Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia LX ZX.
Ha jól láttam neked volt 2004-2005-ös Zx 636-od,amit a pályán használtál.Szeretnék egy-két dolgot kérdezni ezzel kapcsolatban ha lehet.Köszi...
Elemcsere?
nemsokára fent a videotok!laki+krézi címmel!csak nektek és értetek!
jelzem az enyém tönkre ment!nem mutatja a számokat rendesen!kimarad egypár vonás!bár a 2.03-at mutatta ma!
Hy LX_ZX!
Nagyon tetszett a pannonia-ringes "élmény"beszámolód, remélem lesz még ilyen én szívesen olvasnám. Az igaz h most ott voltunk, de nem minden alkalommal van lehetőségem erre.
Köszi, és hajrá!
selejt árúk foruma
Ennek örülök. Én már a fokozatkijelzőt vissza vittem, mert az sem volt jó.(mondjuk szó nélkül cserélték)
Egy kis izelitö!Holnap már énis pályán leszek!
Az enyém tökéletesen müxik, hiszen GpCrono a Danger-ből!
16? ezaz! mert láttam 15 hely volt eredetileg
hét elején igyekszem utalni
Szép irás, jol belevitted az érzéseidet ezért jol átélhetö olvasáskor!

Egyébként miért várnál május 8.-ig a köetkezövel? aprilis 13.-án ami persze ünnepnap hiszen husvét hétfö, szervezek egy egésznapos Pringet, ahol lesz egy magyar verseny nevezési dij nélkül, a transzponder is benne van az árba és a rengeteg pályaidöért 110 euro az ár. Már 16-an vagyunk.
Itt kell jelentkezni:
http://compaya.hu/motorosok/re...
guritsd le a képernyöt és klikk a "Jelentkezem-"re

De a Hungaroringen is van még helyem ha valakit érdekel jövö hétvégén valamelyik nap!
kicsi korrekció : GREKSA ATTILA megnyerte a versenyt, hiszen Martin Mühlberger-t nem értékelték a versenyben.. szóval GRATULÁLUNK ATTILÁNAK az ELSŐ HELYEZÉSÉRT!

LX
Az evidens hibalehetőségeket már kilőttem. Új elemet tettem bele, a memóriája üres. Ha manuálisan beindítom-leállítom, akkor azt a "köridőt" tárolja is...
Az zsír nagyon! Remélem ecccer nekem is menni fog.
Rajtszám 52. Legjobb idö 2.03.
1000RR
mivel kicsit hiányos az adatlapod ezért megkérdem hogy te min lovagolsz...már nem az egykerékre gondolok hanem milyen motoron
Igazad van.
te nagyon Sonáj!még mindig itt parkolsz?
aki eddig csinálta ezután is fogja aki pedig nem ezután sem fogja erőltetni.aki tudja csinálni valszeg mérlegeli hogy mikor teszi.túlspilázod az ügyet.szerintem.
Sziasztok! Kemény dumát nyomtok! De nem arra értettem, amikor a motor kigyorsítás miatt kerékre áll. A képek nagy része ilyen. Amúgy tőlem azt tesztek, amit akartok. De én úgy gondolom a pályázásnak amúgy is, megvan a maga veszélye, nem kell tetézni hülyeségekkel.
Különben is egy kérés volt. Aki volt már a pályán tudja, hogy nem az van útban, aki lassabb, hanem aki bizonytalan. Aki lassú de íven határozottan megy, azt a gyorsabb kikerüli. A bizonytalan mellett nehezebb elmenni van, aki mer, van, aki kevésbé. Nézzétek a tavalyi évet hány olyan baleset volt, ami bizonytalan ember miatt volt. Amúgy mindenki lassan kezdi, csak a büfében megy mindenki 10-en belül.
Szerintem megtelt a memória és azért nem indul a mérés
Nullázd le és jó lesz
az én használtan vásárolt GPT.-m kíválóan működik
ezt jó volt végig olvasni .köszönjük
Gratula. Jóra sikerült!