Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alexen keresztül intézem, még nem tudom.

Mi lehet ennek az ára magyarországon?
Ja, bocs én nem figyeltem.
azt hittem EU, de aztán láttam ,hogy USD.
SAJNA NEKEM NINCS
Posta költség mennyi lenne?
Örülnél neki igaz? De rám van utalva (tréler, e kat).
Mondom 2 napom van. Az meg sok idő!
Csáó

Ha valakinek kell pályaidom üvegszálból, vagy a gyári idomon van valami amit javítani kéne akkor bátran szóljon. Ezek mellett fényezést is vállalunk nem csak idomra hanem felnire is.

MSN: jamal@freemail.hu

Email: jamal1@citromail.hu

üdv
a legturásabb gumi lehet jo, a sportos tura már tuti nem, az igazi tura gumi, annak van legalacsonyabbra kalibrálva az üzemi hömérséklete
de az esö gumi még annál is jobb, ha nem egykeréken jösz ki a kanyarbol akkor kibir egy órát, gondolom
meglátjuk..... én beszéltem vele.. azt mondta neked véged...

LX
Nem vagyok nagy gumiszaki, csak hallottam, hogy egy bizonyos hőmérséklet alatt, jobb az utcai gumi, mint egy pályagumi, aztán meg kitudja. A pilot powerről hallottam, hogy hidegben is egész jól működik, de sztem abból is a 2ct, mert azért kell a puhaság, hogy fogjon az oldala is. Személyes vélemény, aztán lehet hülyeség.
Kedves LX!
Ne vegyél rá mérget! Még itthon vagyok 2 hétig, illetve az Ati-val ma este készülök a Holland határra trélerrel. Úgyhogy 2-3 napom még maradt az életből. Mikor vissza érünk az M0.-on kiugrok a kocsiból remélem lesz még hó. Oda meg a Csilla értemjön.
Szerintetek Yety Racere mi lenne a megfelelő gumi választás száraz, de hideg idő esetén?
Gratulációóóó? Mihez? Ahhoz hogy egy embert aki gördeszkával közlekedett, meg egy másikat aki tolókocsival gurult körbe pályá megelőztél egy trolival? Meg ahhoz, hogy rommá tuningolod a motorodat, így jövőre már open-ben sem indulhatsz?

LX
Sonáj... ezek után már ne is gyere haza... Fritsi meg fog ölni...

LX
Frits Ati +36209120350 De csak akkor ha olyan szivacs kell amit nem old a benzin még hónapok alatt sem.
Tompi!
Szerintem az elektromos gokart még akár jobb is lehet. A nyomaték görbéje biztos jobb. Keréken lesz 130? Mit tettél bele 1000 motort?
Rogyásig van vele az e-bay.
Íme az enyém:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors...
430
Vagy nem figyeltem valamire?
valakinek dolgoznia is kell! ha már más csak pályázni jár ide-oda :)
nem kell kertész odakint? beszélek inglis ;)
Te Klórozott, betiltott gáz( klímás vagyok, bocs)!

Ne akarj velem újjat húzni...... Én is bírlak, pedig a decemberi bulin részegen olyanokat mondtál, hogy szép vagyok ,meg tetszem, meg hogy te kétéltű vagy.. De én emiatt nem itéllek el Mi a fa...ért nem alszol ilyenkor?
most is az van fent... HH Contival, én Metz-zel megyek... tényleg jó!
érdekes, mert nem melegszik 20-25 fok fölé, de piszkosul tapad így is. Szakadó esôben 3 fokban simán lehet egykerekezni vele... nyáron biztos megyek pályára vizen is....
eddig is utáltam a pofád, de most aztán végképp


legalább a tegnapi wellness-t elbuktad
Köszönöm a gratulákat, ezek vazze villanygokartal nyomják, elösször azt hittem, hogy szar, de nem, a feeling más, sokkal jobban indul el, de azért az igazi élmény, amikor a benzinszag is van a levegőben.... A pálya nem volt rosz, elég technikás, de a gokartok már kaptak rendesen, egyszer tudtam menni egy jobbal, azzal mentem a 7. legjobb időt itt a pályán...mondjuk 2. felmenetelre, úgy hogy onnan nem kellett sor
ban álni, mert elismerték a tehetséget......
Tényleg hiányzik egy két motoros fasz otthonról, de az vigasztal, hogy májusra már úgy is unni fogom az összeset.....

Drága svéd barátom...veled nem fogok meccselni, mert most beszéltem a tompa tomival, és várhatóan a 103 lóerős motorom 128-130 Le lesz, tehát akkor látsz ha lekörözlek

Az viszont igaz, hogy ezek itt Vegasba nem normálisak, a szállodám 2. emeletén van a mini velence, értsd gondolával, csatornákkal vizzel meg minden.....komlett hülyék, veszi a maszkokat , mintha a karneválon lennének...megnézem nincs-e gondolaverseny.....

Alex ha esetleg Miamiba leszel a héten v. jövő héten összefuthatnánk

Viva LAs Vegas.....
Tankszivacsot nem tud valaki?
Nem tudtam hogy nos/hazas stb ...
Holnap jovok vissza Amsterdamba onnan Becs...aztan bekukkantok Bp-re...
YETI?
apropo esögumi
ha valakinek télviz idején is motoroznia muszály itthon utcán akkor az esögumi a legalkalmassabb ebben az idöben, ez keményedik meg a hidegtöl a legkevésbé, természetesen alacsony nyomással javasolt
Megrendeltem végre a Portimaoi hotelt, belsö medencével és wellness osztály, büfféreggeli inklusive
Szállitást kifizettem tegnap Golyonak
Idöben szállitsátok Golyo mühelyébe a vasat a cuccal
a repülöjegyet amiket mindenkinek elküldtem, nyomtassátok ki
utlevelet jogsit ne felejtsétek itthon

itt a hotel! Ha nem tetszik a tenger szine akkor cserélem
http://maps.google.com/maps?f=...


esögu
mit is hozzatok, inkább legyen nálad és ne legyen rá szükség, minthogy emiatt ne jusson neked a szép Svéd Open Portimao 2010 cimü kupákból (természetesen viszem a Svéd Open Jerez 2010 kupákat is)
akinek már nincs ideje esögumit vásárolni, vagy kizárolag a versenyre menne fel esöben annak tudok adni használt esögumit párban 20.000-ért, ma csináltam róla képeket: