Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez meg milyen dolog?
Felteszem a kérdést és elhalászod az emelőmet.
Sziasztok. Nekem is van egy eladó hátsó emelőm, szintén emelőszemes verzió. Ki az a Gyurkesz
Visszaszívtam. Inkább nem járatom a szám :) Közben megjött a levél :) Sorry!
Nem tudom kedves, hogy hova küldted, (akkor lehet Gyurkesznak?) mert én nem kaptam semmit :(
No de sebaj, akkor átengedem az üzletelést a "rendes pasas"-omnak :) Hátha ő hatásosabban tud érvelni
Persze vágom, már hívott is, lobbizott az érdekedben (rendes pasas - egy sör lesz Gyurkesz! ), ment a levél mind2-őtöknek!
Nem jön...
Szia R6Rider!

Én is pályáznék az emelődre, igaz én Hondás vagyok, de max. odaadom Gyurkesznek a tiédet, én meg lenyúlom az ő sima piros emelőjét. (Gyurkesz barátnője vagyok)
Ha esetleg még nem fixáltad le a boltot, keress meg légyszíves emailben. (zsanett.kasai@gmail.com)
KÖSZI!
Küldtem a képeket!
zdobrotka@citromail.hu

pont ilyeneket keresek.
A szín nem érdekel.
Nekem van 1 fölös pár. Sárga-fekete Yamahás. Az első a villák aljánál emel, a hátsó emelőszemhez állítható tipusfüggetlen. Ha kell képeket küldök. Adj egy mail címet, vagy MSN, Skype is jó.
Sziasztok!
Első és hátsó emelőt vennék, hátra emelőszemes adapterrel.
Ha valki megválna tőle, jelezze!
Sziasztok!

Eladó egy feleslegessévált GSX-R K6 600-as, magyarországi, rendszámos,sportszűrővel, idomok nélkűl, 6700km! Pályán is volt használva!
Ár:1100000ft
tel.:06209805480
lehet vagy 3kilo
Sajnos nem lehet közétennem.
Sziasztok!
Megvannak a Mersz idei pályaestjeinek időpontjai a Hungaroringen:
- Április 17.
- Április 30.
- Május 6.
- Május 22.
- Június 4.
- Június 18.
- Július 3.
- Július 31.
- Augusztus 18.
- Szeptember 2.
Jegyek (karszalagok) átvétele 17:00 órától, a pálya pedig 18:00-tól 20:00-ig használható a kedved szerint, csoport beosztás nélkül. A jelentkezést a http://www.mersz.hu oldalon. Ár: 13000 (tagoknak 11000).
Figyeld az oldalt a további részletekért.
Itthon több mint 8 kiló...

675-ért pattintotam be kintről.
Ha jól tudom 800000ft az akra rendszer.Ha nem titok mennyibe áll meg a bódis?
Szerintem kevered valamivel, mert jóval (irreálisan) drágább volt. Egyezkedek most egy sráccal. Ha összejön az üzlet, akkor neki valószínűleg nem kell majd a pályaidom. Ha így lesz dobok majd egy üzenetet. Úgy láttam van mailcímed megadva...
400 ért volt fent ősszel a hasznaltauton
a pályaidomot nem adod el külön?
hm..ezek a cuccok nálam is jártak...
még 1 adag.
Telóval készült, szar képek. nincs nálam a fényképezőm.
aha, 5perc.
Hali

Tudnál felrakni pár képet a cuccokról?

Attila