Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól megy egyeseknek Sajna én kettes vagyok
Jó lenne előre egy telefonhívás, a honlapon található számra. De ha hívás nélkül jössz úgy is tuti regisztráció a Porsche parkolóban (gokart pálya végéből /kerítésnél jobbra/ közelíthető meg). A lényeg ki kell használni az alkalmat, mert július szünet a Ringen.
nemistuccmotorolni
Akkor is megyek...
Te nem csütörtökön jössz merszre?
Seszty Én megyek.. kell előre regisztrálni?
Köszi!
1. kép: Dunlop KR108 slick 195/65 R17 méretben, 2008. 30. heti gyártás, keveréke medium, 12.000 Ft.
2. kép: Pirelli Diablo Superbike 120/70 és 190/55 méretben, keverési szám nincs feltüntetve, párban 12.000 Ft.
3. kép: Metzeler Racetec Slick K2 180/55 méretben és Metzeler Racetec RAIN K1 190/60 méretben.
Továbbá: Dunlop KR133 115/70, Dunlop KR108 195/65, Pirelli Dragon Slick 190/55, Michelin Pilot Slick 12/60, 18/67, 19/69, Metzeler Mez Slick 180/55, Metzeler Racetec Slick 120/70, 180/55, 190/55, Bridgestone Racing Batllax 120/600, 190/645, 190/650.
Höhöhöh! Szeva Freon bátyóó! Hát a felépülés az még soká lesz, sajnos rosszul diagnosztizáltuk a boxban a dolgot és szétszakadt minden a vállamban. Kaptam 3 csavart meg egy kis vasat:D 2 hónap múlva szedik ki és utánna még 2 hónap rehab kezelés. De egyébként köszönöm kérdésed, és már jobban vagyok és természetesen dolgozok :D
Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy a Bodis-nak van-e valami hivatalos oldala?
Dobot szeretnék cserélni, de nem tudom még melyik legyen:( Valakinek hasonló van a gépén?
Esetleg Akrapovic Megaphone?
Szerdán (17-én) ismét lehet jönni este a pályára motorozni. Részletek: www.aszalos.hu
mi van 'high sider', felépültél?
Akit esetleg érdekel :D MEG IS NYERTÉK! :D
további infók a Topbike Magazin oldalán
Köszi Feri! Figyelemmel kisérjük..
Sziasztok,

Akit érdekel esetleg,
Rijeka, AA Endurance, tegnap beállításokat próbáltunk, szabadedzésen, ma időmérők vannak, holnap futam.
Rajtunk kívül magyarként RÁSKI ROBI indul 125sp-ben, és láttunk néhány magyar oldtimeres kollégát is.
beszámolók minden nap a topbike-on.

üdv

kuruczferi, dér zoli
Ugy néz ki hogy sikerült több magyart összeszednem a jövö hétvégére mit a svájci szervezönek hehe:

Junius 19-20-21 Hungaroring válság áron 90 euro/nap

Svájci szervezövel 3 napos hétvége versenyzési lehetöség.
pénteken 180 perc pályán
szombaton 140 perc pályán + 4 órás Endurance
vasárnap 160 perc pályán + a versenyek
A vasárnapi versenyek ingyen
Idömérö transzponder ingyen
kevésbé rutinosak is részt vehetnek
kávé ingyen egész nap
snack ingyen egész nap
csapolt sör szombat este ingyen (talán érdemes kint aludni, jo buli)
4 órás Endurance verseny maximum 4 motorral 120 euro/csapat

itt az idöterv: http://valentinos.ch/pdfs/trai...

Jelentkezni csak a befizetéssel lehet
Az ürlap kitöltése után kapod az adatokat a befizetéshez
ürlap: http://compaya.hu/motorosok/re...


1 Svéd fizetve
2 Merci (péntek) fizetve
3 sanyi-2 (péntek+ vasárnap) fizetve
4 Andriska (vasárnap, verseny is) tulfizetve
5 Krisztián (vasárnap, verseny is) tulfizetve
6 Moshe csak vasárnap fizetve
7 Carlo csak péntek fizetve
8 Bencsik péntek fizetve
9 Kürti szombat fizetve, endurance
10 Vass István péntek fizetve
11 Dvoran Peti péntek fizetve
12 Tacsi vasárnap fizetve
13 Gabesz vasárnap fizetve
14 Bárány Gergö vasárnap fizetve
15 Csiga, Toth Sayni vasárnap fizetve
16 Karsai Tamás vasárnap fizetve
17 Danko Pista péntek fizetve
18 Papp Tomi szombat fizetve,
19 Doczi Zsiga szombat fizetve
20 RR Biker=Fektete Janos szombat fizetve
21 Lázár Imre szombat fizetve
22 Tompi 3 nap fizetve
23 Szlovak Gabi szombat fizetve
24 Koca vasárnap fizetve
25 Brunecker Árpi fizetve vasárnap
26 Neuhauser Kari fizetve vasárnap
27 Nagy Lali vasárnap ,fizetve
28 Bérczi Jani vasárnap ,fizetve
29 Dave vasárnap fizetve
30 Hege vasárnap fizetve
31 Barta SZOMBAT fizetve
32 LX ZX szombat, fizetve
33 Berisz vasárnap fizetve
34 Kurta Jani vasárnap fizetve

és akik jelentkeztek de még nem fizettek:
2 Snake
8 Repsol Norbi
Turi Jani péntek
Fits Attila szombat+ endurance
Nagy Gyözö ? melyik nap?
Zsir szombat vasárnap
Fekete Gabor szombat endurance
Sztrogof péntek
Aki figyeli a sportmotort tudja, hogy ez a marharépa direkt provokációból írta be a hülyeségét. Asszem a zxr400-as topicban született ez a 2-ik nick. Valszeg ott alázták meg többször is az ürgét a hülyesége miatt.
Te egy ismét jól tájékozott fórumozó vagy és biztosan sokat jársz a Hringre! Gratulálok a hozzászóláshoz!
A Dunloposok általában a 10-11es boxban 1000/gumi, a kintiek 1500! Ha nem kell szerelni!
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy versenynapokon a H-ringen mennyiért gumiznak?
Na! Ide is megérkeztek az arctalan mindenhez értő hang emberkék.
Ti vagytok a királyok.
Fent lesz!
Nekem az egész nap egy nagy szívás volt, de ez ment már a 3. pályanapja. Ennyi kellett csöpnyi kis agyamnak, hogy felfogjam, a széria futómű már nem elég. 3 nap alatt 3 gumit evett meg.
A versenyre feltettem egy médium-soft keveréket, hátha jobban bírja, mint a médium, ami a 3. 20 perc végére kinyíródott, de azért egy 06-ot hozott. Hát jól megviccelt a gumi a versenyen, a 2-es kanyarban kigyorsításnál megindult a fara, majd megtapadt, én levegőben, a gázt persze nem tudtam elengedni, a motor még táncolt egy kicsit, aztán valami nagy szerencse segítségével a motoron maradtam. Visszanézve a felvételeket (2 kamera volt fent, hamarosan felteszem) pillanatok alatt lezajlott, nekem kicsit hosszabbnak tűnt. Utána még próbáltam felzárkózni az elejére, de minden kanyarban csúszott a hátulja, nem tudtam menni. A végét az 1-es kanyarból kijövet jelentette, amikor elmentem füvezni! Akkor esett Pizza is, meg ahogy jöttem vissza a pálya felé egy fekete R6 is dobálta a szaltókat. Le is jöttem. Viszont nekiestünk a hátsó gátlómnak, és Béla által szuper lett. Bár csak 20 percem volt tesztelni, és óvatosan kezdtem, sokkal jobbnak érzem. ua a gumi, mint versenyen, tök sima kép, és egy 2.05 a 6. körben! Hamarabb is rájöhettem volna, de legalább perec nélkül megúsztam.
Vidi meg hamarosan!
na versenyen énis megcsúsztam 1 igenjót, dombon felfele a balosba. Meg párszor a fűre is kimentem kicsit, sokan el is mentek... úgyhogy új hátsót kell nézni nekem is
Gy.k.: R6 kupáról csak annyit, hogy az első 20 induló 10 másodpercen belül fut .. egyébként Feri tavaly a Yamaha R szériás kupasorozatot nyerte meg, nem az R6 kupát (tavaly még együtt mentek az R6-ok / R1-ek, ebben a mezőnyben végzett dobogón Dér Zoli és Gyurkesz is .. mindhárman R6-okkal)