Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kint felejtettük a H.Ringen Géza. 24-én elhozom és kölcsön is adom neked ha addig nem találsz. Bocsi.
Végre nyit a SlovakiaRing. Oktober 7, 8, 12, 13

Egyik leghosszabb pálya, 5,7 km. Modern, nagyon rafinált pályavezetéssel meg tudták oldani hogy ugyan annyi a jobbos mint a balos kanyar, 8-8. Nagyon hosszu a célegyenes ezért husszú áttétel elöny lehet.

4 nap áll rendelkezésedre hogy még az idén megismerd a pályát, jövöre valoszinü gyakrabban fogunk arra járni. Ha már a BalatonRingre nem jutunk fel (szerintem 2011 ig oda amatörök nem mehetnek) akkor legalább ezt az uj pályát mi avassuk fel!
Sikerült jo feltételekben megállapodni az Opium Racing szervezökkel ( Bérczi Dávid, Jani és Hajni uj csapata)
Napi 90 euro ami a versenyrésztvételt, kávét és ha jol vagyok informálva akkor egy ajándék Opium polot is kapnak a premieren résztvevök.
Sikerült mégegy kedvezményt elérnem: Ha több mint fél napig vizes lenne a pálya akkor valamelyik másik napra 20 euros kedvezményt kapsz.
Mindössze 3 csoport lesz ami sok motorozást sugall.
A verseny minden nap 2 kategoriában is lesz. A versenyrészvételhez transzponder használata kötelezö, napi 10 euro.
A pályadijat mindenképpen elöre érdemes fizetni, a helszínen 115 euro lesz/nap ha lesz még hely!
Töltsd ki a jelentkezési ürlapot, megjegyzésbe ird be melyik dátumot kéred és a visszaigazolásban szereplö kontoszámra azonnal fizess.
http://compaya.hu/motorosok/re...
Őstermelő.
Heló!

Mikor kapok GPchrono tornyot kölcsön? Már kérték mások is, csak nem jutok egy példányhoz, hogy megmérjem.
Na most rába.ztál. Ő olyan, be fogja kapni.
még ilyet !
Kedves LX!
Azon kívül ,hogy kidughadtad volna az odudból az orrod és kihaladhadtál volna a ringre a hétvégén.Küld már át a Balusk8 képeit amelyek nálad landoltak 1 hónapja. Egész nap a gépet püfölöd úgyis.
Köszi
igen? akkor bekaphatod tövig
Igen.
5,000 + ÁFA / szó.
helló a hirdetés feladásért itt fizetni kell mármint a képesmotoron? köszi válaszod
Má szoltam a plasztikai sebésznek ... starter-nek jó lesz a vegyi gyümi vagy a sósborszesz attól kisimulok
Köszi
Brian,

Este átküldöm...
Megmondom őszintén fogalmam sincs. Van egy Canon gépünk 12x-es zoommal,aztán azzal próbálok ügyeskedni néha.
Itt van a jeladó az asztalon, csak fel kéne szerelnem. Időm mint a tenger, úgyhogy a generál is lassan halad... többit MSN, mert offolunk.
Mekkora objektívvel fotóztál?
Csáó Géza!
EuroRingre sikerül már köridőmérőt csinálnotok? Hogy áll a dugócsere projekt? Itt a szám amit kértél: Juhász Attila 20 / 377-2982 Úgy néz ki én is szedem szét ezen a héten, mert 14-én ERing és van valami fos hangja a motornak.
sorry...csak egyszer akartam
Tegnap én is nyomtam pár képet az AA-n. Majd fent lesz a fotók között is,csak ki kell válogatnom,mert hosszabb záridővel fotóztam és majdnem a fele kuka. Van benne ilyen Balusk8-féle elforgatom mindenfelé kép is.
Tegnap én is nyomtam pár képet az AA-n. Majd fent lesz a fotók között is,csak ki kell válogatnom,mert hosszabb záridővel fotóztam és majdnem a fel kuka. Van benne ilyen Balusk8-féle elforgatom mindenfelé kép is.
Alex, majd alkalomadtán küldd át a képeim, köszi
Bocsi, kicsit félreérthető volt. Szóval van 1 ilyen készen, fent van a motoron, működik gombnyomással. Én csináltam, van hozzá minden kapcs. rajz, soft, nyák stb. Ha ehhez illeszteni tudjuk a Te kütyüdet(ahogy leírtad biztos) akkor nem állnék neki én is feltalálni a spanyol viaszt, hanem inkább használnám a Tiédet. Ez igazából jövőre kellene, idén már nem megyek pályára, viszont az az autoscan funkció jól hangzik, jó lenne ha tudná a csak vevőegység is.
szarkalábakkal kéne kezdeni valamit.iszol te rendesen?