Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

max csináltok csupaszöklű viadalt a boxokban!
http://bp.weatherinhungary.com...
nem úgy néz ki hogy nagy csatákat vívunk majd pénteken a klub kupán...
Szívessen
Köszi szépen. Szerintem indulok. Jó kis edzés lesz a Dunlop előtt. Többet ér mint a fizetős edzés délelőtt. Mégegyszer köszi.
óóó...hát azt tudom!de mégis ha lehet!?vagy nyesto!am nem a motor a kevés hanem a lovasa! lovasát egyszerűbb tuningolni mint a sárkányt!neked jó,te már kimotoroztad a zx10-et!
Szia Tamás!
15000ft ha jól tudom.Yamahával mint "pártoló"indulhatsz.
Persze csak a leghátsó sorból.
De onnan az igazi dicsőség nyerni(brian tudja)
Kevés az oda.
ddt!gsxr mehet?ha kell átfestem vízfestékkel zöldre.
Rajta leszek, de csak átvitt értelemben!
sajnos még tök véletlen sem jártam arra
de majd 7végén odateheted magad
Tegnap tök véletlen nem fotóztál?
vagyis még függőben a 12 honap mert lebbeztem fel
na.akkor talán labdába rugok.tavaly előtt ment egyszer kétszer a 06-07,aztán a folyamatos fékbajom miatt javítottam 2.18-2.20-ra,de tegnap kölcsönmotorral sikerült 2.50-et is mennem minden kanyar előtt azt láttam hogy romokban viszem vissza ezért inkább csak tanulgattam az iveket meg dobáltam a kerót bár tudom hogy az nem oda való,de hát annyira hívogató a célegyenes
Tegnap volt pár 2:07. Amúgy 2:10 az stabilan megy.
azt még tavaly
hmmmm a jogsidat nem vettek el vagy az nem kell az indulashoz
en egyszer mentem, de annyira el voltam varazsolva, hogy csak arra emlekszem, amikor mindenki csunyan megelozott
azt már levette a szerv Szia Borsó
azert a rendszamot se artana levenni
TÜKÖR AMMÁ NINCS.rég.de karc sincs rajta az 50 e.km ellenére ugyhogy jövőre szerintem felevatom.milyen időket mész?tegnap taliztunk de nem pacsiztunk,predivel voltam
Semmi extra. Én pénteken kimegyek és benevezek. De verseny napján is lehet reggel. Csak a gépátvátelre nem árt odaérni. Bemész az irodába leadod a nevezési ívet amit a netről lehet letölteni. Kérsz rajtszámot meg transzpondert. Aztán leszereled a tükröt (már ha van) és kész. A nevezés ingyenes, a napi licenc 1-2 ezer Ft.
tuti mehetsz az R1-el de majd az okosok megmondják
brian is ment 600-ban a kawával
itt a weblapjuk, bár ezen nincs sok minden, meg szerintem ismered is : http://www.gsxrklub.hu/
most mi van?Rezsőbá szar vagy mi?én még uj vagyok ugyhogy oktassatok nyugodtan.
ha lesz egy kis felesleges időd segíthetnél kitaposgatni vagy legalább elmondani hogyan tudok jövőre indulni a zx kupában.bár némi fogalmam már van,de azért hátha tudsz ujat mondani
erről lenne szó!jövöre aszongya rezsőbá lesz változtatás!(többért kevesebb és szarabb?)
De nem tudod mennyibe kerül?