Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok ha valaki tud esetleg használtan race ecut yamaha r6 "08"-hoz érdekelne.
vikoo@freemail.hu
Sajna a 4-es gokart problémáját csak megerősíteni tudom, mivel mi azzal mentünk a versenyen. Azért sikerült vele a csapatnak 24-es karikát is menni, de valahogy nem éreztük versenyképesnek. De a program nagyon jó volt, ismét egy színvonalas kis versenyt sikerült összehoznod, gratula hozzá, és várjuk a következőt!
Én nagyon élveztem a Gokart Endurance-ot és az utána következő egyéni bajnokságot.Sikerült jókat meccselni néhány pájlottal /Bérczi Dave,Brianmester,Kurta Jani-akivel inkább nagysebességű dodzsemeztünk mint gokartoztunk,igazi faltól falig való ütközetekkel/
A szervezés igencsak jóra sikerült (Félsvéd nem csak motorozni gokartozni szervezni és buszt vezetni tud hanem még mikronfonba beszélni is )
A lebonyolításban csak annyi nehezményezni valóm volt,hogy akik egyenes ágon kerültek be a döntőbe azoknak nem volt több lehetőségük az idejük megjavítására így pl hiába szereztem 2x25 pontot az időmérőn és ezzel automatikusan bejutottam a döntőbe-volt aki ezutáni selejtezőben jobb időt futott,így fordulhatott elő,hogy csak a 8 .helyről rajtolhattam.Szóval még egy pici csiszolnivaló ezen a formán és máris szabadalmaztatható .Voltak akik teljesen meg tudtak őrülni mert egyre jobb időket futottak-itt konkrétan Brianra gondolok ,volt akinek viszont nem kellett hülyeségért a szomszédba menni-itt Kurta Janira gondolok,aki a falrapréselés módszerét választotta előzésül-de alulmaradt /hüllyjjeállattya/
Gokartok között valóban volt különbség én pl éppen a döntőre kaptam a leglustábbat,de hát ez technikai sport ,ahol mindig vannak ilyen problémák,ugyhogy kussolok.
Kiemelném,hogy az egész mezőnyt kompletten elverte egy fiatal leányzó -talán jól írom:Vajna Andrea-és így ő nyerte az egyéni versenyt
Akadt olyan is akinek még elegendő energiája maradt az endurance és az egyéni közben Bowlingozni is/Juhász Dávid /
Sonáj kedvesét meglátva ingerem támadt egy hátmasszázsra ,de inkább lemondtam a 2 kurvanagy pofonról
Nekem tetszett a hely a lebonyolítás-minden .....várjuk a következőt ugyanide
Mivel Svéd kért képet ezért mellékelek egyet ,,,ugyan nem ez volt a verseny végeredménye ,de azért jól bekeretezem és ha Rizi és Dávid elverte fél európát akkor majd felhívom őket ,hogy jutányos áron eladó a kép,annak érdekében hogy elkerülje a médiát



Köszi Svéd!
úgy teszed alá
nem tudom miért "adomot" írtam
késő van már
a mai motoros mega gokart akciorol:

Köszönöm én is mindenkinek a gratuláciokat. Természetesen boldog a Svéd Team, a fiaimmal nagyon egyformán mentünk, de szerencsénk volt Riccoval is negyedikként hiszen asszem ö ment a csapatunkbol a leggyorsabb kört, 24,454
de minden csapattagunk tudott 24-es köröket, emiatt nyertünk.

Az idömérön Fekete Teamnek (itt voltak a Juhász fivérek is) volt a legjobb átlagja és Servico Team második helyröl indultak és Svéd Team 3. hely, Ujvér Team (Beszko-Vik-Kroneberg Dávid-Milan) pedig csak a 6. helyröl
200 körös verseny volt, az élboly hamar kialakult és kevés változás volt, a gokartok végigbirták a 200 kört, nem kellett egy gokartot sem cserélni
Endurance végeredmény:
Svéd Team
Ujvér Team
Servico Team
Fekete Team
Crazy Team
Gsxr-Team (Aqua, Dave,Jurasek Zoli, és egy félsvájci Andreas)
Pig Racing Team


Az egyéni verseny az már necces volt, több gokart nem birta a gyürödést emiatt ment az idö is, a koncepcio amit kitaláltam az is kicsit bonyolult volt mert sokat kellett magyaráznom a pályaszemélyzetnek.
Sajnos én itt nem dönthettem el mint ahogy szoktam, hogy mikor hogy történjenek a dolgok, mindig elöször meg kellett értetnem velük és csak utána osztották ki a gokartokat. Ráadásul az sem könnyitette ahelyzetet hogy nem egy szinten van a gokartkiosztás meg a vároterem.
Szoval mintha az egyéni verseny picit döcögösebb lett volna, ha ti nem igy éreztétek akkor annak örülök.
Mindenesetre kevés ember tudott jo idött menni a négyes gokarttal, ez az egy gokart feltünöen lassu volt bárki alatt. A többi gokarttal a gyors fiuk mindig tudtak jo idöket is menni.
A 30 körös A döntö végeredménye
Vajna Andrea 24,437
Sebestyén Peti 23,467!
Juhasz Dávid
Brian
Crazy Joe
Kurta Jani
Rizi (szegény ö kapta a négyes gokartot)
M@tt

B döntöröl nem találok papirt igy talán ez volt
Csombordi
Jimmy fiam
Braun Krisztian

Az idöböl böven kicsusztunk, majdnem egy orával többet foglaltuk a pályát, természetesen nemcsak a mi hibánkbol, de mégsem balhéztak, féltem töle hogy gond lesz a döntökkel a tulora miatt, de megengedték hogy legyen minden ugy ahogy kitaláltam.
Azt kell hogy mondja hogy azért nagyon kifáradtam, lehet hogy nem kellett volna mindkét versenyt végigcsinálnom, de azért voltak böven többen is akik végicsinálták mindket versenyt.
Asszem azért máskor nem fogok egy napra 2 versenyt szervezni.

Várom a többiek véleményét is hogy meg tudjam itélni hogy hogy tetszett nektek ez a hely.
Ja és várok néhány fényképet
Bocs hogy belevau!
Én is tőlük rendeltem és nekem is szűk!
Pedig nekem csak egy Gsr 600-om van
vagy furkálsz vagy széthúzod és úgy teszed adom
Idén február 14-én lesz. Többet hirtelen nem találtam.... De remélem most valamivel jobb idő lesz... Tavaj is szétfagytamm pedig csak néztem
buék mindenkinek. Ha minden igaz akkor februárban a panóniaringen minden évben rendeznek versenyt tudomásom szerint osztrák szervezésben ha valakinek van infója tegye meg ha nincs /svéd te csak tudsz valamit ?/kőszi
Jani, az tök jo lesz ha egész délután demoralizálod a népet a véleményeddel!
a gokart választás szerencsén mulik, tehát nem lesz senki ráhatással, a srácok küzdeni jönnek és nem kifogásokat gyártani.
Szeretném ha megprobálnád magad jól érezni és ne sugározd senkire a saját negativ beállitottságod.
Hidd el ha sokan fognak panaszkodni akkor a jövöben máshol rendezünk
De remélem hogy élvezni fogják a délutánt
Inkább van meg a 6LE a Hungarokart-nál mint a 9LE a Silvercart-nál.
A csúszkálás meg külön kihívás.Legalább megtanulnál csúszáshatáron menni.
most az Sms Tompitol
megnyerte floridában a gokart versenyt
ideje a hetedik legjobb a pályán
gratula
mondjatok egy hosszabb pályát, akkor oda szervezek! De ezeknél nem találok hosszabbat
legközelebb mehetünk megint a G1 be
O.K. Majd beosztassz hozzánk v.kiket. Berg forever!
Beültetésre várók a várólistán..
A mogyoródi pályáról írtak neked. Igaz, rövidebbnek hat, csúszik kegyetlenül, de így az érzés a topon van a kisebb teljesítmény ellenére is (6LE?). A silveres tapad, igazi száguldós pálya (9LE), versenyzésre való (na ide kéne bemenni motorral, nem Mogyoródra esni-kelni). Csak a sikán, meg a célegyenes előtti nagy balos eleje csúszik. Az is igaz, hogy nem mindegy, melyik gokartban ülsz; némelyik lassú, meg csúszósabb.. JÓ LESZ!
Látom Te sem aludtál hajnalok hajnalán.
nincs kizárva hogy simán befértek, hiszen nem lehetek biztos senkiben, a várolistások megérkezése még bizonytalanabb
Meg amugy is akad ott néhány barátotok, ugyhogy shoxeretettel kivánlak boldogulj hévben
Ha szeretnéd akkor mi szivesen megyünk Predivel.
Te mindent szeretsz ami a tiéd.
A patkánymérget is szeretnéd ha úgy lenne alufóliába csomagolva mint a szalon cukor.
Te! Az az aranyszínű az micsoda? Kormányzár autóra?
egyrészt remélem eljöna 2 várolistás is ugyhogy gyertek nyugodtan, szerintem biztos megoldodik
Szia! Bejelentkeztünk Valentin Szilvia és Kubicsek Károly néven a korábbi versenyre, de a Foxy meg az István lemondta. Akadna hozzánk két ember?
Nekem ez van fent már több mint egy éve,tökéletes,nagyon szeretem.
Ja és amúgy teljesen öhlins(mint ahogy a színe is mutatja)
Kérdés a szakértőknek:

Scott kormánylengés-csillapító:
http://www.revzilla.com/p
roduc...


Jó, vagy nem jó?
Nem találkoztam még ilyennel, és nem ismerem a tapasztalatokat vele kapcsolatban.
Viszont kapnék újat a gépemre 80.000-ért.
Holnap erre a mega Gokart rendezvényre gyertek idöben, ezen a pályán regisztrálni is kell, felelösségnyilatkozat stb.
A csapatversenyre 13.30, az egyéni versenyre 16.30 re kell érkezni.

itt a térkép a helyhez: http://maps.google.com/maps?f=...
Meglesz! Bár a nevezőket nézve azért kell a gázt nyomnunk. De nem lesz gond. Igaz a Servico team-nek nagy a szája. De majd rázizzennek. Addig is HAJRÁ TOMPI! Mutasd meg a sok hamburger zabálónak, hogy kell gokartot vezetni. Mivel TE hamarabb érsz célba írd meg az eredményt. Sajnálhatod ,hogy kihagyod itthon a versenyt, de ott sokkal jobb az idő így a tapadás is. A többit tavasz eljöttével meglátjuk.