Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap délután megyek én is gyakorolni. Rám fér! Szerintem gyakorolni, és "fejlődni" tökéletesen megfelel ez a pálya.
Okkés, az eddigi vidijeid is szuperek, jó nézni őket!
sk aluminium!20 perc alatt kész!ez előtt szivacs meg powertape volt,azzal jobba hang mert lejjebbb van,nincs semmi szél!14-én nem jössz?
maradok a Hringnél, meg néha Pringnél... Meg majd Balaton Ring, yeeee...!
Viszont remélem majd jövőre tudunk támadni együtt, idén külföldön melóztam, úh itthon keveset motoroztam.
Milyen konzolra rakod fel a kamerát? ezzel már régóta szenvedek.
majd készítek videot,h legalább az legyen neked!
Zema!szerintem meg nem!nagyon is jó gyakorolni a kanyarodást,meg kigyorsítást!
Most nem csináltam,mert berágtam a kamerára.Legutóbb dunlop trophyn volt fent teljes töltöttséggel is 30 percet bírt csak az akksi,a kép és a hang totál szétesett és egyfolytában akadozott a kép is ...
Úgyhogy nem raktam fel versenyre.....(délután azért felraktam a sisakra,6 percet bírt a hidegben)
Jövőre kell valami profibb cucc,majd megkérdem bregyótól Viktor mivel rögzítette a videókat,azok eléggé frankók!
de a melóhelyem nem enged
az én gépemre is olyan durrogó kipuff kéne mint ami a tiéden van
nem vagyok nagy spíler, de mivel nem éreztem jól magam kakucson arra mentem rá, h azalatt az idő alatt amit ott eltöltök vmit fejlődjek is. amellett ez jó móka is volt. nagy az 1000-es oda.
jaaa....aki ijen nagy spíler az csusztat! én nem erőltetem a csusztatást,mert egyszer nem jön össze akkor vakarhatom a fejem h miböl javítsam ki a gépsárkányt!
én azt tanultam h kanyarból kifelé ráakasztott gázzal meddig lehet csúszkálni vele...
micsidaaa?végig 2-ben,így gyakorlom a féktávokat meg a kigyorsítást is!
számomra az!imádom!igazi gyakorlási lehetőség!megpróbálok most 46-ot menni!ezután a hring kanyarok is jobban mennek!
Megtanulod a lendületmotorozás alapját.... Felrakod 4-esbe és ugy tolod neki én igy szoktam
nem túl nagy élvezet 1000-essel kakucson szenvedni.
A belső kamerások már nálam vannak, ha akarsz hétvégén átjöhetsz érte.
A külső kamerás felvételek még nincsenek nálam
semmi baj ne sírj!én elengedlek!
Tutis mi a helyzet a Kakucson készült videókkal?
én is akarok
Az enyémen is látszik!
Dávid!
Most nem csináltál videót a versenyről?
Szivesen megnézném!
179 USD + SHIPPING, az a baj hogy tegnap még 177 ft/1 USD ma meg már 185 ft/USD az árfolyam
holnap szabad a pálya! megyunk vadulni egyet! du szép idő jó motor minden adott,tyhűűűű de beindultam!ez a lucky gyerek miket kinem talál!
Szivesen kolléga
köszönöm tutis kolléga!
06203964479
06707753818