Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na majd szombaton szétnézek nálad!1500-ért megveszem mindet!
B több van.
szoval abbol van több!? abbol a slick v a mintás?
Ha kell, dobj egy mailt (név és telszámmal): geza.szayer[kukac]generalmechatronics.com
vettem ferodo xrac betétet!1mm-rel vastagabb a gyárinál,viszont dupla annyi!azt mondják brutál jo!betettem de még nem probáltam mert hulla voltam!
Végülis Pirellivel sem mentél rosszul
ja de két rongyot nem adok egy gumicseréért a ringen.csináltam egy gumiszerelöt,lecserélem magamnak,a slické vált diablot!ugye a brigit mondtad h jó a sulyomhoz?
Minden pályamotoros figyelmébe:
http://www.ventedbrakes.hu/
Vasárnap megtekinthető nálam a H-ringen!
na...csak hogy eldicsekeghetj a két srácodnak az apjuk mindenkit leturt!
Talán szombaton egész nap otthon leszek, vasárnap én is ringre megyek
brigi érdekel nagyon jó nagyon olcsón!hétvégén hatvanban vagyok onnan megyek hringre is,mikor vagy otthon?
Barátom, EZ téged érdekelhet.
lemerült a telcsim de egy 15 perc mulva hivlak.ha ez igaz akkor Te egy fain csávó vagy.egész nap etetni foglak hurkával meg kolbásszal hogy jó nehéz legyél és lemaradj
kurvamocsokjokedvemlett
Bocs de a 36ra beizzott az agyam viszont ha segitessz a másikon akkor maximál sorry
krézidzsó!12000-ért atiéd a du-ni!tom ez vicc volt motoros vagyok nem köcsög!205473007
ugy látom kell egy ilyet váltanom hogy ne kelljen aggodni a jegy miatt.majd jövőre....!ja meg meg kéne tanulni motorozni
Licenc = versenyzői engedély, licences csoport = versenyzőknek
mondj egy számot és hillak
Az jó ha van eladó jegyed de a 15.000-huf egy korrekt ár érte a 36.000 nagyon köcsögös hiába kacsingat ott a kis fószer a mondat végén .
krézidzsó!lásd kivel van dógod30-é a tied
na annyit még talán adok érte egy centtel se többet,vagy nem verünk meg ha ideadod
ez lenne a legkisebb bajom.csinálunk helyet.de most tényleg nagyon tele lett a tököm
FIGYELEM!
vasárnapi nyíltnapra jegyek eladok!kikiálltási ár:36.000-
én meg mindig aznap mentem ki,és mindig volt jegyem
erre meg most, ohgy mi ütött az emberekben,mindenki pályázni akar vagy mi van itt most? mi ez a tumultus?
Annyit tehetsz max, h biztos h lesz sajnos aki elesik. tőle meg tudod venni mert eladják. kérdés h van e értelme iyenkor a fullos 60 emberes csoportokba felmenni motorozni.