Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi,nagy Cs-vel akartam.
csaba.Beszéltem párommal, meglátjuk a jövő csütörtököt..Párom már tuti nem mocizik a pályán,mert visszaépítette uccaira a mociját, szóval ha lesz is nekünk pályázás, csak én tudnék menni..Meglássuk,ok?
Okké, várom a mailt. Szia
Szia Alex!

Nézted már a képeket szerdáról? Asszem rólad is kattingattam jópárat. motorfotoring.mine.nu
Üdv Richie!
Előre is köszi a rólam készült fotókat, fogom küldeni a mailt, amikor lesz rá kis időm, hogy írjak.
Gyerekfelügyeletet köszi szépen, megoldjuk, ahogy eddig is, ezután sem csinálok belőle gondot, nekem nem gond.Egyszer én, egyszer párom megy és nincs gond.Nem bíznám a gyermeket másra..Bocsi, nem akarom a rokonodat megbántani, vagy ismerősödet, egyszerűen nem hagyom másra, megoldjuk, ne izgulj:)))
De köszi, jól esik, hogy segíteni akartok
Hova küldjem RSPetya?
Írj egy mailt légyszíves a motorfotoring@dunaweb.hu -ra. Köszi
szóra sem érdemes, ezer örömmel csinálom. Néha közétek merészkedek én is motorral de sajnos csak ritkábban jön össze. De helyette legalább kattingatok (kéne egy fotós smile )
Szia!
Írj egy mailt motorfotoring@dunaweb.hu -ra és küldöm a képeidet
Legközelebb ha előre szólsz hogy jössz, jóval többet tudok rólatok csinálni. A párom profi gyermekfelügyelő (védőnő) és kint szokott lenni velem ha segítség kellene. Összerakom a képeid, és várják az emailed. Üdv.
Neviccelj, nekünk kell megköszönnünk hogy önzetlenül kattogtatod a képeket Rólunk!
Gábor!

motorfotoring.mine.nu oldalon találod a képeket illetve a tutis által megadott linken is odatalálsz, ha tetszik valamelyik írd meg a számait mailben a motorfotoring@dunaweb.hu címre. Üdv.: Richie
tutis!

Nagyon köszönöm a link beillesztéseket, rendes tőled hogy reklámozol
Nyugodtan írjon bárki aki talál képet és kell neki nagyobban. Következő nyíltnapon szept. 14. vasárnap esti motorozáson is kint leszek.
Csaba, kakucs tuti nyitva lesz csütörtökön a motorosoknak?
Szerda délelőtti képek by Richie:http://www.dunaweb.hu/richie27...
hali
volt vki szerdán a hungaroringen?
amik ilyenkor ott készülnek fotók,azok hová kerülnek?
Ja, mellékesen Ők is Szigethalmon laknak!
OK. Megértelek.
Viszont az tök jó, hogy a tesómék Ninettája is márciusi és ők is szokták hozni magukkal a motorozásokra.
Voltak velem Kakucson és a Hringen is. Ha ki tudtok jönni a jövő héten (időtől is függ), akkor tudnak vigyázni a kicsire (ők is jönnek a Ninettával), amíg együttmotoroztok a pároddal, ráadásul ezt fel is tudjuk venni videóra.
Ilyen ajánlatnak csak a rossz idő tehet keresztbe.
Nem a kijutással van gondunk, terepjárónk van, meg motoros utánfutónk is( eddig is így jártunk ki babástól a ringre), hanem már nyílt nap a ringen csak hidegebb időkben lesz, én meg a kicsivel nem akarok autóban ülni, amíg felváltva motorozunk..mert azért hűvösben nem szívesen lennék egész nap kinnt a pályán..csak ennyi a bajom, idénre nekünk ez is ajándék volt, hogy ennyit tudtunk pályázni ilyen pici baba mellett úgy, hogy segítségünk sem volt..felváltva mentünk férjemmel.De nincs is ezzel gond.
Jövő hetet meglátjuk, mondjuk párom motorja már utcaira van építve, én Kakucson még nem voltam, állítólag rövid a pálya nagyon, nem tudom, nem ígérem,de lehet, hogy kinézünk, meglátjuk,időjárásfüggő is..jövő héttől erős lehűlést mondanak sajna
Kisdelfinnek:
A kijutásban tudok segíteni, mert én autóval és utifutival szoktam kimenni a pályákra. Ha egyeztetünk előtte, akkor a hátsó ülés szabad, a gyerekülést is be lehet rakni. Ti nem értek rá jövőhéten csütörtök délután?
Jó társaság lesz. Úgy néz ki, hogy Tutis is tud jönni.
Képeket nem szoktam készíteni, arra szerencsére van sok "profi" fotós. Jó gépem sincs, amivel jó képeket lehetne csinálni.
Viszont az on-board kamera mellett a tesóm tudna videózni a lelátóról egy miniDV-vel. Így lenne felvétel kintről és bentről is. Milyen jó visszanézni ezeket a vidiket majd télen, amikor kint esik a hó.
Gábor!
Adatlapomra beírtam, hol tudsz elérni. Üdv,széles utat mára mindenkinek
Ja és Gábor, ha tudsz hamar gyere hozzánk, mert párom vissza akarja építeni a mocikat gyárira, uccaira
Kedves Csaba!
Örülök, hogy írtál ide a fórumra, lehet párommal közösen élni fogunk a felajánlással, és kérünk videjót.Bár mi az idén már lehet nem megyünk pályázni, 5 hós kisfiúnk van és egyre csak jön majd már a hideg, ilyen pici sráccal még hidegben nehéz megoldani a kijutást. De jövő szezonban mindenképp beszélhetünk a dologról, akkor már licensz-ünk is lesz, még több helyre megyünk majd, mind idén:)))).Elmentem a telószámodat mindenképp.Egyébként képeket is készítesz, vagy csak vidiket?
Hali Gábor!
Na szóval, nyugodtan átjöhetsz hozzánk bármikor, párom "szakértője" a gixiknek, úgyhogy tuti tud ötletet adni pályaidom, meg összes nyűgben, ami van. Én tuti a gyári lámpát nem tenném ki annak a veszélynek, hogy beleépíteni egy pályaidomba, mert ha törik, marha drága....
Elérhetőségem hova küldjem, hogy beszéljünk, mikor jössz el hozzánk?
Na majd ha kiagyaltam valamit, közzéteszem. Én se akarom csúfítani a motort, viszont azt se akarom hogy a gyári alkatrészek legyenek kitéve a sérülés veszélyének..
én is akarom utcán is... azt a kész idomot meg én olyan kis gagyinak látom azért is idegenkedem. hát majd ki kell találni valamit. lesz rá idő a télen
Szia Csaba!
Kakucsra sokat jártam, nézd meg a fényképeimet! Csütörtök még jó is lehet, szabin leszek.Keresni foglak mindenképp és megbeszéljük!