Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van egy sanda gyanúm hogy nembiztos hogy új gatya kell.
Szevasztok
olyan kérdésem hogy van egy bőr szerkom és elkezdtem gyokorlgatni a bedőlést kanyarodás stb stb és amikor kanyarodok kiteszem a térdemet akkor feszül kicsit a bőr gatyám és én ugy érzem hogy akadályoz abban hogy a térdem leérjen a betonra de az is lehet hogy még rutintalan vagyok szóval ebben kérnék segitséget hogy bővebb bőrgatyát kell vennem vagy esetleg gyurnom kell még hozzá?
Az időjárás kegyes volt a hölgyekhez.Az időmérőn szikrázó napsütés,utána zuhi.A versenyre felszáradt és ismét sütött a nap.

1 Kovács Niki 2:02
2 Fazzi amarilla 2:10
3 Koncsek Hajnalka 2:09 :smt023
4 Majzik Ibolya 2:11
5 Kutassy Kelly 2:10
6 Jakab Zsófi 2:15
7 Vaslaki Tímea 2:18
8 Nagy Mónika 2:20
9 Bereznay Emese 2:22
10 Kásai Zsanett 2:24
11 Süli Eszter 2:27
12 Kissné Kerék Anikó 2:31
13 Pozsonyiné Magyar Orsolya 2:34
14 Szamosi Petra 2:36
15 Berta Mariann 2:51
Ha esetleg valakinek nem jön össze 2.-án a Pannónia ringes motorozás,és eladná a jegyét,szívesen átvenném.(akár hármat is)
Köcsög!
kussolj....csak vicceltem na!leszarom ki hogy megy,nem érdekel.azaz pont! na tentélek má tílleg,mer holnap semmi dógom oszt addig alszom amíg akarok!
15121
Papa... aki jobb az jobb... ezzel semmi baj nincs
Kerti traktor...
Szép az.
Na meg hasznos is.
ismered a régi csettegőket?szalagfűrészeket?na ....olyan hang!
pedig itt nagyobb az esélyed a követésre mint a pályán! ne haragudj ezt nem hagydjhatdtam ki! bocsáss meg kérlek,de amiota kettő közelében járok kurva nagy lett az arcom!pedig nem kéne....
Miféle hang?
azt nem tudom de az kizárt....jövődök!hamg az mv-ből szép volt....DÖBBENETESEN szép!
Gyakorlatilag nem tudtam melyik ékes szösszenetéhez vakkantsak hozzá... így maradt, hogy... csak úgy.
Na most akkor jössz, vagy jössz hármadikán?
maga kinek írkál?ne mellőzzeeeee a válasz erree a buzihozzászolásra nevezetű szar használatát,mer itten többekben azt a hitet kelti h nekik írkál miközben oszt mégse
Igyekeznélek követni... de ez néha nehézséget okoz nekem is
gobbi hilda az egyetlen magyar női motoros aki nemzetközi futamokon is indult te tudatlan surmóparaszt
nem mesél a köcsög a hangról....szégyennli két ellel!
Az meg ki? A sarki virág boltos?
Nem is a Gobbi Hilda miatt
Milyatttam.
Akkor lenyomok néhány fekvőtámaszt. Csak a rend kedviért.
Ott ütközünk. Jövünk, megyünk, intézkedünk.
Ha így megfelel
Naturlik! Őőőőőőőő, akarom mondani nátürlih.
Harmadika?