Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én mindent elhiszek.
hiába röhögsz, mentél volna te vele, kezelhetetlen volt azzal
nekem a michelin csinálta ezt, csak a hátsó! le is dobtam róla
dunlop és a pirelli ami volt fennt a régi millén és az újon, azokkal nem volt gondom!
sajnos nincs meg az esésed, a sikánnál voltam az első körökben
az első képet az a ööö a 11-es kanyarban, a második képet meg a 9-esben lőttem
Miért nincs?
Most is lesz két rendezvény a hóvégén:
http://www.motorosok.hu/forum/viewforum.php
?f=17
Hali!
Valaki nem tudja véletlenül, hogy a külföldi közelebb lévő gp pályákon mennyiért és mikor lehet téli időszakban pályázni? Elhúzni innen a hidegből...motorozni..spanyol,olasz, ilyesmi érdekelne..motorosok.hu-n már nézelődtem,nincs ilyen jellegű infójuk..
Csak az kicsit más kategória!
hring 12ezer 4x20 perc!
hát az nem is rossz!kedvező ár
kakucs jó én is ott ismerkedtem az enyémmel!4ezer 13-18-ig!
nem dehogyis!lehetelnen hogy én vegyek új motort!az öregem hoz egy motort(meg csak nekünk lesz most új)de hát már ennek is örülök!csak hajt a kíváncsiság milyen!este lesz itt és ezért írtam hogy hova tudnám levinni
vettél uj motort és nem tudod h milyen lesz!?melyik kereskedésben vetted?azok megmondják milyen a tipusa!a hringen 14-én van az uccsó napunk,van euroring,kakucsring,kecskemétir.ezek kisebbek főleg az uccsó kettő,de azért jók,és főleg olcsóbbak!
hát szeretnék gyors lenni mert most jön az új gép csak nem tudom milyen lesz !és azt jó lene levinni pár helyre !de ha a fék fék nélkül leszek igazán gyors...akkor marad a kanyarokban a gatyafék
ha igazán gyors akarsz lenni azt le kell szerelni!
hát meg ne használjuk sokat a féket
M3!arrafelé,de csak éjszaka üres!
jeles!
debrecentől 1 ora csak nem kell elengedni a gázt 6.ban
Hring
Hali mindenkinek!Debrecen közelében lakom és pályamotorozási lehetőséget szeretnék!valakinek tipp
a tegnapi jobb volt.töröld ezt ki
Bemegy a púpos a kenyérboltba.
Kérek egy kenyeret!
Majd, ha lenyelted a másikat.
baszki találtam egy viccet tegnap amit brian irt.fel vagy oldozva Mester