Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Balusk8: Van esetleg közeli képed az első gumimról? Vagy egész alakos is jó lenne. Megnézném a gumi mennyire deformálódik. Sajnos nekem a mai hüvösebb idő nagyon nem jött be. Egész nap próbáltuk megtalálni a hibát, folyamatosan kiakart esni az eleje alólam. Szerintem a Bridgestone 003 nem szereti a hidegebb időt. Múlt héten ugyan ezzel a beállítással sokkal jobb időket mentem. Ma viszont nagyon csúszott. Mondjuk nem csak nekem, sajnálatos módon volt sok bukás és panaszkodás a hideg idő miatt. Jobbulást az esetteknek.
ezek az "odaintősek" naggggyon jók, gratulálok!
ennyi
600-as pályamotort keresek. Cbr 600rr Gsx-R600 R6 Zx6r érdekelne. Maximum 1 millió forintig, akinek van kérem jelezze. köszönöm
ezexerint elvégezted az istenképzőt, mert vízen járni eddig csak ő tudott meg Terence Hill
Szuper pályanap volt ma a Jura Racing szervezésében és végre 4 év után ismét mehettem vizen, ami a legjobb élmény volt, esőben akarok menni
Brian kölcsönadta a gépet egy körre
Tudom-tudom,ez költői kérdés volt!
A mai Jura racing-es pályanap Magyar versenyének végeredménye.
Szevasztok
szeretnék egy utcai 125-ös gyorsaságit átalakitani pl egy ilyet ami a képen látható pályamotorrá mit kell rajta átalakitanom hogy jó verseny motor legyen?
48.000.- Ft/ pár több szinben,
Én iszom bírom-dínom dánom én nem bánom
Ja a telefonszám az elado pályamotorokhoz 06-20-9-828-560
Elado Suzuki Gsxr 750 2004-es pályaidomos 750000Ft olasz papiros forgalomba helyezhetö és 2006os GSXR 750 szintén pályaidomos olasz papiros forgalomba helyezhetö 1090000ft
Ok, akkor irok mailt a reszletek megbeszelesere
ez nem igaz,mert én már sokat javúltam
ez most fájt! már bőgök is!