Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még nem egészen jó ,Belekerült a hátsó gátlóba a versenyolaj (ami hígabb mint a gyári,ezért most úgy néz ki hogy a hátsó rugóerő megint karcsú!
24.-én teszt ,aztán majd meglátjuk megy e az az 57-56a gsx-r klub kupán
Drága Tutis!
Boldog születésnapot kívánunk neked: Kiss család
hogy néz ez ki!?nem volt rendes mattfehér!? cép és jó motor! a pilotája meg gyorsab nálam!(sajnos)
jah,igy már látom a különbséget...
éppen ezért voltam benne biztos hogy Ti vagytok azok,elmentem a menet után, hogy megkeresselek de nem találtalak-ezért irtam hogy nem tudom melyikőtök volt.de mint kiderült nem ti voltatok kinn.mind1
Elvileg még nem láttam hasonló gépet.Elég egyedire sikerült idén.
kinek van olyan dukkó a motorján mint a tiéden?fehér egyrészes ruhával?
Mindenképpen szélvédőragasztót használj.
Azt is úgy,hogy gombócokat nyomsz az idomra belűüről ,és csak annyira nyomod rá az alulapot hogy hézag maradjon az idom és az alu közt.Így jobban elvezeti a hőt.
Sziasztok!Valaki tegnap véletlenül nem fényképezte le ezt a motort,h milyen lassan ment a pályán
Hali

Találtam a padláson egy 900RR pályaidomot, szerintem a Te
mocidra való.
Ha kell elviheted.
Attila
Köszönöm!
AP Racingot tettem bele és 5 pályanapot bírt Nem akartam ugyanebbe a hibába esni még egyszer.
Ki kell próbálni. Minden kamerának más lehet a mikrofonja, ill. más érzékenységre lehet beállítva. A kamera házától és a felépítésétől is függ a hangfelvétel...
Úgyhogy azt javaslom előszőr, hogy ragaszd le power-tape-el a mic-nyílást és próbáld ki. Ha kevés, akkor lehet fokozni a "fedőrétegeket".
duck tape-el simán ragasszam le? vagy tegyek alá egy polifoam réteget?
Mivel ezek elég érzékeny mikrofonok, vesznek minden zajt. Ha csak a motorhangot szeretnéd, akkor be kellene csomagolnod az egészet valami zajelnyelő tasakba és leragasztanod a mikrofonnyílást. Így nem venné a magasabb frekvenciájú hangokat, csak a közép-mélyfrekvenciájúakat. De ezt sajnos elég nehéz kivitelezni, ezért azt javaslom, hogy egyszerűen ragaszd le a mikrofonnyílást (akár duplán). Így már nem lesz annyira zavaró a szélzaj.
Még egy okos ötlet: Olyan helyre rakd a kamerát, ahol nincs "huzat". :-) PL: a plexi mögé.
A tukko meg hopkins vóót.
Naaaa, mikor? 26-án a ringen?
mikor bandázunk már tukkókám?
Tedd a kipufogóra.
ki hogyan szűri meg a szélzajt a kamerán?
Azt értem h non-stop, de meddig van nyitva alapon vágom, h a mikrofon elé kell vmi szivacs, az érdekel, h ki-mit-és milyen vastagságban tette elé, h csak a motorhang maradjon meg és élvezhető legyen.
Müködik.:-)
Nézd meg a legutóbbi videóimat és a képeket Kakucsról!
hogy álla vasad?
Kint találkozunk!
következő nyíltnap.asszem 26.-a
Helló JOE!
Van több is, de szerintem majd személyesen megbeszéljük.
Mikor leszel kint a ringen?