Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez igaz de akkor is két pálya lesz. A zsúfoltság csökkenni fog talán. Na persze azt ne felejtsük el, hogy a Balatonring nem igazán lesz kész augusztus előtt. Majd 2010-ben uraim.
Az is BR kézben lesz he he
Én mint szerény kívülálló, csak annyit tudnék hozzáfűzni, amíg nincs igazi konkurencia, megtehetik.
tudtok máshova menni? Egyszerüen rátok van kényszerítve.
Talán ha a balatonring is kész lessz, és még legalább 1 tisztességes pálya javul a szitu. a nép nem lessz 1-2 pályára koncentrálva,jobban szétszélednek. Most középtől keletig hring. nyugaton pancsi. Ennyi. Ide kell bezsúfolni mindent. Autó,motor, jetski meg mittom én...
Szerintem 1-2 éven belül javul a szitu...
na jó ez maradt nekünk lesz még ebből sírás rívás.
Hát ja nem akar az ember senkit fellökni ,meg persze magával sem kicseszni.Gyakorlatilag nem lehetett tiszta kört menni .Én nem mérgelődök már rajta mert nem lehet mit tenni,hozzászoktam.Ez egy ilyen elcseszett rendszer!
Mindíg visszatérünk a problémához,hogy egy adott csoportban (mondjuk licences)Túl nagyok a köridőkülombségek az emberek közt!
De ez nem fog változni mert nem az a lényeg hogy színvonalat teremtsenek és biztonságot a versenypályán,hanem az hogy minél vastagabb legyen a zseb!Ezét is osszák be a Dunlop Trophyt ilyen szarul mert mellette még megrendeznek egy rakás versenyt.....Jöjjön a zsé!Meg persze az örökös felszórások amit csak az eső mos le ...azon motorozz át lapon....stb ...stb...
na igen de nem értem ha évközben nem jöttek akkor mi a picsának vettek a licencbe jegyet most mert ez az utolsó. Ni van ha nem toleráljuk ezeket? ma nagyon bosszús voltam vagyok dave te is tudod h lehet előzni így is úgy is ha ez így folytatódik akkor úgy fogok előzni.
Egyet megtanultam rövidke életem során. Csak rosszabb lesz. Amíg nem történik tragédia addig nem fog változni semmi. A klub kupák miatt egyre többen váltanak licencet. Innentől meg a nagy számok törvénye.
komolyan mondom ha nem lesz valami változtatás akkor előbb utóbb valakit a megint a mentőhelikopter fog elvinni
És ilyenkor mi történik?
Ma biztosan azért voltunk sokan mert sokan gyúrnak a dunlopra meg a klub kupára,meg ugye voltak azok az emberek akik év elején megvették a licencet és év közben voltak kint kétszer,most meg meghallották hogy ez az utolsó nyíltnap és azt mondták" vazz ha máá kifizzettem akkó kihasználom"

Én speciel kihagyom a hétvégi versenyt(Dunloph Trophy-t),csak a klubkupán megyek:
Nem tudom hogy gondolják a rendezők ,hogy péntek 30 perc edzés,szombat 30 perc időmérő,vasárnap verseny!
Ez nagyon kemény ....Imátkozz 3 napig hogy ne legyen eső,meg csessz el 3 napot arra hogy naponta 30 percet motorozz.....Mondjuk aki a pontjaiért harcol az utolsó versenyen azt megértem hogy muszályból megy......
De ez akkor is röhelyes szervezés....
Kell licenc. Ha más nem is de napi mindenképpen.
na bakker nekem se vot meg a félre tett jegy csak a válvonogatás!a agyam meg elborult min állat.
a zx kupához nem kell licenc csak egy kawa. Egyébként a hócipőm tele volt ma. Nem elég hogy a luvnya a félre tett jegyünk helyett csak a bamba vigyorát mutatta még nagy trükkösen felkavarunk a pályára akkor meg botladozhatunk a szerencsétlenekben.
Remélem a ZX Kupát nem mossa el az eső.
Jó mert remélem hogy aki a licencesben ment elindul a hét végi versenyen hiszen azért van licence és kifizeti a verseny nevezési díját is hiszen ma beedzette magát. Ha már mi csak különböző trükkökkel tudtunk edzeni , mert annyi de annyi kurva gyors licences versenyző volt a pályán.
azt én is nekem a fülem ér le de asszem ezt is írtam!
Főleg a csajszi akit oktattak.Kb. 2:30-as köröket ment. Meg az a fazon aki a full gas mociján lovagolt de nem hiszem, hogy 2:20-on belül ment volna. Akinek meg elégett a CBR-je az biztos nem érezte jól magát.
licencesben mindenki jól érezte magát?
Én behúzom a térdem.
dehogy CSAL!ilyen jol megy!
az ne kawamon elol -1hatul+2van az azertt mar csal rendesen en a celegyenesbe meg megyek 280anan felul 636atal
nekem meg a tanksapka.sikerült ma menni nem is egy 2.50-et
azt értem de akkor sem mutat még így sem sztem a valos sebességnél kevesebbet!nekem 193(kamerán néztem vissza)de elől -2van!ez kb 170!és közben a fülem is leér!
Ezt konkrétan a kanyar közepén láttam nem a kis egyenesben. Amúgy 2:14-ös körnél is 165-172 között mentem. És mivel a gyári gumiméret 190/50-es ezért a 190/55 de még a 180/55 is hosszabbra veszi az áttételt.
Igen tudom.