jerezben pedig az elsö négyet......
És miket is jósoltak itt a jóakarok nekünk? 2:10 meg 2:05, meghogy nem megyünk 2:00 alá....
Szinte mindenkinek sikerült 2:00 alatt mennie mindkét pályán
Mindkét rendezvényen kb 80 fö lehetett és nagyon az eléjében voltunk
Portimaoban a boxunkban volt 2 német akik 4 éve pályáznak, minden télen mennek Délre is mégsem tudtak 2:08 alá menni, baszottul csodálkoztak hogy az egész brigád 2:00 alatt ment.
Nincs kizárva hogy sokat számit hogy szívjuk egymás vérét, senki nem akar nagyon lemaradni stb.

Szóval a mai nap érzékeny bucsut vettünk Jereztöl.

Szabi hazautjával adodott kis probléma. Neki megvolt véve egy returjegy ahogy ö rendelte eredetileg csak Jerezbe akart jönni tehát február 2-7. De amikor meggondolta magát hogy jön Portimaoba akkor kérésére vettem egy másik repjegyet jan 29-re egyirányut mert a hazaut nem változott. Viszont utolso pillanatban kiderült hogy IBERIA törölte a visszautját is amikor nem jelent meg a másodikai indulásnál. Beszéltem az Iberia központjával is és még tegnap délután kimentem a reptérre is. De semmi nem segitett, hiába van kifizetve az oda-vissza ut, törlödik a hazaut is ha nem kezdik meg az utazást. Nemsok választás maradt, Madridig kellett eljutnia mert onnantól volt érvényes jegye. Este lefoglaltam interneten egy autot, de reggel mégis idöbe tartott a Sevillai reptéren megtalálni a megfelelö pultot. A többiek becsekkeltek addig én meg Szabival maradtam amig sinre nem kerültek a dolgok, épphogy elértem a gépet. De gondoltam ha lemaradok a gépröl akkor legfeljebb utazok Szabival. De végül meglett neki az autot és bevállalta az 530 km-es autozást és ott adta le a reptéren az autot. Még szerencse hogy szeret vezetni és errefelé nincsenek hoakadályok.
Ráadásul nem is kellett stresszelnie mert volt vagy 9-10 orája erre az 530 km-re.
Mi Madridban a reptéren vásárolgattunk kicsit.
De reptéren Ferihegyen bizony hüvös fogadott minket, meg sok ho, viszont arra számitottunk hogy üdvözlö tömeg vár minket mint Talmát, de senki nem várt kamerákkal...
Majd mutatom hogyan kell csinálni.
Mondhatod a vaknak, hogy pirkad.
én ilyen leszek ha megérem
Csak azt felejted el hogy a pirellivel lenyomsz egy versenyt és utána már csak edzeni jó.Míg a Dunloppal ha megfelelő a keverék 2 versenyre is ok