Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!

Nem fotózott tegnap vki a ringen?
Talma legújabb nyilatkozata:
Katt ide!
Megfelelő előkészületek után felmész a pályára, körözöl, majd lejössz. Aztán megnézed a gumi hogyan kopott. Hozzáértő szemeknek sokat elmond a gumi kopása az egész felületen. Jól van-e beállítva a futómű, jó-e a gumi-keverék, guminyomás stb. Ha "szép" a gumikép, akkor minden OK! Néha sok kör és meló mire a megfelelő gumiképet látod, magyarul szépen egyenletesen kopik a gumi az egész felületen. Hát kb. ennyi, sztem...
Sziasztok. Csak olvasgatok, tanulgatok...... Mondjátok már meg lécci, hogy mi a retek az a gumikép? Köszi.
jó gyorsan
hello
tudna vki tanácsot adni h ugratonak h kell nekimenni? Volt már pár próbálkozásom de egyik sem volt az igazi
hát mostmár nem pumpál hanem csúszik ezt biztosan érzem.és hát itt megakadtam mert nem merek gyorsabban fordulni ez miatt.szoval fejben vannak az akadályok.
hozzá ne nyúlj... csak elbasznád! ezt komolyan mondom. mit akarsz olyan szép gumikép mellett... és még érzésre is jó, nemde?
nekem attól csúszkált kigyorsításon
csúszhat azért a hátulja,mert puha a futómű?
elől most lett megcsinálva.Béla követte el,nincs vele bajom.hátul viszont hibátlan a gumikép,ezért nem tudom hogy érdemes e megbontanom
elöl mindenképp.Hátul nem gond,mert hátul kívül van a rugó,nem megy úgy tönkre az olaj mint elől.
Én hátul azért cseréltettem olajat,mert 3-4 gyorsabb kör után fellágyult a futómű,elmelegedett az olaj.A versenyolaj jobban bírja a strapát.
akkor ezek szerint nem ártana lecserélnem az 5 éves olajat
igen .pontosabban csak rugót és olajat cseréltünk.A szelepelés a régi.
a gyári rugóstagot faragjátok?
Köszönöm szépen, arik vagytok
asszem én is megkeresem azt a szakembert. csak a hátulja kell
Hát persze ,annak is örülnék!
A rugód sajnos nem jó nekem,ami benne van most az 95-ös,és ez is gyengusz.
Szerintem a 110-es lesz jó,de majd kiderül.jó szakember kezében vannak a dolgok,majd megoldja.Az eleje már frankó.Csak a hátulja szivat még egy picit.Már nem vagyunk messze a (számomra)tökéletestől.
kg/mm a rugóállandó...
Akkor lehet, hogy hülyeséget mondtam. Én így emlékszem
hátso nem kiloba van megadva teeeee.....
9es gyárilag.
mekkora rugo?nekem van egy k7 1000gyárija ha kell odadom szívesen.fingom sincs hány kg-os
amilyen állat vagy menni fog.meg persze ha sikerül jol beállítani.de 58-nál rosszabb nem lesz az biztos.de már akkor sem lehetsz szomoru ha menni fo 58eleje,és 00alatt mész végig.