Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pimasz....
én mindent megtettem....telepumpáltam fingal a légkört rendesen....egész évben nyomattam rendesen...van aki ezt tudja bizonyítani(szegény feleségem) ....de hát mint tudjuk egy fecske nem fingik nyarat!
ökör....
Amint megtudják, hogy ez is hoz legalább egy szavazatot, meg is fogják ígérni!
Engemet speckó az sem zavarna ha a bajnai maradna a faterunk ha télen 20 fok lenne minden nap.
Jövő héten viszem magának az elmaradt 40 eur-t amivel a slovák pályázással kapcsolatban az adósa vagyok.
A viszony látásra uram.
Ilyenkor hol van az a híres "Globális felmelegedés"?! Valaki már megint nem termelt elég széndioxidot...
...és ez csak egyre rosszabb lesz
valóban köszi hogy az lemaradt...
nyugi srácok...nálunk (A) már síelhető pár pálya
ha a tiéd a kert, akkor grat, szép helyen laksz. És köszönjük, hogy a kint lévő cerkát azért mégse fényképezted le
2009.10.15. Reggel 8:00, Bp. 12. kerület

A faszom ki van!
Hógolyócsatához.. max.
motorot tunigónyi!keréken 200ló....kerül amibe kerül !majd legfeljebb csak hazudom h ennyi!a célegyenesben meg kettépisáltok!
8 fokot mondanak....ideális!csak azt nem tudom h mihez!?
Idénre befejeztük a motorozást.
Ne aggódj lesz hely bőven.
Ráhibáztál Janikám! Ha nem is a te pb-d a cél de a sajátomat szerintem már meg kéne döntenem
Terveztek jönni pénteken?
én regisztráltam a délutáni licenszbe, hogy kell megnézni hogy rajta vagyok-e?
hátha összejön egy új pb?
oszt hovááá..........havat lapátolni?
nekem má mindegy hej....csak mehessek!
hol lesz 25? Slovakiaring vagy Hungaro? merthogy Rezsö napis lesz pénteken én oda terveztem magam
de ha ott hideg van és Slovákiában kánikula lenne, mennék szivesen oda is
a szemét....és még meg is meri nírni!
A kamionos barátom nemrég írt SMS-t. Szegény nem tud aludni, mert 38,5 fok van Sevillától 80 km-re...
péntekre 25fokot mondanak! (görögországba)
a slovákring nagyon komoly pálya nekem tetszik.van benne 1-2rész ami annyira nem tetszik de a többi király!kár hogy ilyen rossz idö volt ilyen szélbe meg hidegbe nehéz volt nekem jó idöt menni,sajna soft gumival mentem ami nem nagyon tapadt de az opium racing kiszolgálása meg maga a pálya555555 félsvédnek és köszönöm a komoly szállodát biztos hogy jövöre sokat fogok oda menni!ajánlom mindenkinek!