Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves LX-YR6!
Óvatosan bánj a szavakkal! Meg a többi hóhányó is!
Azért van még Hondás a fórumon. Még ha a Tompi nem is szólított meg (már Ő is utál).Azért mellé állok.
Cross és quad fun-ok!
Elvonási tünetben szenvedő barátaim, most vasárnap Lakiteleken a motoros tanyán buli lesz "szűz" lesz a pálya rengetegen jönnek az országból jelenleg az egyetlen tiszta pálya most az országban!
Az ugrató legyen veletek!
üdv:Zoliiika
Akkor akár tarthatod is mindenkinek a napernyőt és te leszel a paddock girl , gondold meg nagy ajánlat!
De volt már, hogy 2-be csaptam, aztán nyélgáz és rákkkenróóóóól. Nézhettek a toronyban, hogy ki ez az állat.
így tökéletes
de ez ám az igazán beteg : YETI RACE

LX
Buzinak azokat mondjuk akik hím neműek és szexuálisan a saját nemükhöz vonzódnak. Valamint nincsen szép házuk jó autójuk és drága motorjuk.
Na őket hívják buzinak.
Nekem van mind a három.
Tehát én homosexuális vagyok nem buzi.
Mansell elött szigorúan visszacsapom 3-ba és lapra teszem........(így jó? )
Pályamotorozás! éééééérteeeed? nem pályabuzulás topic!

lx
Viszem Mugelloba az amerikásos sado-mazós rendőrruhámat korbácsot meg bilincset.
Az lesz ám a Big Buli.
nem ismerem Bárkit vazze'...

LX
igen igen.. a célegyenesben rúgok a 4.-et, majd 5. aztán pedig 6. és bújok a plexi mögé... Ti is így csináljátok? (nehogy már off-ok legyünk.... )

LX
Nekem mindíg igazam van!
Kérdezzél csak meg bárkit.
Mér? ALEX meleg? baszod én leszbikus vagyok...kurvára meg fogjuk érteni magunkat...

A Svéd hülyét fog kapni a sok offtól....de akkor kibővítem, hogy ne lehessen belekötni....szóval amikor én bemegyek a kanyarba, és az apexhoz érek.....
jóvan' megnyugtattál... Jah.. télleg' a hondás melegek és klimaxosok társasága.. elfelejtettem...

LX
mondjuk ez igaz...

LX
TŐŐŐŐLED? ÉN? Te Lx-yamahafix... Én ALEXCBR-re gondoltam.....Te Lx vagy itt...ne?

Lucky 10.00!
Szerintem van az a pénz, amiért korpás az ember haja.
vazze' Tompi... Te tényleg beteg vagy.. Tőlem kérsz segítséget? Szerinted segítek? Segítenék neked?

LX
Mikor mész Te kigyúrt állat?
Akkor ott találkozunk...megismersz...egy kigyúrt állatot keress...
Magic gyógyszer hatott és megyek ma ezzzzzeni is.
Én látom már előre.
Kúrva gyors leszel.
Mást sem fogsz csinálni mint menekülni a sok szemtelenkedés miatt.
Nem rossz taktika ez sem.
Tudsz valamit.
De előre felkészítek mindenkit!
Baszottul gyors leszek én is.
Tisztellek annyira, hog biztosra nem fogadok... A magabiztosságodból arrakövetkeztetek, hogy már voltál ott.......de nem feledd, jerezben is a 2. felmenetelig tartott az előnyöd... Keress valakit zrikálni, aki kb úgy megy mint te....Lucky pl..?
nem akarlak elkeseriteni de ne nagyon igyál elöre a medve börére.
de tudod mit?
fogadjunk egy hátso gumiban kinek lesz jobb körideje péntek estére?
mit üzengetett a kis nyugdíjas?
NEm fog, a Svéd belealkudta a jöidőt is az árba a svájci szervezőnél...INGYEN