Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hétvégén átgyüssz a vidikért?
Jah diagonál mintással
Akkor inkább legurítom tedi hengerrel
Fiam lefesti ecsettel.
Gurulj el lenyomom neked korong ecsettel
Oszt mindkét sört kéred fizetségbe vagy elég lesz 1 is?
lefestem én neked olcsón
hőálló ezüst van sprébe is a barkácsboltba, meg valami sárga oszt jóvan
ha meg karcos lesz nem fogod sajnálni a fényezést
GIXXXER600K7
ma 12:06 válasz erre
őket ismeri vki érdemes lenne így elintézni a balesetemet amiben nem én voltam a hibás és a kár okozojának még felelősség biztosítása sem volt? nessaya [284] tegnap 11:19 szia,motorbalesetekkel foglalkozom,bármit meg tudok oldani. nekem megnyitja,www.motorbalesetek.hu de ha gondolod,302588132 Péter
GIXXXER600K7
ma 13:38 válasz erre
ismeri vki őket ? http://www.motorbalesetek.hu/ segitettek innen már vkinek?
előtte megnézetek vele pár rész pimp my ride-ot az mtv-n
Na puff neki
Akkor szólok apósnak hogy készítse a légpisztolyt, Ő úgyis szereti a sört Aztán majd azt mondom az utcán hogy így vettem lefényezve az idomokat
Az drága lesz!
Semmi nem számít csak a végeredmény.
Én igénytelen vagyok.
Én két színt szeretnék, a mostani színkód alapján a narancsot meg az ezüstöt. Semmi csicsa..
Persze hogy a spray a legolcsóbb, de azért jó ránézni a motorodra ha szépen le van fényezve, nem kell túl cifrázni egy alapszín és matrica sztem.....
Inkább olyan fejet vág, mint akinek nincs anyja és megsajnálja az ember, és aztán már nem mer neki sokat mondani, nehogy elsírja magát
3 flakon spray és kész.
Ha elesel, nem kell aggódni a fényezés miatt.
Én nem alkudozom. Megkérdezem mennyibe fog kerülni majd még a válasz előtt közlöm, hogy az sok.
Jahh biztos alkudozik mit a kis Mukk a bazárban ...
A népszerűség átka. Kedves mosolyom még a kőszívű fényezőkre is hatással van.
A legegyszerűbb megoldás ha elkéred a telefonszámát és már meg is van a válasz a kérdésedre, és azt is megmondja egyáltalán el tudja e vállalni....
DDT-neked mindenhol minden olcsóbb, jó jóba lenni veled
Gondolom az egyszerűbb fényezés olcsóbb. Hála Istennek olyan rég törtem meg motort, hogy nem emlékszem mennyiért fényezett. De nagyon drága nem lehetett mert sosincs elég pénzem.
Pedig kettőt is ígértem annak aki lefényezi a motorom
Az a baj hogy nem tudom mennyiért dolgoznak a fényezők..Mert nincs kedvem 80 ezret kiadni egy olyan idom fényezéséért ami 80 ezerbe kerül...
Egyébként amikor lefényezte a Thundercatom elejét meg oldalát az olyan szép lett, hogy komolyan elgondolkoztam azon, hogy az egész mocit újrafényeztetem vele.