Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak az eső ne essen, mert akkor naon ideges leszek.
Lehet, hogy még el is sírnám magam.
A svéd csak regulázza a nyugdíjasokat göteborg alsón, meg max. a gsjtkgfans.hu-n. De ne itt A múltkor is az auqával váltottam 2 mondatot, és már üzengetett, hogy ne máááá. Amióta megtanult gyorsan nem bír magával! Majd Mugelloban ellátjuk a baját!
Én képlékeny vagyok. Bár nem vagyok korrupt, de meg lehet vesztegetni.
Úgy kivágna minket mint a macskát szarni. Ha megkapja itt is a moderátori státuszt, akkor nagy szarban leszünk. El kell ásnunk a palit, hogy nyugodtan lehessen csúnyán beszélni, meg arról pofázni amiről csak akarunk.
Na de akkor ki a franc fog pályákat szervezni nekünk?
Hát ezéééé leszünk nagy szarban.
én Gilerával melléd állok jó
Rohadt Suzukis brigád, hát túlerőben vagytok.... ALEX PLEASE HELP!
Még jó hogy nem te vagy a moderátor....
átolvasva az utobbi oldalak értelmi nivóját, a hozzászolók akiket normál usereknek ismertem meg, most komoly tünetekkel bizonyitják az alábbi megállapításomat
szokatlanul hosszú a tél
Szerintem legyünk vele nagyobb türelemmel és figyeljünk oda jobban rá. Megérdemli.
aha értem, sőt a lelkem mélyén éreztem is, h erről van szó!
szegény öreg klimaxos barátunk ...
(akarom mondani) ehhez
Szerintem ez az egész gruppen Tompiné agyából pattant ki. Tompi szerintem ehez túl zárkozott. Szerintem.
Szevasztok. Barátomnak van egy 2009-2010 es r1 pályaidoma mert rosszat küldtek külföldröl ha valakit érdekel.
Majd szólok én a kedves Veronikának erről a gruppen dologról...
megkérdezem, h Ő is részt vesz e benne?
nem gondónám...
uh ne vagánykodjál itt, meg különben is, aki klimaxol az már ne menjen gruppen partyra!
az jöjjön farsangi bálba!
imikém! Előkerültél......jön a tavasz mi? Felébredtél a téli álmodból....
Az előbb még nem köszönsz az 5-ösön most meg már itt osztod az észt?
Ja én ott is osztom az észt..... a multkor mondtam, hogy a GSXRrel úgy kell motorozni, hogy kanyarban befelé nyélgáz, kifelé satufék....

A golyó meg ad 10%-ot minden javításból...
Nem fog az sikerülni.
Ne erőltesd.
Én próbáltam de aztán rájöttem, hogy felesleges.
na.. ezért leszek mosmá' jólneveltkisfijjjúúúú...

LX
Tiszta szégyen ahogyan itt lehet viselkedni. Bezzeg a gfsjhkrfanson már kivágtak volna a francba minket.
(bocsi Tacsi)

elegem is van belőletek... komolytalanok vagytok... szétoffoljátok a drága jó topicot.. megint nem tudtam meg semmi értelmeset...
de legalább jókedvem lett

LX
Hááát. Rajta.
Deeeee, egyébként tényleg beszartam.
Én nem merek szemtelenkedni Svéddel.
megijedtél ugye? úgy jársz mint Tompi.. téged is felhívlak...

LX
Csak vicc vóóóót.