Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pénteken este akarok menni merszre
A holnapi program húzós, megyek szervízbe felteszik az új idomokat, aztán leszedem és megy fel a pályaidom. Most itt tartok. Holnap tankvédő és farokidom. Ami nem lenne sok, csak a farokidomba bele kell még vágni a lámpát és konzolt csinálni hozzá.
Mondjuk gurulni is akartam holnap. Meg ma is, nemsokára indulok egy karikára tesztelni az idomot..
Mikor tudunk végre már együtt motorozni?
Vasárnap Kakucs. Kedd-szerda este Hring?
hát nem éppen ezt írtam? Anno a Laci barátoméba raktunk egy "antihopping" cuccot.. az működött.. a '05 - '06-os modellét bele lehet rakni.. azt hiszem annyi van csak, hogy a váltó tengelyt is ki kell cseréni.. de megoldható, és működik, és nem fog pattogni.. ja és mellesleg ha érdekel, nekem van egy...

LX
A motoromban nincs anti-hopping kuplung sajnos azzal lehet hogy nem lenne ez a jelenségem...
Az előfeszitést a hátsó rugón kérdezed?
De a Te mocidban már van csúszókuplung is nem? Mert 2500-as alapjárat meg antihoppingnak elégnek kéne lennie bőven.
Az előfeszítés mennyire van betekerve?
Danger!
Üdv

Szeretnék a vasamra égre fém fékcsöveket. Pesten hol tudok elfogadható áron gyorsan beszerezni?
Köszi
Megpróbálom,mert valami ilyen lehet a probléma megoldása.
Az alapjáratom amúgy az 2500-as.
nekem is így csinált még rá nem jöttem arra, hogy 1, gázfröccs; 2, később kell ráengedni a kuplungot, mikor már kisebb a sebesség a féktáv vége felé. Úgy jó lett, a futóművön semmit sem állítottam. Gyakorlás kérdése Amúgy jobb, ha kicsit rákuplungolsz/gázt adsz, mintsem féktávon elengeded a féket Alternatív megoldás lehet az alapjárat emelése.
Na kiokoskodtam magam
Gázfrőccsökkel váltok vissza mindik és addig rángatja amig el nem endedem az első féket.
talán mivel nincs benne csúszókuplung, és a hátsókerékre szabaduló nagy nyomaték megfogja a hátulját..

LX
Visszaváltáskor gázfröccsöt kell adni.
Jónapot Mindekinek:
Segitség és tanács kellene futóművel kapcsolatban....
Nagy fékezésnél mikor vissza kell rakni 2-be vagy 3-ba
pl: célegyenes vége ,sikánnál akkor annyira bepattog a hátulja hogy hihetetlen rángatja az egész motort... és addig csinálja amig el nem engedem az első féket...........Köszi elöre is..
ma rakom össze a pályaidomot
KIRÁLYSÁG!
Mail ment.
CSaba ezt nézd mit találtam ma (1kép)
2ikon pedig a fanatizmus
rendben
Nemsokára. OK?
Szerencsére a felületről már leolvadt.:-)))
Kész van már a moci?
Csaba majd válaszolsz a mailra ?
köszi
benne maradt a hó az első gumádba.piszkájjad kifele mer takony lesz