Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi nem vagy anyuddal majd recepteket cserelunk
pályán is ugyanannyit eszik olajból...benzinből is....na ezért hagyok fel az utcai "motorozással"
na jóóó!megmondalak a anyukámnak! nem is vagyok butkus...tudd meg!
ÉN TÉGED NEM mert nem is tudom milyen vasad van de majd most jól lecsekkolak
kérlek szépen azért vették el mert be volt rakva a farokidom alá.erre rendőr bácsi mondá:büncseló-én mondom eeeeezzz,?nem az.mire ő vegyem má le mire én nem mert azz az én tulajdonom.erre megbaszott 15 rupiára hatóság akadályoztatása miatt mire én elküldtem a gec-be.erre ő mondá hív lakatost aki leveszi egy 10 esért.mondtam ne hivjon mert az vagyok és ha kifizeti a 10 et leveszem neki.....na ott már nagyon bepöccent a közeg szoval lekerült.mentem ma okm.irodába hogy mizujs a rencámommal.kishölgy aszongya:ez nem bűncseló,mert nem volt megtörve leragasztve átirva stb.ő visszaadja igy ahogy van,de előbb telcsizik 1-et.mondtam arra semmi szükség,tetszik az álláspont nekem igy jó.ő csak telózik mire jött a válasz:büncseló váddal vették el 6 hóra max kitiltható a forg.-ból,vagy a bíroság itéletéig.nah fasza.ezért voltam trélerrel vasárnap.bár egy évig csavartam frsz nélkül de annyit kergettek ezek a sutyerákok hogy meguntam a menekülősdit,mert még a végén kikanyarodik egy GYILKOS
kostolgat a ragya gondoltam irsz egy kisebb osszeget es akkor viheted a melegitodet
de hat ha ennyire butus vagy
most bekóstolsz zöldség!?ne roncsá itten bele az évszázad bizniszébe,vagy mi!
Nincs mit. Keress meg bármikor, közel laksz (Aszód-Vác nem táv).
Amúgy láttalak vasárnap a nyíltnapon
1400,-
ez nem olyan vicces!gondold meg ne dönts elhamarkodottan!ettől jobb ajánlatod ugysem lesz!
legfeljebb nem 8decit eszik ezentul 1000-ként,hanem másfél litert!
mert te sosem vagy barom ugye!?vajon miért vették el a rendszámod?jaa...barom volt a rendör?
azt nem tudtam eldönteni hogy télen belenyúljak e a mocimba mert hát 47000-et csavartam bele de kurvára nincs baja.csak félek hogy ha elkezdem pályán gyilkolászni egyből megdöglik a sok km miatt.
Lejebb ment az USD Bagdadban
1500- és várok tavaszig!
kötyi.asszem ez még kibírható.bepróbázok egyet.asszem jövőre többet talizunk pályán.meguntam már a sok utcai szitut.meg minden második hónapban rendszám le ,meg bírságok meg az a SOK BAROM AUTÓS!Eddig megúsztam tovább nem kísértek
a multkor 57 volt!vagy az csak hordzsákkal együtt!
egy afgán kalmár!
50 pénz+posta a mellegitő
Hopp, Brian-é jobb mert arra nem kell várni. Amit Én hozok az 15 munkanap..
az uj itthon 70-ért néha 100-ért mindig kapsz Nálam 53-ért mindig kapsz MOTOGP logos-t

De szép a progressziv marketing
üdv csörgess meg h meglegyen a számod!
konkrétan teljesen biztos vagyok benne.későn integetett a kanyarnak hogy gyorsabb ökör engedd el
te is ugy láttad h a biro hibázott?