Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem volt olyanom sosem. De hasonlókat hallottam róla. Bár a nagyok aztatatat mondják, hogy az SC sem csúszik annyira mint azt mi gondoljuk. Elindul egy bizonyos ponton de azután betapad mint állat. Én nem mertem megnézni ezt. De ha azt nézzük, hogy az olyan "tehetségtelen" versenyzők mint Rizi vagy Juhász D mit mennek vele az azért jelent valamit.
Szerintem.
A 209 GP nagyon jó gumi. Mindent tolerál, nagyon jól tapad, nem annyira mozog, mint a SC,é s nem csúszik meg hirtelen, hanem szépen visszajelez.
Én hát.
És van egy huga
Jó volt a múúvije?
Persze, mert Te vagy raj.
Most nézem, hogy egy a rajt számunk.
Szivesen.
De ha esetleg a d211-hez hozzá tudsz jutni az veszett jó gumi.
Okés!
Köszi!
Persze, hogy jó lesz az idő. Én intéztem.
A 208-at próbáltam mert az volt gyárilag a motoron. Én hamar megszabadultam tőle.
A többi annál csak jobb lehet. De sajnos a különbségben nem tudok segíteni. Ha látod valahol Brian-t kérdezd meg tőle nyugodtan.
http://www.accuweather.com/wor...|PT|PO009|PORTIMAO&metr
ic=1
serintem ide nem lehet hosszabb linket betenni, vagy csak nem értek hozzá
ugyan már miröl beszélsz
menj csak le a link aljára és látod hogy január 30-31 és február elsején már pályázó idö van, árnyékban 18 fok!, högutát fogunk kapni vazz
http://www.accuweather.com/wor...|PT|PO009|PORTIMA
O&metric=1
Sziasztok!
Kellene egy kis segítség:)
Mi a különbség a Dunlop D209 Qualifeir és a Dunlop D209GP között?
Esetleg D208GP? Melyiket ajánlanátok?
De messze van a jó idő.
változni fog.tudomásom szerint 25.000.-lesz egy nap
de vehetsz 5 vagy 6 alkalmas bérletet is

5 alkalom 90.000.-
6 alkalom 105.000.-

info@palyamotorozas.hu címre írsz, akkor tudod ott intézni a rslzleteket.
alkalmak nincsenek időponthoz kötve. A plasztik kártyán azt a napot lyukasztják ki amin részt veszel.
sőt a kártya névre sincs írva

Csak időpen jelezd ezt az igényt, mert ezek a lehetőségek fogynak
telefon vagy email.
most nézem hogy csinálsz airbrush-t, és én pont most akarok festetni egy sisakot. Msn ed van?
Sonáj felbuzdítása miatt,Félsvéd által felruházott jogommal élve keresnék csapattársat a gokart endurance-ra,olyat aki dobogóközelben állna-ha csak annyi ideig amíg átnyújtja a helyezetteknek a kupákat
Kurta Úr jön-e?mert talán értelmesebb lenne egy csapatban lennünk mint egymást kidodzsemeznünk
mégsem 350-400km az sok
ez nekem talán jobb lesz, közelebb van.
mi Oschersleben-be akartunk menni... de rohadt messze van sajnos, és nem jött össze
Köszi a választ. Bármilyen jó lenne csak lehessen menni rajta.
de nézz körül, mert biztos van közelebb ilyen kakucs méretű...