Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Marhára Matyizok Álmomba...?
Te tudod. De én azt hallottam, hogy MMA-ni jár. Vigyázzál vele mert bajod lesz ebből.
nnaaa vazze'... ha ezt látom, akkor elküldöm azt a sok baromságot...

LX
ezért már érdemes volt felkelni ma reggel

LX
áááhh... írtam erre még egy rakás baromságot.. de inkább nem offolom szét a topic-ot, no meg egy bizonyos határon túl már nem viccelődünk ilyen dolgokkal a bók pedig helyénvaló, és persze, hogy nem neked szól, mert te csak kicsit (sem) vagy szép

LX
Ne bakker, akkor marad a svéd....nem rosz..csak fogazik
De a magasság is fontos. Neked meg ugye csak mélységed van.
Meg ne bántódjál , mert szerintem kúrva jól nézel ki , de ez nála még mindíg kevés.
Összegzem:

Jön az asszonykád is Mugellóba, és a mérte a léényeg..? Hát ezt buktad apám....
Én egy jó gruppenben benne vagyok. Hozzátok a csajotokat én meg addíg elküldöm az enyémet otthonról.


Alex megdöglik!
De türelmes vagy.
Nem baaaaj. Szeretem én a magas labdákat. Figyeld csak majd milyen magasra passzolom vissza.
Arra amire Te gondolsz ahhoz még csak az eszed van meg. Ami fontosabb és nagyon kell hozzá az egy vele született adottság, ami a lábak közt himbizik. Na az még nálad nincs meg.
Dehát merjünk nagyot álmodni.
(amúgy köszönöm a bókot. de ez az asszony érdeme )
Sok hülye...ez itt a pályamotorozás topik! Azt hogy hogyan gruppenezzünk a luckyéknál, azt másik forumon beszéljük meg..

ALEX MEGDÖGLESZ!
Na ennek a végét már csak kivárom
áááááá... csak hogy meg ne sértselek... de tényleg... nem csak eszem... ááájjjjjáááájjjááááájj... booooocs... ez magaslabda volt

LX
eszed
Nincs nekem olyan szerencsém
Volna hozzá eszad mi.
Azóta nem is beszélek veled.
csak a pofája nagy vazze'... én az előbb felhívtam, és egyből elkezdett jópofizni, hogy nem is úgy értette, meg ilyenek.. feleségedet pedig láttam... nyugodtan altassanak csak el.. felebaráti szeretetből majd én vigyázok rá

LX
Pudding vagyol édesfijam...
Megmondtam vala a gokarton is....
Naaaa! Azért ennyit nem gyúrtál.
Figyeltem.
Marha.
Ja értem, akkor ő olyan nőben mint te férfiban....összeilletek....