Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ilyen az ha dugig van a pálya és nem férnek egymástól!
most hívott a haver hogy volt dolguk a mentősöknek!
Sajnos volt pár esés.... Du amikor én fent voltam a pályán kb 4 esést is láttam....ebből az egyik volt komolyabb,de a többi szerencsére nem...
Én sajna kimaradtam a jóból , de hát ez van!
Úgy hallottam volt egy pár komoly hempergés ma!?
jó, rendben:D Már várom azokat a fotokat amiket csináltak.....Egy képen csak rajta leszek én is...
Délután már sajnos nem voltam kint. Majd legközelebb!
Az a japó izé yamó mintha én lennék kösszi
Én a délutáni lassúban mentem,de amugy igen...RR ;)
Reggel volt egy gyors és egy lassú csoport. Nekem főleg a gyors csoportról vannak képeim. Ott ment a cimborám. Ha abban mentél, akkor biztos van. 600RR?
Áhh kidobom ezt az S5 IS-t
Hello!
Hát igen, de azért klassz volt ma is.
Rólam nincs?:D

De amiket a paályafotosok vagy kik csinálnak....:D
Általában a winchesteren!
Én csak ide szoktam feltenni!
A fotógalériák közé!
Általában hol szoktak lenni a fényképek,amiket kint csinálnak? a sportmotor oldala kivételével..
Helló!
Remélem legközelebb többet tudunk fotózni!
Én a Bagoly600-nak írtam,merthogy Én nem 25-el,de nem is 125el vettem be pl a sikánt.... Lasabb voltam...vagy a többiek gyorsabbak:D
Ez így van!
Na de egy Burgmannal?
Végülis megtartották a csajosmotorozást? Mennyien voltak?
Valamikor elkell kezdeni a pályázást...
Hát igen. Én is láttam egy két furi arcot!
Használjátok egészséggel!

A jeladót nem úszom meg, ma Csabinak, meg Dávidéknak is leállt az időmérés, mert az utsó menetben vki beszedte a jeladót, amire első körben ráált. Szóval terveződik a jeladó

A másik gebasz hogy némelyik gixerre lehetetlen volt feltenni a szenzort úgy, hogy egyenesen álljon, és arra nézzen amerre kell. Megpróbálok készíteni valami ék alakú bakot, amit alátéve egyenesen áll a ferde felületen is.

Hamarosan készül a többi is.

Üdv.: Géza
Csak reggel voltam kint. Remélem nagyobb baj nélkül sikerült megúszni a napot!
jó volt a csjosmotorozás