Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor ideje elöre tekinteni.

Hamarosan indulunk Rijekába az év legolcsobb 2 napos pályázására. Ez sokaknak nem csak pályázást jelent hanem összekötik nyaralással is, családostol érkeznek. Akik olcso megoldást kérnek azoknak segitek pályakörnyéki faluban privát szoba foglalással, akik viszont tengerparton akarnalk lakni azoknak az a jo hirem hogy szuper szállást találtam és természetesen le is alkudtam, 4 csillagos hotel, 2 medencével, teniszpályával és klimás szobákkal (ez utobbi nem utolso szempont amikor megprobálsz augusztusban a 30+ celsiusban aludni klima nélkül)
Az áron még tovább faragtam, de csak azoknak foglalok akik nálam fizetik be a Rijekai pályázást is.
Az uj szuperár amit kiharcoltam a következö:
Halbpension in DZ – 50,00 € félpanzioval/fö
UF im DZ – 45,00 € reggelivel/fö
Zuschlag für EZ – 15,00 € egyágyas felár
+ Kurtaxe pro Person/Tag - netto - 7,00 kuna (cca 1euro)
+ Anmeldungsgebühr pro Gast – 0,50 €

Mindenkit kérek hogy jelezze jelentkezésnél hogy kéri e a hotelt, pontosan mettöl meddig és hány före, félpanzioval vagy csak reggelivel (szerintem egyértelmü hogy sehol nem tudsz vacsorázni 5 eurobol, itt még desszeret is kapsz, saláta és több fajta föétel, gondolom rengeteg hal, ez büffévacsora). Aki már kitöltötte a jelentezési ürlapot, az is térjen vissza az ürlapra, a jelszával menjen be a saját adataihoz és a megjegyzésbe irja be a fenti kérdésekre a választ.!
Ezenkivül kérem hogy azonnal fizessétek be a pályázást is a visszaigazolásban szereplö kontora.

Néhány csábito kép a hotelröl, nem bánnám ha lenne ellenfél egy jo teniszmeccsre.
és végre egy Gixxer, asszem Corti ült rajta
néhány kép Antony West, Foret aki már volt világbajnok, Crutchlow ö aki most lesz világbajnok, Crutchlow motorja, Viking, rád valo tekintettel nagyitottam ki, Stiggy SBK és SSP kamionja, a tulaj Johan Stigefelt kb 30 éves,
Sajnos a telommal, Ron és Leon Haslam
Zemának? Ingyé
Hali!

Gondolom az utolsó ár se nyerte el a tetszésed! Mennyiért kellene az idom?
Harmadik nap Brno.
Snake minden reggel hajnalban akar a pályán lenni ezért szigoru ébresztö van. Mára már csak mi ketten voltunk magyarok. Éjjel esett de reggel már ok volt a pálya. Snake sátra letérdelt az éjjel igy azt lebontottuk. Mivel nem egy csoportban voltunk Snakkel igy nem tudtam semmi hasznosat mondani neki. Ezt annyira hiányolta hogy kiharcolta magának az Eybis legjobb oktatóját, egy 40 szeres Belga bajnokot. Olyan profi oktatást kapott hogy füldugoban kapta az instrukciokat hátulról. Még a futomüvét is átállitotta neki. Irigykedtem is rá.
A Pro csoportban ma talán a FIM ridereken kivül mindössze 15 amatör lehetett. Viszont Hopper, Haslam, West, Crutchlow, Vizziello és Corti a Gixerrel egy meneten belül kétszer is leköröznek!
Érdekes modon tartják a srácok az edzést: szinte mindig párban motoroznak a csapattársak, de 1-2 körönként helyet cserélnek. Ha nem egyszerre mennek ki akkor 1 kör után látom hogy a pálya szélén gurul a FIM rider és hátrafelé nézeget. Ilyenkor van alkalmam beszurni nekik :lol:
Volt egy meleg helyzetem az omega kanyarban. Éppen a jobbos kanyar közepén vagyok fektetve amikor Hopper kivülröl hatalmas tempoval elhuz. Az ember hozzá van szokva ahhoz hogy amikor a kanyar közepén be van döntve akkor ha valaki meg is jelenik kivülröl, annak elöször csak az elsö kerekét látod meg, aztán a tankját és elöbb utobb a hátsokerekét is. De itt nem ez történt...... Annyira nagy a tempokülönbség az én "lapon" kanyarodásom és az övék közt hogy mikor épp arra koncentrálok nehogy leérjen a térdem, szóval amikor Hopper élszágoldott lapon elöttem akkor picit kibillentem az egyensulyombol és feljebb huztam a motort, hogy levegöhöz jussak. Nem kellett volna! Ugyanis akkor megjelent Haslam is lapon de ö már csak fél méterre az elsö kerekemtöl és ö is kivülröl. Na most hogy menjen az ember ilyen idegállapotban pb-t! Lehet hogy azért ért annyira felkészületlenül mert tegnap óta füldugot használok.
Délben átgumiztam magamnak a hátsot, feldobtam egy uj Batlax slicket, abban a reményben hátha ismét jo passzba kerülök.
Közben Stiggy Racing tulajátol a svéd sráctol vettem gumikat és kiharcoltam 2 Stiggy Racinges polot, amin rajta van az SBK-s Hopper és Haslam is és az SSP-s West és Viziello. Snakenél volt valami szuper fekete filctolféle és összegyüjtöttük a polokra az aláirásokat.
Amikor Crutchlowal is alá akartuk iratni akkor persze nem akarta a Stiggy-s polora irni igy inkább elövettek 2-2 Crutchlow és Foret posztert és arra irtak alá.
Ha megszorulok anyagilag akkor majd tartok ezekböl árverezést.
Snake eredetileg csak délig akart maradni, de a Belga oktatás minösége annyira bejött neki hogy délután is folytatni akarta a fejlödést. Meg is hozta a gyümölcsét. Az utolso menetben több pb-t is sikerült teljesitenie, a legjobb 2:23.4. Olyan jo passzban volt hogy még ezen is tudott volna javitani ha nem durran el valami a motorban. A pálya közepén egyszercsak hatalmas durranás és elment a motorerö. Le kellett gurulnia a szervizutra és nagyon hangos motorral tudott csak visszagurulni a depoba. Szoval egyik szeme sir a másik örül.
Megmondom öszintén nekem ma nem volt jo napom, egész nap talán 2 db 2:20 as kört tudtam menni és a végén még meg is fektettem a K9-t. Ugy történt hogy 5 ora felé elkezdett esni az esö és elkezdtünk kapkodva pakolni. A kölcsön hátsoemelön volt a gép és a kormánynál akartam tolni. Ugy emlékeztem hogy ez szokott müködni, az emelö szokott gurulni a motorral együtt. Nem igy történt, az emelöröl leesett és a vizes kormányt hiába szoritottam a tuloldalra lefeküdt a gép. Snake állitotta fel és Tomtech cuccok ismét jol müködtek. Egyetlen karcolást sem találtam sehol a jobboldalon!
Aztán elindultunk hazafelé, az utazás a pályátol Budapestig 2.45 óráig tart, az odaut is hajszál pontosan ennyi volt nekem. Gyakrabban kellene odajárni. Ez a pálya semmivel össze nem hasonlitható. Kanyarokban 30 meter szélesség, egyenesben is 15. A hatalmas szintkülönbségek. Nincs mégegy pálya ahol 6 helyen is 200 fölé tudnál menni, itt pontosan 6 olyan egyenes rész van ahol még én is 200 fölött megyek (az orám szerint böven 200 felett). És nincs egyetlen igazán lassu visszafordito sem.
És most hogy végre szuper hotelt találtam 20 euroért 2 km-re a pályátol, remélem hogy minden hely elfogy az augusztus 19-20 Brnoi szervezésemre.
Snake, motorodnak jobbulást kivánok
1:59 és 2:00
Ma kicsidt fáradtan érkeztem haza igy a mai beszámolo elmarad, talán holnap
Jövőhét csütörtök? Jössz, vagy jössz?
ok.
szóltam embernek má' kétszer!
ímélcímed küld el amellik neked jo:(mer gondolom több van)predatork2@freemail.hu
ne szarozz majom
Olaj?
én meg elmondtam már buziarc, h hiába hívsz, mert szar a telóm és nekem nem csörög ki. Ma / holnap - ha lesz időm - veszek újat.
hívtalak te faszarc!kéne mélcímed h megtudd részletesen h miről pofáztam neked a múútkor!
Szted?
Izgis a téma...
Mivan mi?
Próbálj ki egy kicsit öregebbet, az olcsóbb pl: srad nekem bejön.
sajna az még passz, a jelen anyagi helyzetem miatt odébb lesz sajnos
Eladtad a k7-est is? Motor nélkül nagyon gatya..., és mikorra várható a beruházás?
sajna a k7 -s után semmi nincs .Gyüjtögetek egy k5 ezresre
koca motoros lettem haverok vasaival néha kerülgetek egy párat
Most mivel nyomulsz? Látom a 4kilóst már eladtad.
szaros 400 as gázkarába csimpaszkoni kellett rendesen,aztrájöttem ha tartom a fordulatot akkor van egy kicsi esélyem
Bekellene tiltani mert függőséget okoz!
Köszi az infót!
Amúgy nem köridőt akarok dönteni, bár örülnék neki, de mivel először megyek "pályázni" így ez a veszély nem igen fog fenyegetni...
Csak az ízét akarom megérezni, de előre félek, hogy nagyon rákapok
üdv