Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mester én nem centírozom a gumit!csak ha te teszed föl!két kör után ugyis más a kép!mégse ráz!vagy olyan állat vagyok h nem veszem észre!télleg...mondj egy viccet!
Jo kepek! A 2.-on latszik, hogy mar a csuszas utan keszult...a baleset nincs meg veletlenul? (vagy rosszul latom, hogy a gyors jobbosban keszultek a kepek?)
mondjuk ez igaz.viccelj már brájen,vagy irj le egy viccet vagy valami.na
Szerintem nem szálszakadás
Inkább centírozás, főleg, mert egy használt pályagumi a ráragadt, majd lerepülő gumidarabok miatt állandóan változó súlyt igényel(ne).
nem rólad pofáztam te síkagyú!
én olyat veszek amit kinti pályákrúl hordanak ezért akitől veszem nem tudja milyen,okostojcsi
nemigazán.én már vagy 4 gumit vásároltam be igy.mindíg ugy kell hogy felrakatod,proba ha fasza tejelsz.igy korrekt használt guminál.....ja van 4 db eladó gumim érdekel?
ezért kell Braintől venni a gumit!azzal sosem volt gond!(ez most a nyalás rész)ja eladta hátha nem veszik észre h szar a gumi!ari fiu!
most csak vagizik h a kanyarban 190-et megy!megy annyit egy rsv?
és ezeken az szemmel nem látszik?
szálszakadás! !nem véletlenül volt levéve az a gumi
írj a motorrevü.hu-ra a "gumidoki"nak. nekem segített.ilyenkor,ha nemegyértelmű,profihoz fordulj. tudom,most is ezt tetted , de akkor is...
Ez a kombináció a legidegesebb (D209GP 120/70 + 190/60), mert a 190/60-as hátsó megemeli a hátulját, az első pedig hegyesebb a D208RR-nél.
Kézzel lett centírozva, láttam. hátul is D209GP van 190/60 méretben. elvileg ettől lehetne mert magasabb a hátulja, de ez a gumi már korábban is fenn volt a D208RR-el és nem volt gond. Az első villák gyári értéken vannak beszerelve. Egyébként a srác akitől vettem amúgy versenyzik, meg régebb óta ismerem csak nem vert át hibás gumival. vagy ő sem tudta, hogy hibás... felajánlotta a cserét egy másikra, lehet megpróbálom.
A kormánygátló a legkeményebbre van állítva és még is van olyan kanyar hogy nem merek 160-nál jobban fordulni, korábban meg 190-nel mentem ott.
W.
majd lecsaplak oszt feldősz ne féjj!
hát hogyne.egész éjjel nem tudok aludni ettől
én nem tudom mit jelent offolni!off-kikapcsoljuk?érdekel?
már megint offoljuk a topicot baszki
mérges kurvánál nincs veszélyesebb!nyugodj meg kislányom
igen...néha reggelizhetne egy kis bohócot!
dehogynem,csak nemtudsz róla
ÉÉÉÉÉN használok KETTEST TEEEEEEE barom! és ne kacsingass nem vagyok a kurvád
brian viccelj már néha kicsit.csak egy kicsit
Ezért írtam ezt:
4. centírozás probléma (a gépi - autós - centírozások az én tapasztalatom szerint szoktak ilyen eredményt produkálni, célszerűbb profi - motoros - kézi centírozással kiegyensúlyozni a kereket)