Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt hogy érted?
Nem simliskedem!
casco.
Télen én is beruházok egy-két dologra. Pályaidom, valami jó guma, kipuff, és egy két apróság. Már ki is néztem mindent a naten csak gyűjtöm a zsét. Úgy majd talán könnyebb lesz a fejlődés, mert nem féltem úgy a vasat.
ok thx! pénteken rádcsörgök és megdumáljuk! nekem se kell lefújni, teljesen jó a nyers alu.
én 7433-as keverékű (mediumsoft) Dunlop D209-el megyek. azt tapasztaltam h jobban bírja ezt az időd mint pl. az SC2-es supercorsa. Bár azzal is meg vagyok elégedve, ezt a két gumit használom már 2 éve.
ja ja!holnapra is 17-22 fokot mondtak,nekem pirelli superbike slick van,az nagyon jo 15fokig!sztem!
én beleszámítottam egy gyors kaját is meg pisi kaki! meg a tank lefogato csavar elől a váznyaknál!én már lemegyek kocsival pénteken,a motorom ott van!felhívsz és lejössz,csinálunk rá vmi finomat!ja hozzd a kamerád is a méret végett!meg egy spray-t,amilyen szinüt akarsz(bár ez nem muszály,enyém natur alu,nekem így is jó! 20 547 3007!
Én 20 fokot láttam az egyik weboldalon. Kéthete is ilyen idő volt,kicsit csúszkált a moci (MAXXIS guma) de nem volt veszélyes! Csak egyszer, mikor az eleje és a hátulja is egyszerre megcsúszott ott azért a beszarásjelző bekapcsolt!
20 perc? jah tényleg, még tankolunk is gödöllőn...
OK, ha nincs más dolgod és van kedved lejmenni akkor nagyon hálás lennék. 2 éve küzdök mindenféle megoldással a kamera felfogatására és még mindig nem sikerült megtalálnom a tökéletes verziót.
a tankbetöltő csavarjaival fogattad fel?
na ecsém én is itt vagyok budán!de hatvanban tudjuk legyártani!mondjuk most hétvégtén!figyelembe véve igen lassu és gyenge R1-ed,ez kb.20 perc! nem lessz eső!
nah, ez tökéletes válasz! Szólsz h mikor és megyek. Én is pesti vagyok, vagyis Budai...
A 18 fokkal semmi gáz, az esővel inkább...
el kell jönnöd hozzám és legyártunk egyet!kb null forintért!
mi a baj a 18fokkal?a legjobb!
14.-ét még nem tudom, attól függ milyen idő lesz.
mit kell tennem h egyszer találkozzunk és megnézzem a kameratartódat, majd kisebb kompenzációért cserébe nekem is gyártsunk egyet...?
Inkább kihagyom akkor mert para az a 18 fok és nem szeretném szétzuzni, de tavasszal szerintem csapathatunk
Majd engem is levideozhatsz bár én 4.-be tolom végig De igy is 50 alatt vagyok
akkor holnapig nyalogatom a sebeim h gyogyuljak!videozni fogok vadul!
Szerintem rám is számithatsz meg lehet kijön haverom is
Na akkor én ezek szerint elég béna vagyok! Mondjuk azért van külömbség a mociaink között. Na mindegy nem akarok kifogásokat keresni. Majd kullogok utánnad.
pedig hidd el!4.alkalommal 2.09-et mentem!14-én 2.05 a cél!2.09 megvan rendszeresen,(ha nincsemek sokan) eddig 8-szor voltam hringen,3szor kakucson,1szer pannonián!
Hmmmm?
Az adatlapod nem ezt mutatja!
ne reménykedj!én is idén kezdtem!
OK! Én ott leszek. Igaz én ezen a nyáron merészkedtem fel először pályára. Kakucson 57mp-el kezdtem most 50mp-et tudok. Jövőre viszont én is szeretnék 46mp-ig lemenni. Kitartó vagyok és magabiztos, úgy hogy SIKERÜLNI FOG! Ha ott leszel legalább lesz akitől elleshetek és tanulhatok egy-két dolgot.
hatalmasat estem!most kullogtam vissza mint a vert seregek!azé holnap csakazért is megyek 46mp lesz!hajrá én!bár a multkor talma ment 44-et cbr1000-rel!darage akkor holnap összefutunk!