Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a köridőmérőért voltunk kint motor nélkül. a nézőtérre bárhova lehetett menni, az idő nagyon jó volt és ahhoz képest, hogy elfogyott minden hely alig voltak emberek... bár tanulók azok bőven akadtak 25-el fordulva a sikánban :-)
ja,ja.mire vagy kiváncsi?
Hungaroringen volt valaki?
Klassz volt?
ugyan már krézi dzsóóó!
Biztos megyek Kakucsra, már pénteken akartam egyet kerülni, de lefoglalták a pénteki és szombati napra.
Szóval 13.00-ra ott leszek a pályán! Rámfér egy kis gyakorlás!
megyek is mert mindjéárt csörög a vekker
bocs most értem haza és alig látok ki a fejemből hozzácsipogás törölve
Te láttad rosszul!
Ő az euroringről beszélt
Rosszul láttad a Bro-n irják hogy délután is 2 közúti csoport + a licencesek mehetnek viszont minden jegy elkelt elővételbe
10db-ról indult a köridőmérő, abból lett egy selejt(kukában pihen), meg két esztétikai hibás, amiknél kijelző sarkán kifolyt a ragasztó, de 100% használható.

Szóval van 7db fullos, és van két csúnyácska akciós, amiből majd lehet alkudni!
Holnap kiviszem őket ringre, és megkeresek/körbetelefonálok mindenkit aki rendelt.
(Ha jönnek a kijelzők, már készül is a másik 10db.)

Üdv.: Géza
Akkor legfeljebb átmegyünk kakucsra!
csak rugalmasan!
Én úgy láttam a neten hogy holnap csak délelőtt lehet motorral pályára menni , mert délután autok és zártkörű lesz félórás váltásban!
Vasárnap délbe talizunk páran az euroringen!
Aki gondolja tartson velünk!
www.rsvforum.com
Eladó rs pályamotor: http://www.hasznaltauto.hu/2413748_aprilia_rs_1993 Akit éredekel az rs 125 forumba irjon rám létszives
Eladó lett a Darázs!
http://www.hasznaltauto.hu/2399554_honda_cbr_2
004
Na ha senkinek nem kell kivinni a vasat akkor a maradék helyre felrakom a fiam Pocket-ját
Holnapra még mindíg nem godolta meg magát senki?
Egy jegyet valahonnan!(lassú-gyors mindeggy)
Köszi a kérdésed, már alakul , de nem lett az igazi.
Azt mondja a doki , hogy ki kell venni a vasat, remélem akkor már jól fog működni.
Én úgy tudom, a szervízútra "hivatalosan" már nem lehet bemenni, csak az arra illetékes személyeknek lehet. Fotós is úgy mehet le, hogy kér nyakbaakasztót, tehát szintén engedéllyel...
A Yamakkás banda onnan csinált videót a Karsaiékról. A célrarával szembeni lelátóról. Tehát ki lehet menni a nézőtérre de csak arra ami pálya felüljáróról megközelíthető.
a nézőtéren még nem láttam ülni senkit!a szervízút nem nézőtér,de egyébként ahol mi vagyunk(motorosok) ott jól
rálehet látni a pályára,a fotósokat beengedik a szervízútra,de gondolom erre külön engedély kell!
régebben egész közel lehetett menni a pályához,de mióta felújjították le van kerítve...
Mit értesz a "nézőtéren"?Szervízutat nem használhatod csak ha van engedélyed(fotozni)
Ezenkívül jöhetsz-mehetsz bármerre
szeva!
rendbejött a vállad?
pedatork2 az isten
Szlovákia!