Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazi köcsög vagy bakkerman
bár, egy vácitól mit várjon az ember
A Mersz esték nagyon jók, 2 óra tömény menés idô- és csoportbeosztás nélkül.

Itt találsz több infót!
a jólesés megy mi rövidujjú?
Köszönöm a kedvességét Uram, de holnap csak egy pár "shakedown" kört megyek... majd térdvédôvel Alpin "cordura" gatyában
azért tényleg köszi! ez jól esett!
Május 27én lesz honda nap. ÚGy rémlik 13ezer lesz 4x20perc
Kutya LFP.Keresd őt
üdv!
ki tudja mikor van honda nap a hungaroringen,
vagy bármilyen más esemény amikor lehet motorozni,olcsóbban?
Freon! Hányas ruha kell neked, van egy 56-so ruhám kölcsön holnapra ha kell....nem venném a szívemre, ha egy esésnél az ujjad után a lábad is elkopna....
Sziasztok!
Tudna nekem segiteni nekem vki,hogy
láncot honnan tudnék venni legkedvezőbben?
és milyet érdemes did stb,o gyűrűs v.milyen?
mé nem jövöl?
mivanmi?
átadó egy liszenszes foglalás holnapra a gyors csoportba.ki van fizetve.06 20 335 4453.pályán át tudom adni holnap
most még az 5 perces "barrierrel" küzdök én is
ráadásul holnap utcai gatyában leszek, mert a ruhám a Cölöpnél van... mehet minden
Én is a Kakucsról beszélek...
Eccerű. A Gokart pályára menj.Nekem ott sikerült a 3:56
Akkor segíthetnél abban, hogy bemenjek 4 perc alá...
mersz?
holnap ringen vagyok este... akár?
Holnap kijössz, Frodó?
Csocsi főnök, hétvégén hívlak, mert ma nem tudok elmenni a cumóért
jó a 002 és a 003 is, de lehet, az új 003 Street/track-et kellene kipróbálnod. A májusi számban van róla egy teszt, Norbinak valóban bejött az a guma. A BT016 aftermarket verziójáról is ódákat zengenek, bár, nekem az OEM is bejött...
todor jol van, megismert, szoval nincs gaz. (bar a nevet nem mondta ki, de )
Volt egy kis bigbang...
Dzsii,
Apropó, BT 002, BT 003, gumikról tudsz valamit mondani jót rosszat, csere elött vagyok a 08' Bladen BT 015 van gyárilag de nem jóóóóó az a gumi még az én kicsi tudásommal is azt mondom hogy bakelit az nem gumi...
áááá... nem olyan családból származom én a humor, a vicc lételemem... anélkül kuka az egész élet.... amúgy meg visszakapja mindig. most ez a perec pont kapóra jön