Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratula neked,és az a egész Pro Ride csapatnak!Szép eredményeket tudtatok idén produkálni!
Remélem jövőre is sok versenyen találkozunk!
Hatodik lettem így
Hanyadik helyen végeztetek Tomi?
Dunlop az én szemszögemből:

Csütörtökön Moshéval megérkeztünk a ringre kipakoltunk a csapat motorjait, megcsináltuk a boxot (Talmáékkal voltunk). Pénteken beneveztem a GSX-R kupára, szabadedzésen nem mentem mert még túl hideg volt inkább egy kicsit tovább aludtunk.:-) Rábeszéltem még Henzsit meg Bárány Gerit, hogy induljanak el ők is. Az időmérőn sikerült mennem egy 1.59.8-at így 3. lettem, de csak a mezőny mögül indultam. Dunlop Soft gumit raktam fel az időmérőre de nem volt jó választás mert szétfoszlott. Ezzel a gumival indultam a versenyen is. Sajnos a versenyt nem kaptam el. Főleg akkor amikor a 2. körbe kivillant a tankolás lámpa. Eljelejtettem tankolni. Így a 5. körbe kijöttem. Szombaton a dunlop időmérőre felraktam egy használt medium dunlopot ezzel sikerült menni egy 1.59.194-et, ezzel a 4. helyen voltam de az utolsó percbe Papp ment egy 1.59.193-at, így csak az 5. helyről indulhattam. Vasárnapra felraktam egy új dunlopot hátra. A rajtot jól kaptam el 5. nek fordultam, Lustyik és Moshe nagy csatát vivítt, de a mansel kanyarba Moshe hibázott és így meg tudtam előzni. 4. kör végéig ott tudtam menni Lustyik mögött sikerült mennem egy 1.58.6-ot ami az eddigi legjobb idöm, de a célegyenesbe elkezdett szitálni az eleje a motornak. Az 1.-es kanyar után akartam állítani a kormánygátlón de sajnos akkor észrevettem, hogy kiesett a csavar és így nem tudott dolgozni. Sajnos ez a köidőimen is meglátszott de így is tudtam menni 00-át, 01-et. De sajnos utolért Moshe és Greksa is. Az utolsó körbe még megpróbáltam megelőzni Moshét, nem sikerült. De örültem hogy be tudtam fejezni a versenyt. Nem is gondoltam volna hogy ennyit jelent a kormánygátló. Jobbulást Ferinek. Kár, hogy nem voltál ott a bulin jól sikerült. Majd bepótoljuk!
Mielőbbi jobbulást! hamarosan lesz videó a verseny utáni ünnepségről, csak hogy lásd, nem voltál elfelejtve!
Sziasztok,

Most értem haza, délben engedtek ki a kórházból. Jobban vagyok, fájdogál a vállam, meg a szívem hogy nem lehettem ott a versenyeken...Van némi emlékezet kiesésem is, néha még ismételgetek..Néhány nap és jobban vagyok.
Gratula mindenkinek a hétvégi és évközbeni eredményekhez!
A fotósoknak köszönöm a sok fotót!
Üdv,

KuruczFeri
Köszi az infokat, én is jobbulást kívánok!
Sziasztok!
Voltam bent nála szombat este, volt egy kis emlékezet kihagyása , nagyon fájt a válla. Szerencsére nincs törése(csak erős zúzódásai).Beszéltem vele ma is és most már jól van(de azért még a válla nem gyári!). Azt mondta , hogy már menne újra motorozni.
Ha minden igaz, délelött kiengedik!
Innen is jobbulást kívánok neki!
remélem sikerült mindenkiről csinálnom , ha nem , akkor majd jövőre
A törést nem is hallottam.
Úgy tudtam, hogy kiugrott a válla, de aezek szerint több volt a dologban.

Nem láttam az esetet, mi történt?
Szuper! Várjuk a képeket
Hajrá! Várjuk őket!
én lőttem szombaton is rohadt sok képet, ezervalamennyit, lesz egy kis idő mire feldolgozom őket
A díjkiosztó ünnepségről lesz videó nemsokára!
Balusk8 fotózott, biztos nemsoká közzé is teszi!
Feriről csak amit a ringen lehetett tudni, a törés és agyrázkódás némi emlékezet kieséssel.
Sziasztok!

Kurucz Feriről van valami hír?

Fotózott valaki az R-Kupán?

Köszi
o.k várom .köszke.. . . mikre nem jó egy fotos barát
Bányászlámpa.
Azt hiszem a drz-s fiú a sikánnál fotózott!
Szuper.
Hát nem sok motor volt fent rendszámmal!
SZALONMOOOTOOOOORS Ha nem közzé teszem "Tesát"
passz, én csak egy srága drz sm-es banditát ismerek aki szokott kinnt fotózni
pénteken volt kinn egy szürke banditos srác fotózni . nemismered?