Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

..és harmadikán még az idő is jó lesz.
A h.ringre az online foglalások java része kilőve.
Leszünk páran
Szia,

szerintem Júliusban össze-vissza egy nap lesz a H ringen.. Július 03. És akkora telt ház és tömeg lesz mint az állat.. Lehet hogy inkább a Pannonián kellene próbálkoznod... de nézz szét a www.brorganisation.hu -n illetve a www.palyamotorozas.hu -n... Sok sikert...

LX
Sziasztok! Julius eleje- közepe felé szeretnék fölmenni a Hungaroringre, első pályanapomra. Valaki tudna tippet adni mikor menjek ha azt szeretném hogy ne legyen nagy tömeg a pályán. És Gsx-r 1000-esemen elöl pirelli dragon supercorsa van, hátul meg metzeller Racetec k1. Kielégítőek ezek a gumik egy jó kis csapatáshoz?
Köszi.
Fent vannak a Valentinos oldalon az eredmények az összes versenyröl:
http://valentinos.ch/trainings...

Itt a Félsvéd Race eredménye, felhivnám a figyelmet a köridökre amit egy agyonszórt csuszkálos pályán teljesitettünk:

Pos No. Name Laps Total time Diff Best time In lap Best speed
1 B558 Dávid Bérczi 2:04.732
2 B569 Gábor Holló 2:05.037
3 B560 Gábor Kapetz 2:07.402
4 B494 Ferenc Hazos 2:09.912
5 B912 Péter Ungvári 2:11.849
6 B655 Hajnalka Konsek 2:12.240
7 B711 Krisztián Szabó 2:16.926
8 B728 Árpád Brunekker 2:16.516
9 B715 Attila Gerák 2:21.805
10 B563 János Bérczi 2:21.725
11 B657 Lajos Nagy 2:24.735
12 S901 Csaba Balog 1:59.799
13 S904 János Kurta 2:13.064
14 B910 András Tóth 2:32.656
ezt csak te tudod
de ne itt offoljunk, mert szétütnek a "nagyok"..

..mármint téged
akkor én vagyok szerelmes?
akárhova megyek, mindenhol ott vagy és rólam beszélsz..
kicsit beszélek Rólad,és mindig meg jössz... mindig a nyomoban jár,tuti szerelmes belém...

..mindent én irányítok..
ne tudd meg
Milyen magazin?
Köszi!
ezt meg kell beszélnem Zseby-vel,a fő személyi testőrömmel...
Ezt én is hallottam!
jahh,ami még nagyon a top-on van,hogy a MMM magazinja minden pályanapon ott van,amiben lehet benne is leszel...itt is van olyan,aki ott dolgozik,csak a nevükre nem emlékszem...
Kérek engedélyt kusshadni...
egész pontosan GP pilóta...még egyszer ne keverd össze,mert stimmt?
Na jó, de te versenyző vagy!
én elég későn értem oda,fél 9-kor,de bementem,elkaptam egy olyan mondatot Andristól,h mondta valakinek:
"-Regisztráltál?
-Nem!
-Regisztrál
tak jöjjenek,sajnálom!" Vmi ilyesmi volt,lehet nem szó szerint idéztem... Megkeresett a listán,pénz oda,és kész is voltam...
Britton..
Végül is a hely a lényeg.
És mikorra mentél, hogy ne legyen galiba?
csekk nem fog megérkezni,de a helyed biztosítva...legalábbis 13-án így volt nekem...
Nyúlányka
A csapat igen.. s remélem jó idő lesz mert eddig mindig velünk voltak az égiek.. én pedig addig kiharcolom hogy ne dolgozzak..
Köszi az infót:)
Nagyon jó kis pálya lehet, képek alapján:P.
Már a csekket várom, amit fel tudok adni, és mehetek is végre:P
Ti is lesztek?
Szia!
Köszi az infot!
Mondjuk már szerencsére nem vagyok teljesen kezdő:) Sikerült túlélnem az idei két R6 versenyt:) Igaz az még édes kevés hozzátok képest:P