Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ugye ugye kis cigo!kell rendes power,de még az a rapidbike is jo lehet!fasz tudja!
nekem is egyre erősödik a gyanúm hogy ettől nem lesz hosszabb a kerék
ez kb olyan mint egy sima proptech szerintem!ettől komolyabb lehet a powercommander!én nem neveznék be rá!
Kawasaki-zx636 topik 1311 es bejegyzés
ahh,valamit elkúrtam
predi!szemlézzed ezt:
az nem én vagyok:)megadjam a számát
szia FÁNK mester!
joestét kihányok evribádi
lucky mester!

holnap kéne intézkedni!
rápróbálunk a pályára kedden hátha körbeérek
Iskolám van sajnos fél 4-ig Nah mindegy akkor majd egyeztetunk és lemegyek Szegedre...
Nagy harc lesz! De semmi esélye. Kedden jösztök ki?
törésről gagyogtak de ez nem biztos.
Kedden délelőtti csoportban megyünk!Egy fehér transporterrel leszünk!
Rohadt sokan estek! (legtöbben ismét a közepes csoportba) Ha valaki nézi a panphotos képeket, 10:30 környékén van egy kawás srác.. ketten előzgettük egymást, a célegyenes végén elhagytunk egy gixxert, aztán a 4. kanyarba féktávon egyszerre kettőnket akart kikerülni engem el is került, de a kawás srác nem úszta meg.. kiütötte.
Orcsik a versenyen esett, kezeit fájlalta amikor beszéltünk vele. csak nem kiváncsi lettem volna hogy volt-e orvosnál és hogy csak zúzódás-e.
H.Zoltán szintén esett.. sajnos nem kicsit. motorját segítettem pakolni.. hátsó felni elhajlott.. nem is részletezem.
Amúgy jó nap volt, szép idővel, motorozás is király volt!
Ja és Tomi kösd fel a gatyát mert Feki már beszereltette a nitro-metán befecskendezőt!
esnek kelnek vagy néha nem kelnek
Miért elestek valamikor?
Szia Baluu!
Ütköztek vagy mieért kérdezed?
hungaroring!
nyiregyen tervezik,de most csak supermoto pálya van...
szeva!
bár lehet,hogy már tudod a választ,de nekem is hasonló problémám volt(van),
dunlop sportmax 190/70es hátsó,az eleje rázkódik 170nél,de kanyarban nem volt gondom,
sőt nagyon jól bírta a pályázást is,már 5000km-ert elmentem vele,ez 1 használt pályagumitól szép
és még bírja...hát nem lehet a célegyenesbe végsebet menni,más gondom nem volt a gumival,
esőben is jó volt...
fucky, vegyél fel msn-en.

ender PONT hun666 KUKAC freemail PONT hu

nekem is van motorom.
Hello Ugynéz ki hogy a te géped lesz az igazi... Már csak egy jó árban kéne megállapodnunk, meg megnéznem a kicsikét. Kedden szerintem kiugrok egy megbeszélt időpontba és megnézném ha nem gond..
Nem tudja valaki mi lett végül Orcsik Ati kezével? És Hirczi Zolival?