Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szivesen!
De felénk nem a 0-son kell jönni!
Az utcátokból kifordulsz jobbra, párszázméter után az adótorony előtt balra és abban az utcában lakom! Az a Petőfi utca. Igaz át kell jönni Miklósra. :-) Tőletek nincs öt perc.:-)))

gondolok itt pláza stb előtt "motorozó" egyénekre. Meg azt se értem a ringen minek kell kint szólni a tucc-tucc zenének... stb
Na kösssz veled se tárgyalok többet
Ha lett volna most tesztmotorozás azért egy 600rr-t kipróbáltam volna.
Csak sajnos (tisztelet a kivételnek) akik hondáznak, a legtöbb nem olyan típusú ember akiket én bírok.
Nem baj majd rá szoksz mint cigány a hamis kártyára
A hátsó rugóm negativ rugóuta olyan 3cm.
Az előfeszitésem teljesen kivan tekerve,jobban már nem lehet mert leesik a felső anya.
Köszönöm szépen!
legközelebb M0-áson Miklósról Budaörsre, rekordidő alatt értem át. Mintegy 60 percet araszoltam a kamionok között 1-esbe
Háát vmi ilyesmi. Igazából semmi bajom vele,csak vmiért nekem nem jön be.
LAST MINUTE AKCIÓ!
Az Aprilia iskola május 25., 26., 27-én tartandó tanfolyamára még van négy üres hely. A háromnapos suli mindennel együtt most 120.000,- Ft helyett 100.000,- Ft! Jelentkezés részletei: http://www.aszalos.hu/ Telefonszám: 06-20-5252-837
Aki szeretne megtanulni pályázni, illetve lendületesen motorozni, annak már meglévő tudástól független itt a helye, nem bánja meg!
Marha egyszerű: menj lassabban, fékezz korábban és kisebbet.
Igen a hátsón. Arra gondoltam, ha nagyon be van tekerve akkor kevés a lógás, ami talán okozhat ilyet
Gurulhatsz felénk is!
Petőfi u. 79. Bartók sarok.:-)
jócsávótól van
Jó a lámpád amúgy
békét a világnak meg mindenki hepi!
szeretet van
lyolfan na....most harakszol?de mért?már nem szerecc!?
beszéljél mán rendesen mert pofánbaszatlak elivel..
adatlapod
mortéz lyösz lakunaszekápa?van még ety hej az után futon.lene ketved?pont utba essel.
de megyek valszeg. Apriliát még úgyse törtem össze Hallod ez a pályaidom feltevés egy nagy szopás
Szevasz csikánó! Látom alakulsz... hajrá.
30-án jövő hét szombaton) is lesz este ilyen aprilia est és lehet menni. Akkor nem jössz?