Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Enyhén szólva meglepett!
wááá..Képeket pls a szalonmotorosról Meg a robeszos,és a szombati(ühüm) képeket
gRATULA ddt:)mértük az időidet átlagban mind 2.10 volt,és elég nehéz azt folyamatosan fenntartani.jövőre köztetek nehezítem a dolgod
egy pillanatra atvillant az agyamon, h odamegyek, de Brian motorjat fogtam es nem mertem volna eldonteni
Baszki mekkora voltál Hol kell felállni a dobogóra,bemondták a nevem... XD Grat
Neked is.
Köszönöm.
Nem láttalak. Tényleg sokan nyüzsögtek körülöttem. A hírnév átka!
gratulálok DDT!szép volt!(hu de irigy vagyok)
neked aztan integethet az ember lanya a rajtracson allva ugy el voltal foglalva a rajongotaborral, hogy eszre sem vettel de lehet, hogy direkt volt na mindegy
gratulalok!
Na akkor a mai ZX-kupáról.
A szabadedzést kihagytam mert 5 fokban nem állt szándékomban motorozni. A Janiék ígéretükhöz híven emelőkkel és gimimelegítővel vártak. Az edzésen nem mutattam különösebben nagy formát 2:08.360-al a 11-ik helyre kvalifikáltam magam a 25-ből.
A rajtom most nem volt olyan rossz mint a múltkor de sajnos elkerekeztem az előnyöm aztán meg összezárt előttem 2 motoros és egyszerűen nem tudtam menni. Az 1-es kanyarból talán 15-16-nak fordultam.Aztán az első körben csak mentem a sor végén. A célegyenesben elkaptam a 600-kat és próbáltam utolérni két motorost akik előttem mentek. Na ez sikerült is bár a másodikkal ami egy 06-os ZX-10R volt majd 2 körön keresztül küzdöttem.
Aztán a lejtős egyenesben kifékeztem. Mentem előtte vagy 2-3 körön keresztül de nem tudtam leszakítani. Sajnos a lekörözések is rosszul jöttek ki. Aztán 2 körrel a vége előtt a célegyenes végén kifékezett a kolega.
Sokkal jobban gyorsított ki mint én és mivel ő a végén már 06-os kört is ment ezért ott is hagyott. Én elfáradtam az utolsó két körre, bár a 8-ban futottam a leggyorsabbat ami 2:08.786 volt. De teljes meglepetésként ért a kockás zászló. Még 2 kört szívesen mentem volna.
Aztán jött a fő meglepetés. Éppen leadom a transzpandert meg szereztem eredménylistát amikor mondja a hangosbemondó. Open kategória 3-ik hely: Dósa Tibor!
Nézem a papírt vazze tényleg!
Futok a pódiumhoz ott megkérdeztem Németh Balázst (Aki a 600RR-el megnyerte az MKK-t), hogy hogyan jutok fel. Megmutatta. Felmentem. Rám csodálkoztak. Felálltam a 3-ik helyre. Kaptam kupát, oklevelet, ajándékcsomagot és KURVA JÓL ÉREZTEM MAGAM! Persze tudom, hogy a köridőm olyan volt amilyen, meg gyakorlatilag 5-en értünk célba az 1000-ek közül de akkor is felemelő érzés volt ott állni! Végül is 4 másodperccel gyorsabb voltam körönként mint az előző versenyen. 119,651km/h volt a versenyátlagom. A 20 célbaérkezett közül a 10-ik lettem. Ha a rajtomat nem olyan balszerencsés akkor előrébb is végezhettem volna. Az első köröm 2:25-ös volt.
Talán lesz videó is mert felraktuk a Dávid kameráját a sisakomra. Egy ideig működött.
Mindenkinek nagyon köszönöm a bíztatást és a Bérczi klánnak pedig a rengeteg segítséget. Nélkülük nem lett volna ilyen jó ez a mai nap.
nemtudom , én csak a pálya mellett voltam
ez teny de ma is volt mit fotozni, ahogy neztem
mert lemerült az aksi
de már van rólad jó , úgyhogy ...
halistennek en ezalkalommal kimaradtam
lecsekkolom mit alkottam ma
Hali
nem vartam meg, mig mar csak en vagyok a palyan
gyorsan hazaértééé, csókolom
Gratula Baluska, remek kep Rolirol

jóccakát
Brian! Küldtem mailt!