Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagyis? jobban megéri máshova menni? de így is gyulai vagyok szal messze van de megoldható még más is(euroringen már voltam és feküdt az a pálya)
a portás biztos
sziasztok! vki lessz kinnt az euroringen szombaton?
akko most vigyázállás van ecsém!
Itt Lucky Bank NYRT. Én vok a king. Megjött a legkeményebb maffia tag családból(a muterom). Este híjlak.
én sem mondtam h nézem!
Na én meg ezeket nem nézem, csakis Discovery és hasonlók..
m1,TV2,RTL ezek vannak csak!nekem még ez is sok!nem igen tvzek!
de kölcsönkérni viszont nagyon jol tudok!mit mondtam neked!?h hívjál!ugye!?geci vagy!nem hagyod h megadjam a pénzed,ezt megjegyeztem!
na idesasolj lucky!nem érdekel hány nagy feketeautosbűnözőhaverod van!nem félek tőled,nem ám!(majd megilyedek,mi!?)és nem érdekel h levadásztok,mert én vagyok a PREDÁTOR!
nekem is télen lesz idom, úgyhogy addig nézzed a pimp my ride-ot keményen
Hahó! Hát nehogy elhigyjétek, hogy ez a pali tud fújni! Tedi hengerrel keni a neoluxot. Kipuffot viszont profin ragaszt ferrobondal.
na figyu elő mögcsinálom enyémet(de csak télen lesz idom)megnézed ha kell (tetszik)akkor mehet a tiéd!
Nem lehetne hogy először a tieden gyakorolj
legalább gyakorlok az enyémre!
benne apám benne!(novol)
A 30-ba bennevan az anyagköltség is?
30-é lefestem!nem vagyok fényező,de a 750k6-ot magamnak csináltam!egész jó lett!
nincs még, kutakodok..
tutis van már festőd? Itt úgy látom nem mer senki írni árrat kb hogy mennyi még az sem aki festő.
Az lenne jó ha oldalra kibővítenék, van ott még hely bőven..Én is szeretek oda járni, ott legalább jól tapad az aszfalt..
nem tom h most mit találnak ki?de már tegnap aszfaltoztak!lehet módosítanak a két kanyaron!hétfőn állítólag lehet menni!remélem jó lesz,mert én imádom azt a kis szaros pályát! na az tapad,nem ez a tegnapi nem is tom mi!
Akkor ezek szerint lerövidítik a pályát? Így is elég rövid
a hátsó célegyenestől 37.5méterre megy a gázcső a földben,ezt korábban jelezték h 42méter a minimum mert a "rezonanciátol" megrepedhet a cső!?ekkor leszigetelték 4milláért,majd mégis bejelentették hogy azon a szakaszon van 3 hegesztés ami különösen sérülésveszélyes,de nincs gond mert 12milláért áthegesztik!na gondolom a tulajnak tele lett(nem csoda)ugyhogy inkább idébb hozzák! na ez az igazi csini magyar mentalitás!(gondolkodás megkerülése)
Üdv mindenkinek!
Tegnap én is voltam az E-ringen. Meg volt az első katapultom, de szerencsére kavicságy jelenet volt igy megúsztam egy két rándulással. A vasnak is csk egy idom karcolódott, de lehet hogy polírral kijön. Megtörtént a tűzkeresztség, előbb utóbb meg kellett történnie! Na mindeggy. Megúsztam!